Publikované: 05.08.2019

Prague pride

Bude zaujímavé sledovať, aké požiadavky vznesú tento raz. Páry rovnakého pohlavia majú od roku 2006 registrované partnerstvá. Dožadovali sa ich dúhovými prajdmi. Sľubovali, že po nich už nič chcieť nebudú.

K perexu – slovenský denník SME propaguje a obhajuje nielen údajné práva dúhy ale aj pedofíliu.
Príde s tou myšlienkou pražský dúhový prajd na miest alebo až po ňom? Na podnet denníka SME, lebo „autorita médií“ a otváranie Overtonových okien, máme tu toto:
https://picuscapital.sk/pedofil-leonard-pedofili-su-prenasledovani-a-diskriminovani/
Budú aj prajdy za práva pedofilov? Mohli by sa odvolávať na islam (Mohamed a jeho druhá žena Aísha plus vek dievčat pre manželstvo). Toto sú islamské svadby:

Od minulého ročníka sa domáhajú manželstiev párov rovnakého pohlavia. Iniciativa Jsme fér argumentuje: „Registrujú sa len autá a psy.“
Návrh Radky Maxové (ANO) ako dôsledok lobingu LGBTI aktivistov je na stole parlamentu.
Festival vyvrcholí tradičným pochodom za práva „sexuálnych menšín“, ako sa tieto osoby a skupiny označujú, a ako ich označujú aj médiá (!) ktorý z Václavského námestia zamieri na Letnú. Kompletný program môžu záujemcovia nájsť na oficiálnych webových stránkach festivalu.
https://ct24.ceskatelevize.cz/kultura/2887778-zacina-prague-pride-devaty-rocnik-pripomene-stonewallske-nepokoje
Aj bez osobitného zákona o registrovaných partnerstvách mali páry rovnakého pohlavia nikým a ničím neobmedzené právo na ochranu svojho súkromia a ich „rodinného života“ ako aj možnosť úpravy vzájomných povinností a práv…
Návrh má podporu vlády, nie parlamentu. S podporou Pirátov. Čaká. Parlament váha s ústavným zákonom definujúcim manželstvo ako zväzok muža a ženy tak, ako ho v roku 2014 prijalo Slovensko.
Český parlament si zrejme neuvedomuje problém a riziká salámovej metódy. Má ju na stole.
Akciu podporil český magistrát vyvesením dúhovej vlajky.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Vložené 9.8.2019: V úvode článku sa pýtam, čo okrem tradičnej agendy prinesie nové Prague pride. Priniesol toto:
https://www.lidovky.cz/domov/satan-podporil-lgbt-komunitu-nic-jako-tradicni-rodina-neexistuje-hlasali-sataniste-v-praze.A190808_134902_ln_domov_mber?
Poznatok z bansko-bystrického prajdu:

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?