Publikované: 23.10.2020

Potvrdzujem, je to tiež blbec a nebezpečný hlupák

Jeden z najviac „rečných“ poslancov Ondrej Dostál je liberálny konzervatívec (liberálne hodnoty má za trvalé a nemenné). Zrejme v tom má jasno, a nie je konzervatívny liberál (zameniteľné). Tak ako Gašparovič, ktorý raz myslel a raz cítil národne a sociálne.
Nebol som práve na streche ani rebríku, kde zvyknem „chytať  slobodnú a ešte aj liberálnu Európu” z Maďarska, kde začala vysielať, lebo mi to ruší covid. To je jedno. Na zmätenie  publika stačí: Ak ich nevieš presvedčiť, aspoň ich popleť. Dostál navyše návrhom antikomunistického zákona pchá nos do vecí, o ktorých nemá ani šajn, a v opore o nič (arbitrárne). Stalinistické zločiny nemali nič spoločné s klasickým marxizmom ani marxizmom- leninizmom, boli praktickým a reálnym dôsledkom stalinistického režimu, a aktivistických iniciatív Prahy, a Gottwaldovho pseudo “komunistického” p*** (prevrat). Pred Stalinom varoval už Lenin. Stalinove zločiny odhalil a potvrdil vo svojom prejave Chruščov (1963). Komunizmus v Československu neexistoval. Skrátim, lebo tu sa venujem úplne inej téme: Už zbytočný  (lebo Gorbačov a Ján Pavol II.) novembrovo-decembrový prevrat (oranžová revolúcia 1989) zastihol Československo v štádiu reálneho socializmu, nie komunizmu! Socializmus nerovná sa komunizmus!
Dodatočná nutná poznámka: Ten tiež tupý a dutý softvér (automat editora) mi “vypípal” slovo p***, odvodeného od 1. pádu lexika (lexikum, lexikálna, slovníková jednotka, slovo) puč vo význame prevrat.
Poslanec Dostál je neomarxista (nebezpečná totalitná post marxistická ideológia revizionistov marxizmu-leninizmu, liberálov zľava).
Ten blbec a hlupák postavil tradičné slovenské národno-kresťanské (Preambula Ústavy SR!) proti jeho, a SaS a PS, ktoré s pseudo hodnotami jednej pseudo menšiny nadradil nad hodnoty štátotvorného národa.
Potvrdil, že pre ich politické subjekty  neplatí Preambula ani Čl. 1 odsek 1 Ústavy v časti ľavicová, neomarxistická liberálna a rodová (plus multikulti ideology detto) a „dúhová“ a potratárska  ideológia…
a robia to denne všade, kde sa verejne otrčia..!
              

Na svojom osobnom fb profile poslanec O. Dostál ako okamžitú reakciu na vyjadrenie pápeža Františka, ktorý podporil registrované partnerstvá párov rovnakého pohlavia, zverejnil apel na ich urýchlené schválenie, čo pre začiatok ako nákrok k manželstvám podľa salámovej metódy stačí. Ibaže ostáva tu nezodpovedaná otázka Svätou Stolicou, či je pápež František liberálny alebo konzervatívny, alebo:

                 
https://www.facebook.com/Ondrej-Dost%C3%A1l-179539541347

Dzurinda a Radičová s personálom zasvinili Slovensko liberálnou demokraciou, ktorá nemá oporu v Ústave SR; post dzurindovská a post Radičovej vláda Smeru, ktorá sa tak chváli svojimi zásluhami o Slovensko, boli vo veci násobného prekračovania hraníc a mantinelov slovenskej štátnosti liberálnym tretím „neziskovým“ sektorom pasívna! Tzv. “neziskovosť” je lož! Ide o ich dobre platené kšefty (!) otvorene a neskryte riadené a financované  „filantropom“ Sorosom, nórskymi fondami a USAID, ktorý aktuálne nalieha na EÚ aby finančne sankcionovala Maďarsko a Poľsko, a ktorý vlastne „riadi“ EÚ (!) neurobia nič, vôbec nič. Soros si čo len chce, aj sankcie, proti komukoľvek, zaplatí; a vy, milá „divácka obec“: Skúste niečo o anti korupčných politikách EÚ…
Komu a za čo EÚ udeľuje lacné Sacharovove ceny? Za úsilie o oranžovú revolúciu? A ešte aj toto Dostál a spol “stíha”? Tichanovskej “podržtaška”?
Raz budú a budú (voľby) Smer a Hlas opýtaní Fico a Pellegrini: „Kde si bol, hrdina, keď pršalo; bojoval si alebo si sa skrýval?“!
Slovensko už dávno malo mať obdobu zákona USA FARA a sa pýtam: prečo ho EÚ nekritizuje? Veď chráni americkú demokraciu pred vonkajším agresorom!
Však na Slovensku už vládne tretí sektor! Veď sa ho aj Matovič bojí! Lebo “čo by povedali mimovládky?”! Tak teda čo “smeráci a hlasáci”? Čakám na vaše skutky z lavíc opozície.

Slovensko nie je štát vlády ale len dobrovoľného spolužitia menšín (aj neexistujúcej „menšiny“) so štátotvornou väčšinou heterosexuálov.
Pozrime sa na to, tak takto (parafráza na relácie TA3):
Pojmom menšina sa v Listine základných práv a slobôd (jadro Ústavy SR) a medzinárodnom práve rozumie definovaná skupina osôb, patriacich k inej národnostnej alebo etnickej príslušnosti so spoločným slovenským štátnym občianstvom.
Pojemsexuálna menšina“  v Listine a teda ani medzinárodnom práve neexistuje, nemá definičné zázemie.
Nelegálne ho používajú predáci clustra (strapca) osôb a skupín LGBTIQ (dúha) pre účel ich zaradenia do ľudsko-právneho režimu menšín.
Definičným zázemím pojmu menšina je (jej) rovnorodosť, homogenita.
Takzvané sexuálne menšiny nevykazujú znaky definovanej menšiny, sú to len osoby a skupiny osôb s inou, než sexuálnou orientáciou, mimo hetero normu.
Miesto a postavenie všetkých legálnych definovaných národnostných menšín a etnickej skupiny Rómov na Slovensku, určuje Ústava zákon; Slovensko je priam vzorovou krajinou.
Krik ombudsmanky Patakyovej o diskriminácii, útlaku „sexuálnych menšín“ sa nezakladá na pravde. Ide o, lož a fikciu.
Osoby hlásiace sa k LGBTI na Slovensku nie sú diskriminované ani utláčané. Verejná ochrankyňa práv nepredložila o opaku žiadny dôkaz a neexistuje súdny judikát, ani nález Ústavného súdu, ktorý by potvrdil, že orgány štátnej správy porušili práva neexistujúcej „sexuálnej menšiny“.
Hetero norma (súlad a jednota mužského a ženského pohlavia a rodu osôb mužov a žien) je nemenná antropologická konštanta, ostatok sú len jej varianty (rozumej: deviácie, odchýlky a úchylky od normy). A zvyšok kecy.
Táto norma je efinovaná aj (Genezis): „Boh stvoril ľudí. Ako muža a ženu ich stvoril. A povedal im: „Milujte sa a množte sa!“.
Také, že „aj homosexuáli sú božie dietky“ vo vzťahu k k pravde prvých viet Biblie neexistuje. Majú Bohom nezavinený hendikep: Môžu sa milovať, nie biologicky množiť.
Neomarxistická nová „progresívna“  ľavica typu „konzervatívni liberáli“ (SaS, OKS) alebo Progresívne Slovensko menia pojem normalita.
Súkromný verejný názor pápeža Františka vo veci registrovaných (životných) partnerstiev je pre katolícku cirkev, jej Magistérium a Katechizmus katolíckej cirkvi irelevantný. Taký je aj pre svetskú moc sekulárneho štátu, ktorým je Slovensko (republika so systémom štandardnej parlamentnej demokracie).
Takzvaná najmä zmyslovo a zážitkovo ľúbivá a sľubná „liberálna demokracia“ je pochybný politologický pojem, lebo (!):
Demokracia je alebo nie je. Aj bez ľúbivých prívlastkov. Má rôzne podoby, ale: vždy ide od počiatku o výsledok volieb a vôle ľudu.
Rozhodujúca je vôľa zákonodarného zboru. Nie táraniny dákej nuly a nadutého „mentora“ a inak niktoša Ondreja Dostála s jeho súkmeňovcami, majúcimi nakročené k liberálnemu fašizmu novej neomarxistickej ultra ľavice!
Kto si myslí v mylnej opore o učenie katolíckej cirkvi, že teraz, pod krytím neomarxistu a pseudo kresťanského novo ľavičiara pápeža a kresťanského heretika Františka vezme útokom celé Slovensko, ale (!): „On hospodu svou na omylné roli má…“.
Pri všetkom zvyšku povinnej úcty, pán Dostál: zastavte a ukončite svoj dúhový aktivizmus; nie sme homofóbni, ale nie všetci ani vymletí…
Aj pre toto, hoc v tieni covidu, znova žiadam predčasné voľby. Výsledkom marcových parlamentných volieb bol „Matovičov efekt“ a jeho dôsledky.
Odkaz voličstvu: Takto to nefunguje. Spamätajte sa; len hlupáci opakujú tie isté chyby.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Dôkaz: https://www.christianitas.sk/vyhlasenie-arcibiskupa-carla-maria-vigano-o-dokumentarnom-filme-francesco/

 

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?