Publikované: 25.02.2019

Prezident len európsky demokrat

Iniciatíva Za slušné Slovensko spúšťa mobilizačnú kampaň k prezidentským voľbám. Navštívia mestá, kde má vysoké preferencie ĽSNS.


Lídri iniciatívy odchádzajú na dvojtýždňovú cestu po Slovensku; počas nej chcú prejsť štyridsať miest a v dvanástich z nich usporiadajú aj debaty a ľuďom budú rozdávať informačné noviny. Ich úmysel pripomína slovenské turné amerického ambasádora.
https://dennikn.sk/1392604/za-slusne-slovensko-nepodpori-ziadneho-prezidentskeho-kandidata-no-chcu-aby-bol-proeuropsky-demokrat/?ref=tit
Najskôr si definujte
a/ čo je demokracia, parlamentná demokracia, priama voľba prezidenta,
b/ liberálna demokracia.
Smatana zdieľal príspevok:https://www.facebook.com/mladiprotifasizmu/posts/977623015775306
Stredoškolský učiteľ, občiansky aktivista, mestský a krajský poslanec TSK v Považskej Bystrici za hnutie Zmena zdola. Budajov poradca. Zakladateľ www.konspiratori.sk
Zrejme stíha „vymetať“ aj takéto akcie:

Pred prezidentskými voľbami treba „demokraticky zablokovať“ (riešenie) všetky „antidemokratické“ stránky proti gustu „liberálnych demokratov“ a ponechať len stránku Mladých proti fašizmu. A „Slušné Slovensko“ nebude mať čo robiť.
Ak budete robiť toto (Kotlebov bilboard) – bude toto: „Volíme Kotlebu!“ Tých reakcií je na webe a fejzbúku viac, než dosť. Odkaz „slušákom“: Nerozdúchavajte predvolebnú pahrebu. Kto seje vietor, zožne búrku.

V prvom kole sa „liberálno-demokratickí slušáci“ nechcú angažovať za žiadneho kandidáta, kandidátku. Môžu sa ale pokúsiť aj o manipuláciu výsledkov volieb už v prvom kole. Prezidentskí kandidáti (všetci) by si mali aj preto do volebných komisií posadiť „svojich“ voličov…

Množstvá ľudí, pár komentárov je len ich vzorka, vedia, že vy „slušáci“ nie ste praví (ani ľaví) demokrati. Ste neofašistické anti demokratické hnutie. Iba ste svoju tvár ešte úplne neodhalili.
Liberalizmus rovná sa liberastia slobody a demokracie. To je forma neofašizmu, úlisne klamúca slovom.
Už ste si definovali, čo je to tá liberálna demokracia? V čom je lepšia než „len“ demokracia? Je to demokracia plus alebo demokracia navyše? Čo je pridaná hodnota liberálnej demokracie?
Liberálna demokracia je aj v USA extrémom demokracie, ktorú tvorí dialóg demokratov a demokratov konzervatívcov (tiež majú svoj extrém: neo konzervativizmus) a v tomto prostredí sa pohybuje a manévruje aktuálne zvolený prezident, pod kontrolou kongresu a Najvyššieho súdu USA…
Títo liberasti demokracie ani riadne nevedia, čo je liberálna demokracia: je to „sladká móda“ bezbrehej slobody a práv na fšetko.

Demokracia je predovšetkým právny štát, poriadok a disciplína so zmyslom pre mieru vecí verejných a spoločných pod kontrolou ústavy a (hmm… sic!) svojvoľným parlamentom zablokovaného a paralyzovaného ústavného súdu.
Takzvaní liberálni demokrati: Čím viac budete do ľudí hučať, búšiť, že „musia“ toto, tamto a nesmú ono a hento, s o to ich väčším odporom sa stretnete. Útočíte na ľudské a občianske slobody a práva tak ako Denník N:
Hlavné správy zdokumentovali:

S tým sa „slušáci“ a ich „umelecká kaviareň“ ani „slušácky“ Denník N nepochválili…

   

Je tá pani z Trenčína fašistka? Definujte si fašizmus.
Občianskej a aktívnej voličskej verejnosti: Nedajte sa manipulovať médiami tak, ako vám to odkazuje a varuje vás Marian Kotleba…
Samozrejme, že ho voliť nemusíte, ale ho počúvajte. Porovnávajte, premýšľajte. Iba na sebe nenechajte nikým páchať násilie! Prezidentská kampaň bude silná (eufemizmus špinavej) a potom prídu májové eurovoľby.
Choďte voliť!
Ide a pôjde o viac, než len o veľa.
Pekne pozdravujem. :-)
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Well, hajlou, smradi, well hajlou, zmrdi!
Ponáška na muzikál Helow Dali.

Volební kandidáti Progresívne Slovensko/Beblavý Spolu do Eurovolieb:
“Pred 15-timi rokmi sme v stúpili do EÚ (2009), všetci sme sa z toho tešili” (Beblavý so Štefunkom), ibaže vtedy sa EÚ tvárila inak…
Brexitánia je v EÚ od roku 1973 a dnes rieši iný názor…
Lídrom PS/SPOLU je Michal Šimečka, syn Milana Šimečku (Denník N)

Verte-neverte, máte právo samostatne myslieť a hodnotiť.
Kotlebu voliť nemusíte (môžete).
Hlavne, nenechajte na sebe páchať násilie.

Takzvané “liberálno-demokratické” sily zabúdajú, vlastne nezabúdajú, lebo nevedia, že ich “tvorivo-kreatívne” úpravy Kotlebových bilbordov sú kontraproduktívne.

Tak mi napadlo:
Ktosi-kdesi k Kotlebovej prezidentskej kandidatúre:
“Mal by byť radšej predsedom vlády.”
Odpovedal som:
Možno. Prinajmenej do predčasných volieb. :-)

O charaktere v riadnych, slobodných a demokratických voľbách slobodnými občanmi zvolenej a riadne registrovanej ĽSNS je oprávnený rozhodnúť len Najvyšší súd SR.
Áno, aj NSDAP bola demokraticky zvolená občanmi Nemecka…
Vo veci návrhu GPSR koná súd už druhý rok…
Nesie spoluzodpovednosť za stav spoločnosti.
Do času jeho nálezu a rozhodnutia sa majú občania, voliči slobodné aktívne právo rozhodnúť, kto bude hlavou štátu.
Toľko aj k bilboardu.
Na nepráve nemožno založiť právo.

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?