Publikované: 25.10.2013

Prvý, nie je vždy ten pravý

 

 

 

Platí to, keď ide o ženy, o mužov, o bozk, aj o tento článok. Premýšľala som, ako sa prihovoriť, a zároveň čitateľa neodhovoriť.
Predstavím sa. Som mladá žena, ktorá sa zaujíma o rozličné témy. Filmová hudba, meditácie, hudobná katarzia, nechtový dizajn, ako fuguje elektrina. Na svete je veľké množstvo šikovných ľudí. Mnohí stoja za vynázelmi, či za dôvtipnými spôsobmi, ako sa obliecť, ako poskladať obrúsky na hostinu, ako prejsť hru bez väčšj námahy. Som váš obdivovateľ! Preto sa rada podelím s dobrými nápadmi, či svojími alebo vygooglenými.
V prvom rade rada ponúknem pomoc v oblasti nechtového dizajnu –  v zmysle za málo peňazí, veľa muziky. Mám album s fotkami, ktoré si môžeme postupne prejsť. Prípadne, ak by vás zaujímalo niečo konkrétne, rada sa nechám viesť podľa toho, čo vás zaujíma najviac práve v tejto oblasti.
Pri písaní sa nechám inšpirovať okolitými podnetmi mojich priateľov a známych a možno probém, s ktorým sa stretnem ja, bude otravovať aj vašu, inak veľmi pokojnú domácnosť. Moje citové výlevy vynecháme, i keď Boris Filan z nich žije doposiaľ, vo forme spomienok na bohatý cestovateľský život. Ale ak vám budem môcť nejaké krásy odporučiť, na základe empirických zážitkov, rada to urobím.

 

PS: prikladám malú ochutnávku lienky na nechtoch. moja dielňa na odkaze http://www.oslavuj.sk/zdobenie-nechtov/15870

 

 

 

Pekný deň praje Lulu

 

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?