Publikované: 02.03.2016

Pozor! Mimoriadna správa.

Premiér, ministri, poslanci, sudcovia, i prokurátori sú už v base, ale netešte sa priatelia slobody a demokracie, nie na Slovensku, ale len v Rumunsku. V Rumunsku to vedia, u nás sa len na tu demokraciu, na tu spravodlivosť stále možno iba hráme?

Myslíte si, že sa už väčšina červených voličov zamyslela nad tým, kde sme sa to vlastne dopracovali? Nemáte priatelia pocit, že verejným záujem sa tu už dávno vyparil? Nemáte priatelia pocit, že  štátne orgány vedené politickou mocou   namiesto toho, aby zabezpečili na Slovensku právo a spravodlivosť, tak zabezpečujú u nás na Slovensku politickým zlodejom  beztrestnosť?

Viac ako 100 špinavých politických káuz sa tu už premlelo, milióny zmizli, a nič sa nedeje. Všetkých nás okradli, všetkých nás oklamali. Komu to všetko vyhovuje?

Toto však nepotrebuje už žiadny komentár. Politológ Radoslav Štefančík hovorí:.

„Všimnite si, že ak sa niečo v tomto štáte zomelie, ide spravidla o ľudí nejakým spôsobom napojených na Smer. Od toho bezvýznamného výrobcu diplomoviek z Piešťan, cez primátora Považskej Bystrice s viacerými funkcionárskymi úväzkami, cez odborníka na masáže, až po veľké miliónové kšefty s kompou, diaľnicami, tunelmi, futbalovými štadiónmi a neviem čím všetkým ešte. Ak Smer niečo drží pokope, nie sú to iba obrovské obchody hlavných akcionárov Smeru so štátom, ale aj tie najdrobnejšie kšeftíky radových členov Smeru s verejnými inštitúciami. Inak povedané, štát je dojnou kravou a všetci ľudia okolo Smeru si chcú, či už viac alebo menej, odchlipnúť z jej lahodného mliečka. Na Slovensku existujú dva spôsoby ako prenáramne zbohatnúť. Vyhrať v lotérii alebo obchodovať so štátom, ktorý spravuje práve Smer.“

Potom sa divíte, že i dnes v 21. Storočí platia slová M.R. Štefánika: „Nie je to hrozné, že syn bohatého otca, leňoch, zlý človek, má toľko peňazí, že si môže zadovážiť všetky radosti života, a robotník pracujúci s napätím všetkých síl má sotva na existenciu rodiny? V budúcnosti bude treba upraviť i právo na požitky. Každý bude mať právo na toľko požitkov, koľko si svojou prácou zaslúži.“

Tých cez 100 špinavých politických káuz muselo vidieť veľa ľudí, ale mlčia. Prečo? Lebo vraj neveria polícii, vraj neveria prokuratúre, vraj neveria súdom. Údajne neveria, že tieto verejné orgány štátnej moci pracujú vo verejnom záujme, a preto mlčia. Keby však verili, že sa ich niekto zastane, tak by už dávno nemlčali.

Celý ten absurdistan môžu naozaj zmeniť len marcové voľby, ale bude nás priatelia dosť? Predstavme si priatelia, že politickí zlodeji, by prišli o moc. Predstavme si priatelia, že tieto špinavé kauzy by sa začali už vyšetrovať. Predstavme si priatelia, že spravodlivosť a pravda, by začala skutočne aj na Slovensku naozaj existovať. Nebolo by to  krásne?

Nechcem kritizovať dnešný stav len ja a preto viete čo povedal na dnešnú situáciu Tomáš Němeček?: „Ešte nikto, kto vládol s takou veľkou mocou a tak dlho, nezlepšil Slovensko tak málo.“   Štáty ako Rumunsko, či Chorvátsko, ktoré sme možno v etike podceňovali nás už dnes predbehli. Dnes v Rumunsku i Chorvátsku sa neboja a otvorene a razantne idú po svojich skorumpovaných politikoch a vyšetrovatelia tam neuhnú ani pred bývalými premiérmi.

Priatelia, chcete aby sa vyšetrili špinavé politické kauzy? Chcete, aby politickí zlodeji sedeli už konečne v base, a nie v parlamente? Tak to poďte v marcových voľbách podporiť. Nestačí na politiku nadávať, treba ju zmeniť. Váš hlas priatelia, bude najsilnejšie počuť práve teraz vo voľbách. Určite vám pomôže pri vašom rozhodovaní aj táto dobrá rada: Plienky a politikov treba veľmi často vymeniť. A to z veľmi podobného dôvodu.

Oni tam robia v spravodlivosti metrové skoky, a my sa trápime s milimetrami.

P.S. Preto priatelia v marcových voľbách podporte seba, zdieľajte tento blog, aby nás bolo čo najviac a voľte novú slovenskú  ekonomiku, viac na www.bindas.eu

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?