Publikované: 02.11.2022

Praha, Kyjev, EÚ…

Z praktických dôvodov ponúkam viac info položiek, ktoré by si inak vyžadovali osobitné články. Obsahy zostručním. Používam zdroje a po overení faktov aj „zdroje“.

Demonštratívno-manifestačná vražda ako osobný protest v Prahe. V pondelok 31. októbra sa pred Úradom vlády v Prahe zastrelil 74-ročný muž vo chvíli, keď premiér Petr Fiala ako predseda Európskej rady EÚ letel do Kyjeva za Volodymyrom Zelenským.
Zdroj z okruhu bezpečnostných zložiek: Muž spáchal manifestačnú samovraždu kvôli vysokým cenám energií, ktoré ako dôchodca nedokázal utiahnuť.“ V dôsledku rozvratu rodinných financií kvôli vysokým faktúram za energie a s nimi spojenými dlhmi spáchal samovraždu priamo pred Úradom vlády. Na informácie o príčine médiám bude vydané embargo.” Dá sa očakávať, že Fialov režim bude zahmlievať a motív samovraždy poprie. Ide o zrejme úmyselnú ponášku na seba upálenie Jána Palacha. Pietne miesto, videozáznam: https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/3271501959731421

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/727012/sebevrazda-primo-pred-uradem-vlady-muz-74-se-zastrelil.html

Generál Armageddon zničil na Ukrajine už 40 percent infraštruktúry. Surovikinova doktrína Putinovi navrhuje začať trvalé, permanentné, nemilosrdné a zničujúce presné bombardovanie úplne všetkej ukrajinskej energetickej infraštruktúry.

K Fialovej ceste na Ukrajinu ako emisára Európskej Rady: Ak Európska únia pomôže Ukrajine s energiami, bude musieť Brusel na úkor všetkých občanov EÚ presmerovať časť amerického LNG plynu a veľkú časť európskej elektriny na Ukrajinu, čo povedie k ekonomickému a hospodárskemu zrúteniu Európskej únie do 24 mesiacov. Nastanú vzbury a nepokoje v európskych metropolách, dôjde k zatváraniu veľkých fabrík, k raketovému nárastu nezamestnanosti ak povstaniam v uliciach, čo povedie k tzv. Ruskému „resetu“ v Európe . Ukrajina sa stane pre Brusel a Úniu balvanom, ktorý ju stiahne k ekonomickému dnu, pretože EÚ nebude mať elektrinu a plyn ani sama pre seba, nieto ešte pre Ukrajinu. Fiala bol v Kyjeve aj za nás. Mal súhlas EÚ 27-mičky?
Je to cesta, ako poslať ku dnu nielen Ukrajinu a nechať ju umrznúť cez zimu, ale aj ako ekonomicky a sociálne rozvrátiť Európsku úniu. Podľa Surovikina Rusi naozaj nikam neponáhľajú, cieľom porážky je hlavne EÚ…

Ukrajina na skúšku, prvýkrát v histórii, doviezla elektrinu zo Slovenska:

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-ukrajina-na-zkousku-dovezla-elektrinu-ze-slovenska-40412907

Do tretice: A pretože Ukrajina dovážala zbrane v obilných lodiach z cudziny, ktoré ako priplávali do Odesy prázdne a odvážali obilie, tak ruská rozviedka zistila v spolupráci s tureckými orgánmi, že lode nepriplávajú prázdne, ale privážajú americké raketové systémy HIMARS, drony a kanóny. Rusko preto v pondelok oznámilo, že ukončuje dohodu o voľnom koridore v Čiernom mori na vývoz ukrajinského obilia. Pravda je nedostupná: 

https://www.rt.com/russia/565692-grain-deal-gate-closed/

Ruské ministerstvo obrany k obnove zmluvy o preprav portravín vo vyhlásení uviedlo, že s pomocou OSN a Turecka, ktoré je členom NATO, získalo od Ukrajiny dostatočné písomné záruky, že nepoužije bezpečný lodný koridor ani ním určené ukrajinské prístavy na útoky proti Rusku.

Mimochodom, v Prahe prebieha armageddon vo vnútri päťkoalície PIRSTAN/SPOLU. K tomu odkazujem na draft návrhu na zmenu spoločensko-politického systému v Česku aj na Slovensku so spoločným menovateľom v predošlom článku: Zákaz vytvárania predvolebných koalícií. Čo mali spoločné pred voľbami, končí po voľbách. Každý politický subjekt bude zo zákona musieť ísť do volieb samostatne. Okrem toho, predvolebné zlepence sú nevoliteľné. Vládna koalícia bude kreovaná až po voľbách… a k tomu pridávam svoje: Systém nemožno zmeniť žiadnymi voľbami, len zmenou systému.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?