Publikované: 19.05.2022

Pre Bidena nebezpečný Zelenský

USA sa zdráhali uznať prepojenie Pentagonu s tajnými laboratóriami na Ukrajine, kde skúmali biologické zbrane. Teraz sa „podarilo“ odhaliť spojenie medzi laboratóriami a rodinou Joe Bidena. Zelenskyj môže sa stať osobne nebezpečným pre prezidenta Spojených štátov.
Najskôr osobná poznámka vo veci laboratórií: Nebol som tam, nesvietil som im pri tom, nie som ani Belincat, USA a RUSKO sú v postavení tvrdení proti tvrdeniam, Rusi nepredložili vecné dôkazy.
Biden pod vyhrážkou odmietnutia jednej miliardy dolárov prinútil v marci 2016 prezidenta Petra Porošenka odvolať generálneho prokurátora Viktora Shokina pre začatie vyšetrovania holdingu Burisma kde Bidenov syn Hunter bol člen predstavenstva (1). 
V čestnom vyhlásení pre ESĽP súd Shokin uviedol, že keď bol prepustený v marci 2016, bolo mu povedané, že dôvodom bolo, že Biden bol nespokojný s vyšetrovaním Burisma: „Pravdou je, že som bol vytlačený, pretože som viedol rozsiahle vyšetrovanie korupcie v Burisma Holdings, plynárenskej firme pôsobiacej na Ukrajine a syn Joea Bidena, Hunter Biden, bol členom predstavenstva.
Prezident Porošenko ma niekoľkokrát požiadal, aby som sa pozrel na prípad proti Burisma a zvážil možnosť ukončenia vyšetrovacích akcií v súvislosti s touto spoločnosťou, ale odmietol som toto vyšetrovanie uzavrieť,“ dodal Šokin (2).

Kľúčom k vyšetrovaniu je mimo iné Hunter Bidenov laptop, zabudnutý v opravovni s preukázane pravými obsahmi.

K telefonátu Trump Zelenský 25.7.2019 došlo niekoľko dní po tom, čo Trump zablokoval vojenskú pomoc Ukrajine vo výške 391 miliónov dolárov. Demokratov nezaujímalo, že Biden pre syna vydieral Porošenka, ale tlak Trumpa na Zelenského vo veci Biden a syn, čo viedlo k neúspešnému pokusu o impeachment Trumpa. po tom, čo bol Joe Biden zvolený za prezidenta Spojených štátov, Kulebovo nadšenie sa oproti zvyku výrazne zvýšilo. Minister uviedol, že dúfa v “osobitnú kvalitu spolupráce”, v “rokenrol” vo vzťahoch s Washingtonom, v “dynamiku” a “drive”. Teraz bola do zoznamu definícií pridaná „špeciálna chémia“, ktorá by sa podľa Kulebu mala vyvinúť medzi Zelenským a Bidenom: „Obaja sa stali prezidentmi vo chvíľach histórie svojich krajín, keď úlohou číslo jeden vnútorného rozvoja je zladiť rôzne časti spoločnosti a stavať mosty. Toto majú naozaj spoločné. Myslím si, že táto chémia, ako radi hovoria Američania, bude určite fungovať.“ (3, 4)


Nové pôžičky, podvodný lend lease, nové projekty, nové sankcie proti Rusku. Biden má skutočne dôvod cítiť sa vďačný a dokonca zaviazaný Zelenskému, ktorý má proti pochybne zvolenému prezidentovi USA tromf. Poznámka: SCOTUS bol zbabelý pilát. Odmietol sa zaoberať pochybnosťami. Jednoducho voľby nemal uznať. Lebo Dominion voting. Používajú ho demokrati. Tiež nedošetrené.

Ak USA nebudú poslúchať Zelenského, a ten začne „spievať“ znamená to otvorenie Pandorinej skrinky s obsahom Biden a syn, čo naleje vodu na Trumpove mlyny

Mimochodom, mimo iných Putinova podmienka Zelenskému: k rozhovoru má prísť „čistý“ (5). Toľko aj k pobúreniu Westernu keď Putin označil Kyjev za hniezdo aj skorumpovaných “feťákov”. A toto má najnovšie ísť pomáhať “riešiť” znova oslovený Ivan Mikloš ako poradca? Možno aj s Dzurindom? Ako tí dvaja pomohli Ukrajine a kam priviedli Slovensko? Videozáznam odstránený nebol. Mimochodom tiež: Twitter v rukách a moci Elona Muska bude slobodnejší, slovenskú časť fejzbúku majú v moci USA (6). Chémia funguje zrejme aj medzi Zelenským a Hunterom Bidenom…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Potom povedia, že to Rusi.

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?