Publikované: 16.10.2019

Práca kdekoľvek a kedykoľvek

Práca v zahraničí, popri zamestnaní, alebo vysokej škole…

Ako je možné pracovať kdekoľvek a kedykoľvek? Kdekoľvek samozrejme znamená hlavne tam, kde môžete nájsť pripojenie na internet. Potom Vám je jedno, či ležíte na pláži, alebo v hoteli niekde pri letisku. Kedykoľvek je však závislé od Vás a od toho kedy chcete pracovať. Vy sami si určíte pracovnú dobu. O akej práci sa teda bavíme? Bavíme sa o profesii nazvanej network marketing, multilevel marketing, alebo MLM. Pretože v ktorom inom odvetví vznikajú denne noví milionári? Dokonca 40 zo 100 nových milionárov je práve z network marketingu.

3052_Dream-house-in-the-middle-of-the-water

V klasickom zamestnaní človek musí pracovať týždeň, pokiaľ zaplatí dane a zvyšok mesiaca zarába pre seba. Niekoho to možno prekvapí, že týždeň chodí do práce „zadarmo“, ale je to tak. Koľko rokov však bude trvať, kým si dopraje to, čo v živote chcel? Veľký dom, auto, dovolenka v Karibiku, alebo pasívne príjmy. V zamestnaní je to jeden človek z milióna.

V podnikaní je o niečo vyššia šanca. No 9 z 10 podnikov skrach**e do piatich rokov. Trvá to roky, ale šanca je vyššia. Je to však na úkor času. Pretože v podnikaní neexistuje pracovná doba. Pokiaľ chcete byť úspešní, musíte pracovať. Niekedy aj viac ako 15 hodín denne. Network marketing má výhodu časovej nenáročnosti a tak prináša nielen finančnú, ale aj časovú slobodu. Keď máte radi štatistiky tak tie ukazujú, že v network marketingu máte 5x väčšiu šancu uspieť ako v klasickom podnikaní.

Mimo práce existujú rôzne ďalšie skupiny ľudí. Napríklad mamičky na materskej dovolenke, študenti, dôchodcovia, invalidní dôchodcovia. Každý niekam patrí. Ja som začínal popri vysokej škole a teraz mám obchodných partnerov, ktorí sa predtým nachádzali v každej z týchto skupín. Študenti, zamestnanci, podnikatelia, alebo ľudia žijúci v zahraničí.

Pár príkladov:

Študent vysokej školy. Koľko hodín týždenne môže venovať network marketingu? Väčšinou je to 20-30 hodín týždenne, ktoré závisia os formy štúdia, alebo navštevovaného ročníka. Vďaka tomu máte naozaj veľkú šancu získať pasívne príjmy kým skončíte štúdium.

Človek pracujúci od pondelka do piatku. V práci začína ráno o siedmej a končí o tretej poobede. V tomto prípade máte obrovský potenciál. Poobede je doma z práce väčšina ľudí a network marketing sa prevažne buduje poobede a večer. Preto bez problémov môžete začať a venovať sa tomu 2-3 hodiny denne. To je 15 hodín týždenne, ktoré Vám môžu priniesť pasívne príjmy.

Človek pracujúci na smeny. Ranné, poobedné a nočné. To pozná takisto veľa ľudí. Akú výhodu to má? Niekoľko dní v týždni je network marketing pre Vás hlavným úväzkom, keďže máte „voľno“. Takisto je možné venovať tomu 15-20 hodín týždenne.

Slovák pracujúci v zahraničí. Môžete sa v takomto prípade začať venovať network marketingu? Samozrejme a dokonca máte obrovskú výhodu. Ovládate cudzí jazyk. Poznáte množstvo zahraničných ľudí. To je naozaj veľký potenciál, pretože väčšinou majú spoločnosti marketingové plány, alebo nástroje na prácu hlavne v angličtine, alebo nemčine. Takže Vaša práca je naozaj jednoduchšia. Vďaka internetu je možné vzdelávať sa, zúčastňovať školení a tréningov, takže nič nestojí v ceste. Hlavne keď máte mentora, ktorý Vám ukáže cestu.Audi-S8-2014-widescreen-34

Čo z toho všetkého vyplýva? Network marketing je možné vykonávať aj popri zamestnaní a to či ste zamestnaný na polovičný úväzok, pracujete na smeny, alebo ste v zahraničí je úplne jedno. Podstatou je časová nenáročnosť a výhoda informačnej doby. Takže pokiaľ Vás to nakoplo a hľadáte možnosti ako začať pracovať na svojich snoch a cieľoch, napíšte nám.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?