Publikované: 26.07.2022

Pripravuje Kyjev ďalší ruský vojnový zločin?

Toxická provokácia Kyjeva v Slavjansku? Informácia je hoax alebo odhalený a medializovaný úmysel, ktorý sa preto, že bol odhalený, zrejme neuskutoční, tu: Ozbrojené sily Ukrajiny pripravujú provokáciu v Slavjansku, Zelenskyj presúva personál.
Takto Ukrajinci zbierajú dôkazy o vojnových zločinoch Rusov. Na druhej strane, že by propagandistická práca Moskvy? Alebo oko za oko, zub za zub, ako vy nám, tak my vám?
Medzinárodné vydanie ruskej Federálnej tlačovej agentúry informuje o situácii na Ukrajine a v Donbase do večera 25. júla:

https://riafan.ru/23555940-sobitiya_na_ukraine_k_21_00_25_iyulya_vsu_gotovyat_provokatsiyu_v_slavyanske_zelenskii_provodit_kadrovie_perestanovki

Šéf Národného kontrolného centra obrany Ruska, generálplukovník Michail Mizincev, vydal naliehavú výzvu, v ktorej varoval pred plánmi ozbrojených síl Ukrajiny zorganizovať provokáciu v Slavjansku. “V Slavjansku ukrajinskí nacionalisti pripravujú ďalšiu cynickú provokáciu so smrťou civilistov, aby obvinili ruské ozbrojené sily z nevyberaných útokov na civilné ciele,” povedal generálplukovník Michail Mizincev, vedúci Centra kontroly národnej obrany Ruskej federácie. Za týmto účelom sú podľa neho zadržiavaní obyvatelia v budove odborného agrárneho lýcea pod zámienkou vraj zaistenia bezpečnosti. Mizincev poznamenal, že budova bola zamínovaná a militanti ju plánovali vyhodiť do vzduchu počas úderov ruských ozbrojených síl na vojenské objekty v meste. Ukrajinská armáda má podľa agentúry v úmysle v najbližších dňoch vyhodiť do vzduchu viac ako 120 ton kontajnerov s hexánom v miestnej továrni na výrobu ropy a tuku. Po výbuchu sa môže vytvoriť toxický mrak, ktorý pokryje všetky obytné oblasti Slovjanska a priľahlé osady. Pri dlhodobom kontakte s parami hexánu sa u človeka vyvinie chronická otrava, ktorá vedie k vážnym ochoreniam nervového systému, dodal Mizincev.
Účelom aj tejto provokácie Ozbrojených síl Ukrajiny je podľa šéfa centra obviniť spojenecké jednotky z údajne nevyberaných úderov na potenciálne nebezpečné objekty a následne túto tému propagovať v médiách ako akciu a vojnový zločin Ruska. Ministerstvo obrany Ruskej federácie apelovalo na OSN, Medzinárodný výbor Červeného kríža a Organizáciu pre zákaz chemických zbraní s výzvou na ovplyvnenie Kyjeva, aby sa zabránilo katastrofe.
Rusi skrývajú svoju techniku v JE Záporožie. Ak Ukrajinci nepresnými údermi poškodia jej aktívne časti, za možný únik radiácie budú zodpovední oni. Toto sa Rusi naučili od Ukrajincov, skrývajúcich sa v civilných objektoch so zadržiavanými civilistami. Preto trvalo dobytie Mariupola tak dlho. Ukrajinci so zahraničnými žoldniermi už nemali čo brániť, zbabelo sa tam skrývali s civilnými rukojemníkmi. Vojenský veliteľ FAN Alexander Simonov hovoril o skutočnej situácii v tepelnej elektrárni Uglegorsk v okolí Svetlodarska. Ako korešpondent uviedol, objekt je plne funkčný.
Už skôr bolo hlásené, že ukrajinskí nacionalisti vybavili sklad zbraní a streliva v Záporoží aj v budove mestského Paláca detskej tvorivosti. Bolo objasnené, že palebné a ostreľovacie stanovištia boli zriadené pozdĺž obvodu inštitúcie a na horných poschodiach neďalekých obytných budov.
Ukrajina svoje zločiny hádže na hlavu RusovPre hoaxy o znásilňovaní žien a dievčat Rusmi musela odstúpiť ombudsmanka Ukrajiny. Pracuje sa v rovine svedectiev proti svedectvám (Bucha, Kramatorsk a ďalšie). Ale „informácie nemožno potvrdiť z overených zdrojov“, dozvedáme sa z médií. Popri trestnom tribunáli v Haagu, podobný popri súdoch v Donbase, zriaďuje Moskva. Vzťahy a väzby Moskvy s prostredím Rady Európy ako aj výborom pre ľudské práva OSN, sú spopretŕhané. Ostáva ešte člentvo Ruska v BR OSN. USA a Westrnu Rusku “uvoľňujú ruky”. Rusko sa aj v otázach medzinárodného práva, prednostne riadi Ústavou RF zo 4. júla 2020. Má vlastný globálny prediktor. Pax Americana končí, USA vo svete strácajú svoje pozície (Irán, Turecko, Saudská Arábia, Egypt, Afrika…).
Nech bola ktorákoľvek politická persóna Westernu, včítane šéfky EK Ursuly von der Leyen, ako aj českého či slovenského predsedu vlády a prezidentky, na miestach “ruských vojnových zločinov” nik z nich ex post nevidel nič, iba počul Zelenského, ktorý v dobe ich páchania, na tých miestach nebol a nesvietil pri tom, z polouprataných trosiek a pohrebných jám, nemôže dosvedčiť nič, vôbec nič! Existuje video (nižšie) na ktorom  Zelenský vraví: “Bez obáv, robíme to v noci!”.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickybcan

Urobíme to v noci, ako v Buči, nik nás nebude podozrievať“:
https://rumble.com/v12gmni-toto-video-ukazuje-zelenskho-na-veei-s-vdci-azov.html
Zelenského kokainizmus a drogová závislosť (kokaín mu vraj nosil Boris Johnson):
https://rumble.com/v11ljzv-zfetovan-zelensk-natoil-video-e-vechny-peme-a-potom-video-zmizelo.html
https://rumble.com/vxxojt-zelensk-piznv-e-upe-kokain-u-od-rna.-star-video.-k-snidani-obedu-i-veceri.html
Stretnutie:
https://rumble.com/v1c4oiv-domobranec-dlr-se-setkv-s-ukrajinskm-vojkem-kter-ho-muil.html

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?