Publikované: 15.07.2016

Prevzaté poďakovanie od CitizenGO

Pred necelým mesiacom ste niektorí/é podpisovali petíciu CitizenGO proti aktivitám MVO (mimovládky) radikálnej ľavice, ktorá útočila na kardinála Cañizaresa za jeho vyjadrenia o hrozbách pre rodinu zo strany mocnej LGBTI lobby a radikálneho feminizmu.
Podpísalo vyše 200 000 občanov a v parlamente vo Valencii ju odovzdal President CitizenGO Ignacio Arsuaga (vpravo) spolu s novinárom Jaimem Rodríguezom Conde.
Ľavičiari plánovali v regionálnom parlamente Valencie hlasovanie o tom, aby bol kardinál vo Valencii (teda na území jeho vlastnej diecézy) vyhlásený za nežiadúcu osobu a navyše žiadali trojročné väzenie pre kardinála Cañizaresa za údajné podnecovanie nenávisti.
Vďaka vám, vašim podpisom a podpore sa ultra radikálna ľavica stiahla a na zasadnutí parlamentu 30. júna nepredložila plánovaný návrh na hlasovanie o tom, aby bolo kardináloví pridelené postavenie “persona non grata”.
Zároveň súd vo Valencii zbavil kardinála Cañizaresa obvinení z podnecovania k nenávisti, diskriminácie, či násiliu, a uznal, že jeho výroky spadali pod slobodu prejavu!
Kardinál Cañizares nás poprosil, aby sme všetkým Vám, ktorí podporili petíciu na jeho podporu, odovzdali jeho nasledovné osobné poďakovanie:
“Vaše podpisy a vaša podpora pre mňa veľmi znamenajú a hlboko sa ma dotkli. Som Vám za to nesmierne vďačný. Viem, že ste petíciu CitizenGO podporili kvôli mne, ale tiež viem, že ste si vedomí toho, že tu nejde len o mňa, ale o náboženskú slobodu a právo kresťanov verejne prejavovať svoju vieru a naše presvedčenie. Je na čase vstať a nebáť sa. Coraggio a Avanti!”
Ďakujeme Vám za toto víťazstvo.  Bez Vás, vašich podpisov a podpory by to nebolo možné.
Podpísané CitizenGO
http://www.citizengo.org/sk/sc/35235-zastavte-sikovanie-kardinala-kvoli-gender-ideologii?mkt_tok=eyJpIjoiWVdGaE1qVXlNemcwTjJRMCIsInQiOiJUTUJ5alhsMENHdlI3UlFJckJWTVU0eGk3ZGdXK1JSS1p1Y2xpTkN4U2R3bVwvRE5haTRQNFwvbytVcVJyc0lxMGc5QTRLXC9qSmhhT0xrcXNldEk5OU9LcitlNFZ0WTZQamxoclZyblVqanBPUT0ifQ%3D%3D

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?