Publikované: 16.08.2016

Pre úkon zmeny rodu

Transrodová osoba môže úradne (matrika) zmeniť svoj rod, meno a priezvisko a rodné číslo na základe žiadosti, adresovanej ministerstvu vnútra a priloženého lekárskeho potvrdenia o vykonanej chirurgickej zmene pohlavia, v opore o Z. č. 301/95 Zb. o rodnom čísle, §8, odsek 2, písmeno b/: „na základe lekárskeho posudku o zmene pohlavia osoby.“
V opore aj o námietky OSN, je potrebná novela zákona a zmena znenia textu písmena b/ asi takto:
„na základe lekárskeho osvedčenia o diagnóze F-64.0“.
Podmienku chirurgickej zmeny pohlavia zo zákona vypustiť.
Na transrodových osobách je páchané násilie zo zákona.
Dôvody
1. Chirurgická intervencia (plus plastika) je voči telu devastačná.
2. Hormonálna intervencia detto.
3. Bod č. 1 a 2 nezaručuje efekt.
4. Ide o sebapoškodzovanie.
Odporúčanie - nerobte to. Páchate na sebe násilie. Hľadajte iné – vhodnejšie riešenia. Zmierte sa sami so sebou. Tak, ako väčšina zavinene-nezavinených, telesne a duševne poškodených. Pracujte na sebe inak. Tak ako väčšina inak mentálne normálnych (zdravých) ľudí s rôznymi hendikepmi…
Inak sa vám môže stať, ža na konci cesty k svojim “premenám” zistíte, že neobstojíte sami zoči-voči sebe, a veriaci zoči-voči Bohu…
A vinníka nehľadajte v Bohu ani v evolučnej teórii. Stopy vedú pravdepodobne do postupne civilizačnými faktormi devastovaného ľudského genotypu.
Uvedomte si, že ste aj subjektmi biohumánnej etiky.
Ľudské práva A v tejto časti, týkajúcej sa transgender osôb, je zákon v rozpore s ich slobodnou vôľou a ľudskými právami. A zrejme aj proti ústavný. Detto v rozpore s Chartou práv EÚ…
Séria chirurgických zákrokov a plastík je zásah do ľudského hardwéru (telo) a hormonálna intervencia mení softwér. Ale nie podstatu, ktorou je príslušná časť genetickej výbavy transgender osoby, a tá kľúčovou riadiacou jednotkou centrálnej nervovej sústavy.
Riziko (psychologická a psychiatrická prax) – trvale poškodená duša: Tú chirurgicky, plasticky ani hormonálne zmeniť nemožno.
V skupinách, označených LGBTI majú „T“ osobitné miesto, rovnako a podobne ako „I“ (intersexualita – hermafroditizmus podľa MKN 10 ako Q56).
Vrecizmus znamená, že LGBTI a snáď ich už 70 (skratiek pribúda) všetky patria do jedného vreca. Platí to aj pre všeobecný globálny antisemitizmus bez vnútorného rozlíšenia fenoménu židovstva ako celku a judaizmu (á la pars pro toto a totum pro parte).
Zaradenie všetkých deviácií  na jednu hromadu s chorobami je tiež nevhodné. Deviácia je slovníkovou jednotkou s významom a obsahom odchýlku od normy, normálu. V oblasti boom (erupcia ľudských práv) v časti sexualita (pohlavie a rod) je tendencia všetky deviácie zrovnoprávniť s hetero normálom (štandard).
Zdravie, či choroba?
Homosexualita a jej mužský a ženský (lesbizmus) pendant, boli začiatkom 90-tych rokov predošlého milénia vyňaté zo zoznamu chorôb WHO. A dnes ďalej pokračuje, mení a rozširuje sa pojem normalita.
Až je z toho celá spoločnosť chorá…

Ááách, tí ultra ľavicoví naomarxisti..!

Ibaže „normálne“ žiť ako „T“ alebo „I“ nie je dosť dobre možné. Treba im pomôcť.

Puzzle celkového obrazu transsexuality
Excentricita, extravagancia, sebastrednosť, exihibicionizmus, provokácia. Filozofie nihilizmu, anarchizmu a satanizmu/luciferianizmu (vztýčený ukazovák a malíček).
Na jej FB pejdži s desitkami tisícmi fanúšikmi sa to hemží pozitívnymi reakciami, s výnimkou naozaj len „zopár“ zopár „hlúpučkých ľudí”(mienená homofóbia). Frčí.
Martina Dúhová, bigender (?) DJ, producent/ka B-komplex, alias Mato/Matia:

    

Nie, nemám nič proti. Božechráň. Ešteže to…
Lebo Anketa Homofób roka!
Utekám preč, uvoľňujem jej životný priestor…
Zďaleka ju obchádzam.
Dúhové Pride nemusím a túto kultúru tiež…
 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?