Publikované: 09.12.2020

Prezidentské voľby a Najvyšší súd USA

Výsledky prezidentských volieb má Zbor voliteľov USA vyhlásiť 14. decembra. Moja zdržanlivosť sa v ostatnom čase týka amerických prezidentských volieb. Prosto, nekomentujem. Nemám názor, čo je u mňa precedens. Nebol som tam a nesvietil im pri tom. 
Výsledky amerických prezidentských volieb sú extrémne dôležité pre celý svet. Vžiť sa do postavenia najvyššieho súdu USA sa ani nepokúšam. Nezvládol by som to. Možno by ma hospitalizovali.
Vo veci platnosti volieb je úplne jedno, či najvyšší súd patrí demokratom alebo republikánom; riadi sa výlučne Ústavou USA, ktorá je nad ideologickými a politickými záujmami súperiacich strán…
Ostatná Trumpom menovaná sudkyňa Amy Coney Barrettová v kultúrnych a etických otázkach odrazila v grilovačke útok demokratov: „Pri rozhodovaní sa budem držať dikcie Ústavy USA“. Liberálni demokrati vedia, že neomarxizmus nie je súčasťou hmotného jadra Ústavy USA a z ich strany ide o arbitrárne (svojvoľné) rozhodnutia (legislatíva pre LGBTIQ, potraty…) v opore o nič.
Najvyšší súd nemá vplyv na vnútorné a zahraničné politiky USA. Je „len“ strážny pes demokracie, ústavnosti a zákonnosti. Tmeliaci prvok právneho štátu.
Vládna moc chce slovenskému Ústavnému súdu toto právo vyplývajúce z definície ústavy an sich a ústavného súdu odobrať.
Pomer sudcov republikánov verzus demokrati je 6:3 pre republikánov. V tejto časti volieb vyhral Donald Trump. Toho „slona v porceláne“ nemusím vo všetkom, ale tu ide o demokratické princípy.
USA, okrem toho, že sú vnútorne totálne rozvrátené, majú problém:
Obhájiť sa ako vzor slobody, demokracie, práva, spravodlivosti, férových volieb a právneho štátu, aký presadzujú ako hegemón a policajt všetkými dostupnými nástrojmi vo svete; mihnutím oka zmietnu voľby v Rusku, Venezuele, Bielorusku, kdekoľvek.
S odkazom na Ústavu SR a Čl. 26 (1), citujem: „Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené“, mám slobodné základné ľudské právo a povinnosť zdieľať. Právo zabrániť mi v tom nemá nik. Iba si ho tu i tam berie.
K právnemu štátu USA a voľbám:
Boli natoľko zmätočné, že na mieste Najvyššieho súdu USA by som ich bez mihnutia oka vyhlásil za neplatné a vôbec by som sa nezaoberal sčítaním hlasov.
Americkí demokrati urobili všetko pre víťazstvo ich kandidáta Bidena. Za každú cenu.
Trump, prezidentské voľby, Najvyšší súd USA, mimozemšťania (pre zverejnenie týchto info nie „podľa mimozemšťanov a globalistov“ ľudstvo pripravené…):
https://www.youtube.com/watch?v=Mh6EYkTEDIk&feature=share


https://www.jpost.com/omg/former-israeli-space-security-chief-says-aliens-exist-humanity-not-ready-651405

Iba jediná poznámka: Ak sa potvrdí existencia mimozemských civilizácií, majúcich vplyv na pozemský život, svetové náboženstvá dostanú sa do úplne iného svetla.
Ak sa potvrdí, že americké voľby boli zmanipulované demokratmi a liberálmi, USA postihne mega škandál. Všetci ale „vieme“ že to sa stať nesmie! Lebo!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?