Publikované: 19.02.2019

Prezidentský kandidát Marian Kotleba

Význam prezidentskej kandidatúry Mariana Kotlebu tkvie v tom, že Slovensko potrebuje postaviť „svojho“ (vlastného) volebného prezidentského kandidáta proti bratislavocentrizmu, každému a všetkým otvorenému liberalizmu, slniečkárskym multikulturalistom, genderistom  a poskokom Bruselu a USA…

Slovensko môže a má byť v európskom spoločenstve aj ako súčasť euro a transatlantických štruktúr, ale „odtál, potál“ (nárečovo) ako suverénny a zvrchovaný štát.
Treba ale „zastaviť Bratislavu“ a jej pokračujúce konanie proti záujmom Slovenska, celého Slovenska, lebo tá, ako už tradične a historicky preukázateľne aj dnes prostituuje na úkor samostatnosti, zvrchovanosti a suverenity Slovenska, včítane jeho súčastí: juhu, severu, stredu a východu, ktoré z európskych dotácií zbierajú len omrvinky spadnuté zo štedrého stola Bratislavy. Tak, ako za federálu “ze sPrahy”.Osobitne k juhu: Aj preto maďarská karta nie je mŕtva, ani nespí, len spočíva.
Ibaže ich prezidentský kandidát Menyhárt dnešnú možnosť v STV nevyužil.
Zrejme mu „došlo“ že ak chce byť „silným hlasom Maďarov“ (len Maďarov), tak sa ako kandidát sám vopred odpísal. Vzdal sa v prospech Róberta Mistríka. Urobil z núdze cnosť.
Zdrojom politických problémov na Slovensku je bratislavocentrizmus (sebecké ego centristickej Bratislavy).
A chýbajúca infraštruktúra. Diaľnice a cesty (spojenie s Poľskom, Maďarskom, Českom (sever) a cezhraničným východom). Kde niet cesty, niet vôle (zahraniční investori).
Mečiar nechcel mosty cez Dunaj (bezpečnostné riziko hrozby z maďarského juhu, zrejme reminiscencie na Horthyovské Maďarsko a južné Slovensko, a paranoja, ako dobrá volebná karta). Opilec Slota zasa chcel: „Sadneme do tankoch…“ (!)
Toto dnes už dávno máme za sebou. Riešme Bratislavu. Slovensko a zahraničné vzťahy. Kto vie, rozumie.

Marian Kotleba (dnes v STV o 16,25) bol dobrý. Viac, než len dobrý. Zaskočil ma svojou prípadnou prvou prezidentskou návštevou v Sýrii (jeho vysvetlenie som prijal).
K amnestiám a individuálnym milostiam zmienil väzňov výhrady vo svedomí.
Zahraničnú politiku chce ako prezident robiť v súlade s národno-štátnymi záujmami Slovenska, v prípade rozporu s vládou a parlamentom „na vlastnú päsť“. Hmm… (?) Vysvetlivka: Môže to priniesť konflikt v trojuholníku vláda-prezident-minister zahraničných vecí. Napokon, o ňom už vieme.
Bez zvláštnych výhrad prijímam jeho úmysel hovoriť (hoc aj s Trumpom) rodným jazykom, za pomoci oficiálneho tlmočníka.
Ak ho chcete za prezidenta, zodvihnite od fejzbúku svoje ctené zadky, a aktivujte a mobilizujte jeho priaznivcov (zrejme sever, stred a východ Slovenska).
Vôbec ma nezaujímajú nálepky, ktorými je liberálmi značkovaná jeho ĽSNS. Zaujíma ma len nález a rozhodnutie najvyššieho súdu. Zatiaľ je u mňa ten pán a jeho strana riadne, v slobodných a demokratických voľbách zvolená parlamentná strana, s trvale viac, než veľmi slušnými až sľubnými preferenciami do budúcich parlamentných volieb 2020…
Prejav a dikcia Mariana Kotlebu sú výrazom pokojnej, osobnostne vyrovnanej osobnosti.
A za jeho preferencie aj budúci volebný výsledok je a bude zodpovedná Bratislava.

Mnohí si nevšimli (a s hrôzou) neuvedomili, že Slovensko bolo a je riadené z Bratislavy. Ale ak tá nechodí na východ, východ si ide vziať, čo mu patrí (farmári chcú poriadok s pozemkami, dotáciami a mafiou).

Existuje pre zotrvanie tohto stavu jediné iné logické zdôvodnenie, než len tradícia (vládne mesto)?
Aj že stred a východ Slovenska je trvale (tradične) zanedbávaný a ako od macochy?
Ak áno, sem s ním!
Ako východu pomáha sídlo dnes beztak takmer prázdneho ústavného súdu v Košicoch?

Bratislava, Pressburg (nemecký názov Blavy, Prešporok), Pozsony, Breslaw, Prešporok bola už za čias Rakúsko-Uhorska stredo európskou prostitútkou…
Oficiálně sa ale Bratislava objavila ako slovenské hlavné mesto až v roku 1920. Raritou mesta je, že sa uvažovalo nazvať ho ho Wilsonovo (údajné prianie amerických Slovákov ako vďaka prezidentovi USA Wilsonovi za uznanie nového štátu). Bratislava a unikátna história jej názvov (nemá obdobu):
https://www.novinky.cz/vase-zpravy/zahranici/slovensko/1297-1450-bratislava-poszony-wilsonovo-mnoho-nazvu-pro-jedno-mesto.html
Tiež ešte nemám svojho kandidáta, kandidátku, na post hlavy štátu. Do 16. marca to v pohode stihnem.
Pekne pozdravujem. :-)
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. notorickyobcan

    Fejzbúčik reaguje aj takto: „Radšej ako prezident, predseda vlády.“ Odpovedám: Prečo nie? Prinajmenšom do predčasných volieb. :-)

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?