Publikované: 31.01.2020

Pozadie trestných stíhaní Fica, Blahu a Dankovho škandálu

Neschopnosť veľkej časti Slovákov čeliť útoku vnútorného nepriateľa v podobe „neziskového sektora“ a kooptovaných médií do služieb amerických geopolitických záujmov v strednej a východnej Európe a na Slovensku viedlo k tomu, že prezidentkou Slovenska sa stala žena, ktorú zrodil a vytvoril práve neziskový sektor, financovaný západným a transatlantickým zahraničím…
Falošnými liberálmi mediálne masívne masírované a manipulované Slovensko údajnou ruskou hrozbou a v tme toho očného rusofóbneho zákalu, si včas neuvedomilo, že aj a nielen pod „záštitou“ EÚ, stojíme proti masívnemu frontu, útočiacemu na charakter Slovenska, jeho slobodu, nezávislosť, suverenitu a zvrchovanosť v geopolitickej sfére vplyvu neokonov a deep state USA, ktoré majú našliapnuté v nastávajúcich voľbách úplne prepísať slovenskú volebnú  a politickú mapu.
Američania chcú silou mocou dostať do kresla budúceho premiéra Andreja Kisku, závisí na tom aj osud výstavby amerických leteckých základní na kótach Sliač a Malacky!
Háčik tkvie v jeho trestnom stíhaní, ktoré prezidentke zrejme zabráni menovať ho predsedom vlády.
Možno skôr, než môj článok, pozorne si prečítajte článok Aeronet, dozviete sa viac podrobností o pozadí slovenských prezidentských aj terajších parlamentných volieb, aj o tom, ako až „záleží“ na každom voličskom hlase:
https://aeronet.cz/news/video-americka-vlada-se-vmesuje-do-voleb-na-slovensku-neziskovka-napojena-na-americkou-vladu-a-nadaci-george-sorose-uverejnila-4-roky-starou-telefonickou-nahravku-rozhovoru-predsedy-slovenskeho/
Stíhanie „nacionalistov“, dokonca Fica a marxistu Blahu, je nový fenomén predvolebnej mašinérie liberálov. Nimi použitý a zneužitý nástroj sú OČTK (NAKA). Hypotéza o ich nezávislosti je lož. Plnia politickú objednávku „zhora“.
OČTK majú konať ex offo alebo na podnet. Verejnosť si už všimla, že vo veciach extrémizmu zasahujú prednostne proti extrémnej nacionalistickej pravici. Spravidla na politickú objednávku.
Možnosti odstraňovania nepohodlných persón a politických subjektov sa rozširujú o nástroje “nezávislých” OČTK.
Ide to ako na výrobnom páse: Steigauf, Mizík, Rostas, Mazurek, Kotleba, dokonca Fico…
Zlom je Ľuboš Blaha.
Prokurátor Honz je rovnako použitý a zneužitý „líder“ v počte vznesených obvinení, ako všetky persóny, s ktorými „pracoval“ a manipuloval ich Kočner.
Tomáš Honz: „Prokuratúra je nezávislá, samostatná a je potrebné, aby táto inštitúcia takto zostala a nemôže podliehať politickým tlakom.“
Len si všimnite, ako Threemu postupne zverejňuje a dávkuje Denník N i to, ako „narába“ s Dankom, aj to, že skupina liberálov zvoláva mimoriadnu schôdzu ne jeho odvolanie.
Neziskovka z USA totiž poskytla slovenským médiám SME, Denník N, Aktuality, Nový čas, Týždeň, TV Markíza a TV JOJ odpočúvacie nahrávky telefonických rozhovorov druhého najvyššieho ústavného činiteľa na Slovensku, predsedu Národnej rady Andreja Danka, kde hovorí s Alenou Zsuzsovou, ktorá je jednou z obvinených v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.
Škandál má tkvieť v tom, že Danko túto komunikáciu poprel…
Nahrávky nemajú nič spoločné s týmito vraždami, sú to rozhovory zachytené v roku 2016 a nahrávky zachytávajú niečo, čo naznačuje akýsi flirt, nehovorí sa tam o politike. Komunikácia druhého ústavného činiteľa so Zsuzsovou má svoj etický aspekt, ale na likvidáciu Danka ako politika nestačí…
Zároveň sme zaznamenali ďalšiu mediálnu „bombu“: Popri Ficovi, obvinenie bolo vznesené aj proti poslancovi Smeru Ľubošovi Blahovi.
Za toto:
           

Na výčitky voči OČTK, že „riešia“ len pravicový extrémizmus, zareagovali selektívnou represiou proti marxistom a začali Blahom. Ultra liberálna ľavica (Antifa) pokojne po Slovensku vrieska proti ĽSNS.
Ústava a zákon zakazuje antisemitizmus, nacizmus a fašizmus, komunistov má za súčasť pluralitnej demokracie.
Pozoruhodné je aj, že prokuratúra obnovila stíhanie vo veci Mečiarových amnestií…
Ultra liberálna ľavica prezentuje ideológiu neomarxizmu. Ľuboš Blaha je filozof, marxista, akademik, umiernený komunista, sociálny demokrat, poslanec strany Smer, ktorá má byť nahradená „liberálmi“.
Ich proletariát ale nie je robotnícka a roľnícka trieda a pracujúca inteligencia. Utláčanou triedou novej, progresívnej neomarxistickej ľavice sú sú takzvané „menšiny“ („diskriminované ľahko zraniteľné skupiny“). Aj za tým je úporná snaha ich prezidentky, ratifikovať Istanbulský dohovor.
Toto je “na hlavu”: https://domov.sme.sk/c/22315451/fico-sa-zastal-blahu-prokuratori-sa-podla-neho-chcu-zapacit-blaznom.html
Ilustračne: Tieto persóny stíhané nie sú, nepodali ani vysvetlenie (rámec slobody prejavu):

           

Časť tej “bielej spodiny” tvorí vysokoškolsky vzdelaná akademická elita. Rodová ideologička Pietruchová zasa voličov Trumpa nazvala “biely odpad”. Porovnajte validitu Šoltésovho a Pietruchovej výrokov s výrokom á la “rómska, židovská, čierna a podobná spodina, odpad”. Čo vám z toho vychádza? Mne, že Pietruchová, Šoltés Havran a im podobné persóny sa považujú za trestnoprávne nedotknuteľných Übermensch. Hmm…

           Hmm…
Na prokuratúre je niekto, píše Aeronet, kto chce víťazstvo Andreja Kisku vo voľbách do Národnej rady. Tento človek posunul nahrávky slovenským novinárom, ale tí zo strachu z trestného stíhania, že manipulujú s materiálmi z vyšetrovacieho spisu, a môžu byť, ak by prokuratúra konala ex offo, to ako pre istotu poslali svojim nadriadeným do zámoria, teda do centrály OCCRP. A až OCCRP pod kontrolou americkej štátnej moci to akože sama poskytla slovenským médiám. Žalovať OCCRP si žiadny zo slovenských orgánov nedovolí, takže účel je splnený.
Z pohľadu základných práv a slobôd, a ústavou chráneného práva na súkromie, mohli by byť médiá stíhané za zverejnenie troch telefonátov Danka so Zsuzovou…
Samozrejme, že nebudú. Lebo na Slovensku sú OČTK (PZ, NAKA a prokuratúra) “slobodné a nezávislé” a konajú vždy podľa “Padni komu padni!”
Verejný záujem, na ktorý sa odvolávajú médiá, nie je nad právom na súkromie vtedy, ak sa nejedná o trestný skutok. Odvolávanie končiaceho predsedu parlamentu Danka je ďalšie mrhanie časom liberálnou opozíciou. Rozsudok nad Dankom a jeho skutkami má v rukách voličstvo.
Slováci sa vo voľbách chystajú o likvidáciu posledných obrysov národného štátu a usilujú o prevedenie Slovenska pod procesy riadenia z Washingtonu a Tel Avivu (podľa Aeronet).
Napokon, prial si to aj sám Danko, ako jeden z lídrov slovenských sionistov (alebo nevie, o čom je reč):
Kríza po Kuciakovej vražde okamžite vyvolala objednávku a dopyt po zmene. V tom okamihu liberálny front na Slovensku reprezentovaný neziskovým sektorom, kooptovanými médiami a americkou štátnou mocou, poponáhľal sa s riešením krízy a ponúkol Zuzanu Čaputovú z neziskovky Via Iuris.
Kvalifikácia? Právnický titul a práca v neziskovke. A to stačilo na to, aby s hysterickou mediálnou podporou slovenských kooptovaných médií a mohutnou pomocou Aarona Shaviva z Izraela, ktorý je osobným priateľom Benjamina Netanyahua, Čaputová, aj s pomocou vzdania sa prezidentského kandidáta Mistríka v jej prospech, vyhrala voľby o prezidentský úrad.
Krížové konceptuálne konanie vo svojej najlepšej podobe a výsledku. Čaputovú majú „v suchu“. (Aeronet).
Rastie dôvodná obava, že konceptuálna slepota slovenských voličov bude aj naďalej pretrvávať a uvidíme to aj vo výsledku volieb do Národnej rady.
Nepolitická politička, politike sa učiaca  Čaputová, potrebuje k tomu, aby v politike uspela, armádu poradcov. Nepolitik v úlohe politika sa tak stáva bábkou. Všetku politiku potom riadia poradcovia v zákulisí. Skutočný a skúsený politik poradcu nepotrebuje, má skúsenosti a rozhoduje sa sám. Taký politici (ako český Zeman, Babiš a Klaus st. mimo politiku) sú pre globalistov, neoconov a liberálov nebezpeční…

Krížovo-konceptuálne riadenie má desivé pravidlá; je utrpením sledovať národy, ako si dobrovoľne nasadzujú a uťahujú slučky okolo vlastných krkov, suverenity, zvrchovanosti a slobôd…
Takže, na Slovensku, priebežnou podvratnou činnosťou, už zase USA ovplyvňujú voľby, ale to je v poriadku, lebo pomery na Slovensku chce zmeniť Kremeľ a USA sa len bránia…
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Odporúčam štúdium Dobrej všeobecnej teórie riadenia zložitých sociálnych super systémov na adrese: http://leva-net.webnode.cz/
Zároveň odporúčam sledovať priebeh prípravy a realizácie zmien Ústavy Ruskej federácie v prostredí domácej ekonomickej a sociálnej politiky a jej význam pre svetovú geopolitiku…
Vladimír V. Putin je garant svetového mieru.
Hrozbou pre svetový mier sú USA.

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?