Publikované: 16.07.2022

Proroctvo Daniela v priamom prenose!

“V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu (dnešné USA). Kráľ severu (Globalisti) naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava…Rozprestrie svoju moc nad krajinami, ani Egypt neunikne. Bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta.” – Daniel 11:40-42.

Časy, keď Amerika šírila zástavu slobody do sveta, sa skončili. Despoti vyhrávajú. Zmocnili sa chleba, ktorý sme dali svetu, a pripravili svojich občanov o tovar, ktorý im daroval zbožný národ, ktorý kedysi túžil zachrániť tých, ktorým chýbala obživa a boli porazení prírodnými katastrofami. Tým istým spôsobom, ako svet stoná, Amerika teraz čelí svojmu temnému šeru. V súčasnosti nás požierajú diktátori, ktorých cieľom je nakŕmiť niekoľko elít, a nie nakŕmiť svet.

Buďme konkrétni. Ceny plynu rastú exponenciálne. Sťažovali sme sa faraónovi. A čo sa tým podarilo? Teraz Bidenova EPA pohodlne útočí na najväčšie ropné pole v USA, Permskú panvu v Texase. Tak ako egyptskí otroci, ktorí sa sťažovali na náročnú prácu, aj my sa teraz musíme pripraviť na to, že budeme žiť s menším množstvom a urobiť viac na podporu vládnej iniciatívy!

Ceny plynu v dohľadnej dobe neklesnú. Zvyšovanie cien pohonných hmôt dáva zmysel, najmä keď americkí roľníci už zápasia s prudko rastúcou infláciou – teda ak je cieľom zrútiť americký sen a zlomiť nášho ducha. Veľkú úlohu v tom všetkom hrá FED, ktorý kontrolujú Globalisti a nie Spojené Štáty Americké od svojho najsamprvšieho začiatku v roku 1913!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?