Publikované: 12.09.2015

Pravda, či lož?

Monika Flašíková-Beňová: „Práva sexuálnych menšín patria medzi základné ľudské práva. Spoločnosť, v ktorej existujú predstavitelia, prezentujúci homofóbne názory, sa nemôže hrdiť tým, že je skutočne demokratická.“ Citované: Zem a Vek, september 2015, str. 135
Všeobecná deklarácia ľudských práv (1948) sa po nadobudnutí právoplatnosti Lisabonskej zmluvy (2009) stala jej paralelnou súčasťou pod názvom Charta základných práv únie.
Pre tých, ktorí majú sklon veriť europoslankyni ako aktivistke za ľudské práva, lebo, vzhľadom na jej akademické vzdelanie s doktorátom, predpokladá sa jej kvalifikovaná gramotnosť aj v odbore ľudské práva, otázka:  kde je v zmienených dokumentoch definovaná sexuálna menšina?
Na predošlej strane ZaV (134) Artur Bekmatov uvádza jej životopis, vzdelanie a politickú diagnózu. Tento blog je určený najmä tým, ktorí mali v rukách septembrové číslo ZaV.
Výrok europoslankyne môže byť pre neinformovanú časť čitateľskej verejnosti nebezpečne zavádzajúci a spolu určujúci trend mediálneho mainstreamu rovnako, ako pred a v čase konania februárového referenda, ale aj po ňom…
Zem a Vek ale mainstream nie je a chcem veriť, že citáciou zmieneného výroku je mienené zároveň jeho odmietnutie. …
Dámy a páni s láskou k pravde (hypotéza), aby bolo jasno: danom prípade neexistuje polopravda. Iba pravda alebo lož.
Pre istotu a dôslednosť: mienkotvorné mainstreamové médiá pravdu nehľadajú, lebo ju poznajú. Po vyčerpaní iných možností, ponúkam “hľadačom” ostávajúcu: priložené priložené kľúčové európske ľudsko-právne dokumenty.
VDĽP zmieňuje pohlavie a rod:
http://www.snslp.sk/CCMS/files/Vseobecna_deklaracia_ludskych_prav.pdf
CHZPEÚ zmieňuje pohlavie a sexuálnu orientáciu:
http://www.csz.sk/dokumenty/charta_ludskych_prav.pdf
Zmienka o sexuálnej menšine sa v žiadnom z týchto určujúcich dokumentov zásadného významu nenachádza…
P.S. Odkazujem na druhú časť fejzbúkového komentára pani Moniky Flašíkovej-Beňovej, ktorá v ňom poukazuje na „podobné reakcie neinformovaných ľudí“ (ako pri referende z dielne AZR), komentár sa pôvodne vzťahuje k jej príspevku na tému utečenci, EÚ a kvóty…
Preto aj pod tento článok vkladám výstrižok, použitý ako doplnok k môjmu predošlému blogu:
http://www.blogovisko.sk/co-sa-vlastne-v-eu-a-mimo-nu-deje.html
Dovetok: Po slovenskej zemi aj v čase pred februárovým referendom pobehovalo a pobehuje i po ňom, množstvo pseudo právnikov a pseudo ústavných právnikov (aj s papiermi!) a kadejakých zaručene zaručených “pseudo odborníkov“ na ľudské a ústavné práva, ktorí dostávali a dostávajú priestor vo vďačných „pravdoláskarskych“ mienkotvorných médiách…
Takže k informovaným osobám v oblasti “sexuálnych menšín” patrí aj naša europoslankyňa (s papiermi). Ibaže “sexuálna menšina” ako reálny ľudsko-právny pojem a fakt neexistuje.

LGBTI sú menšina? Prečo znova tá otázka? Lebo sústavne kade-tade a kde-kto: odborník, neodborník, pseudo odborník, politik, aktivista, právnik, pseudo právnik, ústavný právnik, pseudo ústavný právnik, europoslanec, eurokomisár, médiá, a ja neviem, kto ešte fšetko…
…túto queer skupinu označuje a pomenúva ako menšinu.
Prosím, žiadam, už s tým prestaňte a nepreberajte od nich bludy a nezmysly, ktorými vás vedome alebo nevedomky (z negramotnosti) tí, ktorých považujete za autority, manipulujú…
LGBTI a ich celá pestrofarebná dúha, si nemôžu nič lepšie priať…
To je účasť ich salámovej metódy: získať štatút chránenej a podporovanej údajne diskriminovanej údajnej menšiny. Potom budete mrnčať ako fejzbúk okolo Lisabonskej zmluvy, ktorú si Slováci v 2009 neopatrili výnimkami… (prečo? Lebo nemali čas. Práve sa delili…).
Taká neexistuje, nikým a nikde nebola táto vnútorne nesúrodá a sexuálnymi preferenciami vnútorne a vzájomne nekompatibilná ako menšina definovaná!
Už s tým skončite. Ak nie, urážate hetero štandard, ktorý je potom označený ako väčšina a samých seba!
Byť väčšinou nezakladá hrdosť ani víťazstvo, ale prehru: “ešte hrdšou menšinou” podsunutej možnosti “väčšine” diskriminovať menšinu!
A “ONI” sa véééľmi radi nechávajú diskriminovať a (priam) svojej údajnej “diskriminácii” ako údajná sexuálna menšina nadbiehajú…
Ale heterosexuáli nie sú väčšinou, sú tým, čo určila a stanovila príroda (a ak veriaci chcú -Boh) nie ako väčšinu, ale normu a štandard!
Ostatok nie je menšinou, ale pestrofarebne diverzifikovanou odchýlkou od hetero normy a štandardu veľmi málo známej a prebádanej proveniencie (pôvodu).
Viete, čo je vždy najväčšou prehrou väčšiny? Nechať sa vmanipulovať do role víťaza! Tým „väčšina“ svoj boj definitívne prehrala, čo znamená, že „menšina“ si nič viac a lepšie nemohla priať..!
Prosím, pokúste sa postupne opúšťať parketu väčšina verzus menšina. Táto parketa je vždy a všade (minulosť, prítomnosť) zdrojom a príčinou ľavicového aj pravicového extrémizmu a podhubím fašizmu! Otázka: Je teda extrémizmus umelo tvorený a vyživovaný? V čom a koho záujme?! Tvrdím, že áno. Na otázku si odpovedzte sami.
Správičky zo soboty: “Protesty a anti protesty extrémistov prebehli pokojne a bez incincidentov”. Sklamaní ste si odchlipli z kávičky, zapapkali keksíkom a pokračovali v sledovaní najnovších správ o konci sveta…
Nie som si istý, pán Bekmatov, či je vždy dobré komukoľvek zvyšovať publicitu a ako to príjemca, hoc negatívnej reklamy „zvládne“  (samostatné kritické myslenie) a či práve naopak, nezačne horlivo bojovať a 20. septembra na košickom Pochode za život vrieskať a mávať transparentmi za práva jednej domnelej „sexuálnej menšiny“…
LGBTI nie sú pre hetero normu sparing partner v žiadnom, ani politickom boji!
Všetkým „odborníkom“: Pozor! Ak im umožníte štatút menšiny, otvoríte im cestu k fašizmu. Už dnes vás značkujú nálepkami homofób a cenou ankety Homofób roka!
Ak dnes vhodne zabalíte svoje vyhlásenia do demokratických pozlátiek tak, ako eurposlankyňa v prvej vete blogu, očakávajte, že tu budete mať niečo, čo je porovnateľné s kvótami, vymáhanými Bruselom násilím!
Toto je informačná vojna!
Horúca mediálna jeseň.

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?