Publikované: 21.04.2020

Protilátky a imunita voči Covid-19

V nadväznosti na mnou zdieľanú správu o experimentoch a testoch s krvnou plazmou vyliečených osôb v rekonvalescencii WHO varuje: Len málo osôb si vyvinulo protilátky proti Covid-19; vykázalo ich len 2-3 percentá vyliečenej populácie.
https://www.theguardian.com/society/2020/apr/20/studies-suggest-very-few-have-had-covid-19-without-symptoms

Postupne uvoľňovaná ekonomika a otváraný spoločenský život neznamená koniec pandémie. Najhoršie svet ešte len čaká (sorry za smutnú správu). Pravda nás ale oslobodí…
Odkaz na môj článok: http://www.blogovisko.sk/liecba-krvnou-plazmou.html
Veľa krajín nastúpilo cestu rýchlych korona testov, ktoré by dokázali zachytiť aj mieru získanej imunity.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=akiXEfWW-V0&feature=emb_logo
Maria Van Kerkhove, americká odborníčka na infekčné choroby, technická líderka WHO v oblasti Covid-19, uviedla, že aj keď testy ukázali, že osoba má protilátky, nepreukázala imunitu.
Jedna z amerických štúdií pre WHO zistila, že vírusom bolo nakazených násobne viac osôb, než preukázali testy. Množstvo osôb je nakazených bez toho, že by o tom vedeli alebo „sa“ o tom oficiálne vedelo na základe testovania.
Ak kto chce vedieť viac, čo sa všeobecne prirodzene dá očakávať od lekárov, špecializáciou obzvlášť blízo k infektológii, virológii a imunológii, ponúkam „nález“ množstva odborných reakcií na vyhlásenie líderky WHO Maria Van Kerhove tu:
https://www.sciencemediacentre.org/expert-reaction-to-comments-made-by-dr-maria-van-kerkhove-at-the-who-that-there-is-no-evidence-antibody-tests-can-show-that-an-individual-is-immune-or-is-protected-from-the-infection/
Pre ostatnú odbornú a laickú verejnosť sa dá odporúčať len pokračovanie v ochranných dištančných opatreniach, a to aj po ich „rozvoľnení“ aj navzdory obrovským ekonomickým škodám, ktoré čakajú svetovú a európsku ekonomiku, a uprednostniť zdravie a život pred plným nákupným košom.
Politickým lídrom EÚ a národných členských štátov EÚ znova odporúčam základný nepodmienený príjem pre všetkých občanov, v opore o základné ľudské právo na život od počatia po prirodzenú smrť. Ekonomické a obchodné záujmy nesmú byť nadradené základným ľudským právam.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?