Publikované: 20.12.2013

Prečo budem musieť voliť súdrucha Róberta Fica za prezidenta.

Dlho som rozmýšľal a nakoniec som našiel kandidáta, u ktorého nemám najmenších pochýb o správnosti jeho motivácií a morálno-vôľových kvalít. Je to náš milovaný vodca Róbert Fico. Vážení priatelia, však posúďte sami

 

 1. Je to vlastenec. Vstupom do KSČ nikdy nepodporil vpád vojsk Varšavského paktu do vlasti
  .
 2.  Je to zodpovedný manžel, ktorý sa nikdy neženil pre majetky a vplyv svojho sudcovského svokra.
  .
 3. Je to človek vzdelaný a politicky aktívny. Nikdy by neodsúdil vzopätie národa v roku 1989, že by povedal vety o “nevšimnutí si nejakého novembra
  .
 4. Je to verný manžel, ktorý nikdy nemal bokovky.
  .
 5. Je to veľmi pravdovravný človek, ktorý nikdy a nikde neklamal. Nieto manželke, či voličom.
  .
 6. Má veľmi distingvované vyjadrovanie a nikdy by nikomu nevynadal do prostitútok, hadov a hyen.
  .
 7. Nenávidí vierolomnosť a urážky. Nikdy by nemohol sedieť vo vláde s človekom, za ktorého vlády sa organizovali únosy a vraždy, ani podporovať človeka, ktorý volá prezidenta “starý ..uj
  .
 8. Žije veľmi striedmo, vyhýba sa aj nezdravým nápojom ako je Coca-Cola. Nikdy by si ju nevypil len tak, pri tajnom posedení s oligarchom, na ktorom si delia verejné financie.
  .
 9. Jeho zmysel pre spravodlivosť je legendárna. Nikdy by nedovolil aby v jeho vláde sedel minister, ktorý sa stýka s J&T na jachte v Monaku a dohaduje s nimi kšefty pri menovej reforme
  .
 10. Je to veľmi sociálny človek, ktorý by nikdy nejazdil v luxusnom SUV, nikdy by nenosil luxusné hodinky a nikdy by nebýval v komplexe Bonaparte, kde vybavený byt s rozlohou 400m2 stojí jeden a štvrť milióna EUR.
  .
 11. Charita je mu vlastná, aj nájomné v byte si hradí sám za vlastné. Nikdy by neprijal ubytovanie v dome, kde komerčné nájomné je trikrát vyššie ako platí oficiálne on.
  .
 12. Je to zodpovedný sociálno-demokratický politik a nikdy by nič nechcel pre stranu, čo by nezabezpečil vlastnou hlavou.
  .
 13. Je mimoriadne solidárny. Nikdy by nechcel aby jeho spolupracovníci ako ministerka sociálnych vecí a rodiny niesla zodpovednosť za spreneverené peniaze v “sociálnych podnikoch”, ktoré Únia nepreplatila.
  .
 14. Jeho zmysel pre šporovlivosť je zárukou starostlivého hospodárenia s verejnými financiami. Nikdy by sa nepustil do vopred prehratého súdneho sporu, ktorý len poplatkoch advokátom stojí viac ako pol miliardy SK.
  .
 15. Róbert Fico je človek, ktorý urobí všetko pre to aby veľké spoločnosti ostali v štátnych rukách. Nikdy by nepredal najvýnosnejšiu časť plynárni, alebo podiel v Telekome.
  .
 16. Róbert Fico je človek, ktorý má v úcte právo a duch spravodlivosti. Róbert Fico by nikdy nezneužil dieru v našej ústave, ktorá dovoľuje vytvoriť mimoriadne deformovaný inštitút prezidenta. V Ústave sa totiž nepíše, že prezident nesmie byť člen politickej strany.
  Voľbou predsedu strany, ktorý pevnou rukou ovláda väčšinu parlamentu sa v jednom človeku zlúčia dva základné atribúty rozdelenia moci v parlamentnej demokracii – prezidentská funkcia a parlamentná moc. Cez menovanie ústavných činiteľov vie potom prezident efektívne ovládať aj iné komponenty štátnej moci ako je justícia. Exekutíva je odvodená z parlamentu, to len na margo kto bude reálne vládnuť.
  .
 17. Miluje pomoc spoluobčanom. Nikdy by nezneužil únos slovenských občanov v Iráne na to, aby si z toho robil osobnú kampaň, zvlášť keď už dva dni čakali na veľvyslanectve
  .
 18. Je to človek ktorý drží slovo. Takže keď sľúbil, že v roku 2014 nebude v politike, máme už len desať dní na rozlúčku s ním ako premiérom vlády SR a predsedom strany Smer-SD.

 

 • SlabéVýborné (+140 skóre, 150 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

8 Komentárov

Komentárov 1 - 8 z 8Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Keď som si prečítal ten posudok na súdruha Fica, tak som si položil otázku, ako je možné, že takýto špinavec chodí po svete. Istotne máš tie informácie z dôveryhodných zdrojov, lebo môžem sa spoľahnúť len na to. Ja ho nepoznám a osobne už vôbec nie. Ale napriek tomu, že ani teba, myslím si, že toľko špiny by sa našlo aj na teba, keby išlo len o to. Napísať sa dá všeličo, takže dovoľ, aby som pochyboval o pravdivosti tvojich tvrdení.

  1. Ale autor článku nekandiduje na prezidenta :)

  2. 1) overitelne – pravda 2) relativne 3) overitelne – pravda 4) bulvar, ale overitelne, irelevantne 5) co riesi s manzelkou je jeho vec. Ze klamal “verejnosti” je jednoznacne dokazatelne. Pravda 6) overitelne – pravda 7) overitelne – pravda 8) overitelne – pil, tazsie dokazat ucel atd. Aj ked, mozme si mysliet svoje. 9) overitelne – len nepriame dokazy, ale… 10) byvat moze, vlastnit tam (zatial) nic nevlastni (aj ked udajne byva). Rozhodne komplex/jednotlive casti vlastnia zaujimave osobnosti (LV 5701, katastralne uzemie Stare mesto, Bratislava I.), s jednoznacne pochybnou povestou. Maximalna cena bytu bola 800.000€ a plocha bez zarady tiez nedosaovala tebou uvedene parametre. 11) da sa overit, ale velmi relativne 12) ??? 13) ano, vela veci treba ludom zosobnit. Za vela veci vsak nemozu. 14) objektivne – pravda, plati to, co pri 13. 15) objektivne – pravda. Treba dodat: predavali aj ini. 16) nic protizakonne, uplne legalne. Legalna koncentracia moci v jednyc rukach. A je uplne jedno, ci bude predseda vlady, prezident, alebo sa uplne stiahne. Aj tak mu ta moc ostane. Tu sa len naskyta otazka, ako tomu zabranit do buducna. 17) objektivne – pravda. Urobil by to vsak kazdy politik. Teda drviva vacsina. 18) a co tak bod 5?  (samorejme, ak tento clanok beriem “nadnesene”) autor ma moj Like ;)

 2. No nevoľ ho :)

 3. Ján Gaborčík

  Humino-červené hovno zo Sumračnej ukáž tvar aby sme vedeli,ako vyzeráš .Možno si krajší,ale nie mudrejší.Napísal čistú pravdu,ale takí ako ty -hlúpáci vládnu tomuto štátu a veria vodcovi.ja zase pochybujem , či si mentálne dostatočne vybavený.

  1. uboha reakcia, p.Gaborcik. BTW: dost presne ste charakterizovali volicov. Co som vsak prekvapeny, niektori volici su presny opak – vzdelani a na urovni.

 4. A netancuje na hroboch obetí nešťastí.

 5. Ked som si precital prve dva body myslel som si ze sa idem obesit ale nastastie som to potom pochopil.

 6. Úbohá zlátanina, ešte aj klebety prezentuje autor ako nezvratné fakty…

 7. Tak toto by malo byť uverejnené aj v KRÁSACH SLOVENSKA !!! KATOLÍCKYCH NOVINÁCH !!! v 100+1 !!! UROB si SÁM !!! ŽIVOT !!! RECEPTÁR !!! VARENIE !!! POĽOVNíCTVO a RYBÁRSTVO !!! ŠIKOVNÍČEK !!! DIÉTA !!! MOJA PSYCHOLÓGIA !!! MOJE ZDRAVIE !!! FORMEN !!! MAMINKA !!! ZÁHORÁK !!! CESTOVAŤEĽ !!! ZÁHRADKÁR !!! STAR !!! FAKTY !!! SLOVENKA !!! …….. prepáčte za výraz a ak sa niekoho veˇmi dotknem tak sa ospravedlňujem ale SLOVÁCI sme asi všetci JEBn-tí jak kolečko …. to snáď nie je pravda (toto sa netýka len tohto článku!!!) morálka tohto štátu RAPíDNE KLESLA vďaka ….

 8. A vždy,vždy dodrží čo sľúbi – neviem si vynachváliť tú parádnu diaľnicu z BA do Košíc. Jazdím po nej od roku 2010 a som v Košiciach ani sa nenazdám :-D

Komentárov 1 - 8 z 8Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?