Publikované: 01.06.2022

Pravda, polopravda a lož

Eugenické žiarenie (vzdelávanie, výchova) vo význame jeho existencie a vplyvu na ľudské vedomie, svetonázorovú výbavu, názor a presvedčenie, má schopnosť vytvoriť stopu v ľudskom genóme tak, ako príslušenstvo k národu a etniku. Sme v radiačnom poli politického a mediálneho mainstreamu a proti ruskej propagandy. V prostredí eugenickej rusofóbnej neonacifikácie detí, mládeže a dospelých. Tomuto videu venujte hodinu svojho života tu.


Pravda je pravda, lož je lož, polopravda je lož. Žena nemôže byť len trochu tehotná. Relatívna a alternatívna pravda existuje len na úrovni ľudského faktora. Mnoho už eugenizovaných a nacifikovaných najmä vládnych činiteľov na úrovni členských štátov a EÚ ale aj občanov EÚ je postihnutých kognitívnou disonanciou, odmietajúcou realitu.
Prejav Zuzany Čaputovej v kyjevskom parlamente bol desivým dôkazom alebo historickej negramotnosti alebo kognitívnej disonancie alebo výkonom vôle USA. Vyberte si. Máte vlastný rozum a slobodnú vôľu.

Denacifikácia Nemecka bola ukončená roku 1955. Pocit viny a pokánie im neumožnili plnohodnotnú militarizáciu. Olaf Scholz už pocit viny nemá. Lebo „ruská hrozba“. Nemecko chce vybudovať najsilnejšiu armádu v rámci NATO.

Existuje veľa spôsobov ako vylákať medveďa z brlohu. Ak sa to podarí, už sa doň nevracia. Otto von Bismarck. Varovaní bolo dosť. Toto je jedno z posledných.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?