Publikované: 10.02.2014

Prísne tajné! Spoveď prezidentského kandidáta…

Prišiel do kostola a v tajnosti sa rozhodol vyspovedať zo všetkých svojich hriechov, nevychádzal dlhé hodiny, prešlo aj zopár dní a vysilení novinári odpadávali od únavy. Trvalo to až do prezidentských volieb a keď vyšiel z kostola, rozhodol sa, že bude ako ON …Smutné je, že ani kňaz sa nedozvedel niektoré zaujímavé odpovede… Zistíte podľa úprimných pasáži zo spovede o ktorého kandidáta ide?

 1. Som pripravený, ale neviem či pre Slovensko, alebo skôr pre seba a našich oddaných sponzorov.
 2. Najradšej by som všetkých dotieravých novinárov zniesol pod čiernu zem.
 3. Ešte stále netuším, či som kresťan, alebo skôr oddaný ateista.
 4. Chýba mi presvedčenie, tá demokracia ma už unavuje…ach, kde sú tie staré zlaté časy diktátu…
 5. Novinári ma tak zmiatli, že už vlastne ani neviem, či som bol v tom konšpiračnom byte, alebo nie…keď sa celý čas tvárim, že som to nebol ja…teda vlastne, ja sa k tejto téme vôbec nevyjadrujem…asi by sme mali celú tajnú službu vymeniť…veď vlastne, už to spojenie s Gorilou nikomu nedáva žiadny zmysel.
 6. Bože, odpusť za emisie…zobral som svojmu ľudu…ale netuším, kto bol na tom zozname firiem, ktoré sa nabalili na úkor celého Slovenska. Aj môj brat mi vravel, nech to lepšie zahrám…keď ja chcem byť taký pravdovravný, ale sám vidíš, že sa to nedá…
 7. Nemôžem byť ozajstný kresťan a aj o tom Jánošíkovi som klamal…nechápem, ako to robil, chcel som byť ako on, ale viac mi vyhovuje jeho pozmenená verzia „chudobným bral, bohatým dával“, to je správne…alebo nie?
 8. Koľkokrát som vravel, že Slota a Mečiar sú mi už dobrí len na zakrytie niektorých kšeftov, nechcel som všetku špinu hodiť na nich, no inak sa nedalo…veď dostali aj oni, síce nie toľko ako ja a moji sponzori, no niečo sa im predsa len ušlo…tak z toho sa hádam nemusím spovedať, no nie?
 9. Ešte Vám niečo prezradím, milý otče…je to sranda s tým Svätoplukom…aj im dám na tú akciu peniaze, aj by mi to zvýšilo popularitu, tak tam asi pôjdem…no viete, že mi je to totálne ukradnuté? Ale pssst, nikomu nič nehovorte, veď ani nesmiete!
 10. A keď raz vyrastiem, nebudem len prezidentom, docielim to, že všetci traja ústavní činitelia budú jednou osobou…nerúham sa tak trochu? Ale veď, keď to dokázal ten najvyšší a  keď už mám byť akože tým kresťanom,tak nech som ako On…

Po desiatom bode už kňazovi došla trpezlivosť a kandidáta na prezidenta vyhodil z kostola…skončil na antidepresívach, lebo uniesť toľké tajomstvo je aj na koňa veľa…

(tento článok je samozrejme len fikcia)

 • SlabéVýborné (+16 skóre, 18 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?