Publikované: 09.03.2019

Pozvánka od Najvyššej Osobnosti!

 

Len si na chvíľu predstav takú fiktívnu situáciu, žeby si zrazu, bez nijakého očakávania dostal pozvánku od prezidenta alebo premiéra krajiny na to, aby si mu bol pomocníkom a podľa možnosti aj spoločníkom, kde by si mu mohol zo srdca povedať o sebe, o svojich pocitoch a záľubách!

Najprv by si bol extrémne prekvapený, potom by si rozmýšľal prečo si bol pozvaný ty a nakoniec keby si sa skutočne presvedčil, že je to tak, určite by si to prijal s veľkým ocenením a ohromným poďakovaním za tak nesmierne úžasnú možnosť! Presne taká situácia existuje dnes!

Už od prvého storočia existuje situácia, kedy Najvyššia Osobnosť celého vesmíru pozýva všetkých ľudí bez rozdielu, aby sa stali jeho spoločníkmi, jeho priateľmi – navždy! Pod inšpiráciou učeník Jakub to napísal takto: ‘Priblížte sa k Bohu, a on sa priblíži k vám. Očistite si ruky, hriešnici, a prečistite si srdcia, vy nerozhodní’!

V našej ľudskej nedokonalosti my ľudia sme hriešnici z hľadiska, že sme bez nášho pričinenia zdedili hriech od nášho praotca Adama! A často sme veľmi nerozhodní v živote a nevieme čo robiť, aby sme sa cítili dobre, v pokoji a v mieri s ľuďmi okolo nás!

Ale náš nebeský Otec si veľmi praje, aby sme k nemu ‘navrátili’ ako potomkovia jeho prvého pozemského syna Adama, a stali sa jeho milovanými deťmi a nádejou večného života na rajskej Zemi! Pozvánka je ešte stále otvorená všetkým ľuďom na celej Zemi. Ako budeš reagovať ty…?

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?