Publikované: 25.01.2014

Potrebujú muži návod na ženy?

A chceli by ste aj portál, kde by ste sa dozvedeli, ako zaujať na rande?
Dáte sa na to, aj keď to nikdy dokonale nepochopíte?
Ste TEN odvážilec, ktorý do toho ide s pokorou. Vitajte!

Počula som už kadečo, od zvláštnych spôsobov zastavenia osoby, napr. že dotyčná – cudzia žena – vyzerá ako čelistka, prípadne pri dobrej argumentácií si môžete vymyslieť i iné zadefinovanie povolania, hobby. Samozrejme, čo je cieľom? Zaujať niečím zvláštnym a vysvetliť to dokonale nie-nudným komplimentom.

Čo ak sa dostanete aj na rande… Tam začína vaša fantázia alebo pokračuje odkukávanie z knihy Tomáša Baránka?  Ak vám to robí problém, možno by ste si mali nechať poradiť od ženy. Samozrejme nič neplatí u každej rovnako, no nemajte obavy. Ak je príliš urážlivá a mali by ste mať celý život strach, že poviete, niečo, čo z nej straví Terminátora, možno za to nestojí a potrebuje iného muža. Určite je vám známe, že nebýva na škodu použiť trochu humoru. Aj vy sa isto radi smejete ;) . Ak by to však bol veľký problém a boli by ste príliš strojení… zabudnite na to. I keď časť takého správania, môže dotyčnú dievčinu taktiež pobaviť.
Nie len vtipom sa dá dosiahnuť presmerovanie pozornosti slečny na vašu osobnosť. Je dobré, ak sa s ňou poznáte trochu dlhšie a zistíte, čo má rada. Pýtajte sa na čokoľvek, z každej drobnosti sa dá vyčítať niečo dôležité. Predstavte si, že jej dáte pocítiť, že je jedinečná, to ženy chcú! Originalitu, pozornosť, nepotrebujú len vidieť, no najmä cítiť. Čo tak prísť so šampanským na ktorom bude akási zvláštna etiketa (Túto ženu chcem!). Nie každý je však typ, ktorý si doma pripravuje lepidlo a kúsok papiera na takúto zmenu vizáže fľaše. Možno sa vám to aj zdá divné, no ženy vo vás pocítia človeka s vyšším záujmom, ako poskytuje napríklad chlapec, ktorý kúpi čokoládu z obchodu. Je to námaha navyše. Ženy sú veľmi vnímavé a citlivé. Preto aj často podozrievavé. Sledujú veci okolo vás pozorne. :D Možno by ste z toho mohli mať aj strach. No to sa vám snáď nestane. Pátracie akcie sú snáď poslednou fázou nedôvery. Aj to si môžete zabezpečiť prílišnou tajomnosťou, či zatajovaním bežných informácií.


A čo je podstatné, myslite na to, že najdôležitejsie sú sympatie. Lebo nám sa niekedy páči aj jednoduchý človek len preto, že sme to my, komplikované ženy :)

Aj ženy zisťujú ako na vás, milí páni. Výsledky od spol. Google pri vyhľadávaní slovného spojenia “Ako zbaliť muža” sú len o pár tisíc čísel nižšie ako pri spojení “Ako zbaliť ženu”.

Ako zbaliť ženu – približný počet výsledkov: 39 200
Ako zbaliť muža – približný počet výsledkov: 32 800

  • SlabéVýborné (-1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?