Publikované: 31.08.2022

Prečo je tak ťažké skoncovať s nacizmom!

Je možné, že vojna, o ktorej sme si mysleli, že sme ju vyhrali v roku 1945, bola iba bitkou v rámci väčšej vojny o civilizáciu, ktorej výsledok sa ešte len uvidí? Rozhodnutie, ktoré nedávno vyjadrila fínska a švédska vláda pripojiť sa ku kolektívnemu samovraždnému paktu s NATO, by nemalo byť veľkým prekvapením pre nikoho, kto venoval pozornosť rastu nacizmu za posledných 77 rokov!

Tento rast má nielen podobu obnovenia hákovým krížom vytetovaného, čierneho slnka okultných milujúcich a vlčích anjelov nosiacich neonacistov Azov, C14, Svobodu a Aidar v súčasnosti na Ukrajine, ale aj celé prepisovanie histórie druhej svetovej vojny, sa počas 30 rokov od rozpadu Sovietskeho zväzu zrýchlil ponorením do nereálnosti!

Naprieč spektrom post členov Varšavskej zmluvy začlenených do NATO, ako je Litva, Estónsko, Albánsko, Slovensko a Lotyšsko, boli nacistickí spolupracovníci druhej svetovej vojny oslavovaní sochami, verejnými tabuľami, pamätníkmi a dokonca aj školami, parkami a ulicami pomenovanými po nacistoch.

Oslava nacistických kolaborantov pri búraní prosovietskych pamätníkov sa takmer stala nevyhnutnou podmienkou pre každý národ, ktorý chce vstúpiť do NATO! V Estónsku, ktoré vstúpilo do NATO v roku 2004, Erna Spoločnosť, financovaná ministerstvom obrany oslávila nacistickú skupinu Erna Saboteur, ktorá spolupracovala s Waffen SS v druhej svetovej vojne!

Pričom predsunutá garda Erna bola povýšená na oficiálnych národných hrdinov. V Albánsku premiér Edi Rama rehabilitoval nacistického kolaboranta Midhata Frasheriho, ktorý deportoval tisíce kosovských Židov do táborov smrti. V Litve bol líder pronacistického litovského Aktivistického frontu Juozas Lukša, ktorý páchal zverstvá v Kaunase, ocenený ako národný hrdina aktom parlamentu!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?