Publikované: 12.08.2019

Rady a odporúčania pre európske a domáce imigračné politiky

Migrantov prijmite iba toľko, koľko ich môžete bezpečne integrovať, koľkých sú ľudia ochotní prijať, absorbovať, a iba z kultúr, ktoré sú vám blízke. Ľudia z niektorých kultúr sú ako kolektív nebezpeční – hovorí Dan Schueftan, človek ktorí radil izraelským premiérom aj Kongresu USA. Mienil najmä islamské kultúry a moslimské komunity. Podobne varoval Európu aj Donald Trump.
Vo vlastnom záujme si prečítajte článok, ktorý pre Hlavné správy editoval Ivan Lehotský a pozrite video DVTV vložené do článku.
Dôvod (citát z článku): „So Schueftanovými názormi je dobré sa zoznámiť aj preto, lebo vo svojich vyjadreniach prelamuje viaceré mediálne komunikačné tabu, keďže ako vážená svetová celebrita a Izraelčan len ťažko môže byť obvinený z rasizmu, antisemitizmu, xenofóbie či nehumánnosti, čo by nepochybne bol obvinený každý Slovák, keby povedal to isté, čo on.“
Videozáznam zdieľal a opatril článkom aj „konšpiračný“ geopolitický mesačník Zem a vek:

Rozhovory s hosťmi a hosťkami na DVTV spravidla vedú redaktori ČT24; tento moderuje Martin Veselovský. Kto sleduje  https://video.aktualne.cz/dvtv/ vie, že zachovanie si politickej korektnosti voči systému metasystému EÚ, rozumej na osi národný štát verzus Brusel a Štrasburg, detto v takých citlivých otázkach ako je téma multikultúrnej nadnárodnej EÚ, migrácia a najmä islam, je tu i tam nad sily moderátorov…
Byť moderátor blbec alebo sa hrať na redaktora blbca je úplne jedno. K takému hosťovi treba prejaviť riadnu a náležitú úctu aj v súlade s českou zahraničnou a pro izreaelskou politikou v každej situácii a za každých okolností…
Uvidíte a počujete, čo v rozhovore stvára Martin Řezníček a kto sleduje DVTV, spomenie si aj na Danielu Drtinovú, často zdrtenú jej klientelou a vie, o čom je reč a o čom tu „točím“: https://video.aktualne.cz/daniela-drtinova/l~f53450ee7ae011e48ee3002590604f2e/
No, akokoľvek sa ČT24 tvári ako Európe a svetu otvorená spravodajská televízia, ktorá nadviazala spoluprácu s CNN, a ak ňou a takou zväčša aj je, diktát Bruselu a Štrasburgu nepustí a moderátori, redaktori a redaktorky sa tu i tam riadne  „zapotia“ (tvár sem, tvár tam, za ten plat im to stojí…).
Posúďte, a rozhodnite, kto v tom rozhovore ťahá za dlhší a kto za kratší koniec povrazu…
Tu je článok: https://www.hlavnespravy.sk/izraelsky-bezpecnostny-expert-varuje-moslimovia-nie-su-rovnaki-ludi-z-afganistanu-pakistanu-blizkeho-vychodu-nepustajte/1849242
Tu je video: https://www.youtube.com/watch?v=1DXBL5SrURY
Zhováral sa žiak s učiteľom. Martin Veselovský je ročník 1972. Rozhovor poskytol pán Dan Schueftan, izraelský akademik, bezpečnostný expert a politický poradca niekoľkých izraelských premiérov a amerického Kongresu.
Dan Schueftan veci vidí jasne a zreteľne. Varuje, odporúča.

Islam je pseudo náboženstvo, vnútorne rozdelené, tvorí (nejednotnú) jednotu účelového (arabského) islamského náboženského naratívu (vznikol za zvláštnych okolností Mohamedovho stavu tranzu, vytrženia až začiatkom 7. storočia dávno za judaizmom a kresťanstvom, ako opozícia voči judaizmu a kresťanstvu), islamskej ideológie (rasizmus, antisemitizmus, kresťanofóbia, xenofóbia) a politiky (politický islam).
Vážne hrozby treba vidieť najmä v politickom islame na pôde EÚ a na najvyšších poschodiach EÚ…
Politické práva si moslimovia uplatňujú v opore o základné ľudské, občianske, politické a náboženské práva. V opore o univerzalitu ľudských práv. Aké sme si ich vytvorili, také máme. Tak si ich užívajme.
Takzvané “elity” EÚ vedú EÚ do neštastia. Stretu rás, etník, civilizácií, kultúr a náboženstiev verzus ateistický (satanistický) liberalizmus a liberálny fašizmus.
Ťažko hľadať kompromisy a “bezpečie” (záruky bezpečnosti) od náboženstva, ktoré rozdelené, nezaručuje bezpečnosť vlastným príslušníkom arabského etnika (súčasť semitskej rasy) v inom, než autochtónnom prostredí islamu, ktorým je arabský svet…
Islam je rozdelený podobne ako katolíci verzus protestanti (plus pravoslávie). Pôvod rozkolu islamu sú rody Kurajšovcov a Hášimovcov v dnes moslimami preľudnenej Mekke (plus Medina v Saudskej Arábii). Mohamed vzišiel z rodu Kurajšovcov. Ide o spor sunnitov a šiitov o nástupníctvo po Mohamedovi. O veci ich akéhosi umierneného a rigorózneho, mekkánskeho a medinského islamu (Korán, Hadísy).
Na voluntaristické očakávanie, že európsky islam bude iný, mierny, k neislamskému priateľský, treba rýchlo zabudnúť. Lebo nič, čo možno chápať ako „uprostred“ alebo kompromis, v prostredí náboženstiev neexistuje.  Zákaz zahaľovania tvárí je produkt ojedinelých štátov. Nie EÚ. EÚ ešte na adresu islamu nevykonala nič, len ústupky. A toto chceme v Európe?
Úplne stačí, ak sa “pravý a nepravý” islam a islamisti z jednej aj druhej strany „mydlia a žerú” a medzitým rokujú, medzi sebou “doma” a nevyvážajú svoje konflikty do Európy. Tobôž EÚ takúto „slobodu a demokraciu“ do Ruska. Za Putina nevidím náhradu. Akákoľvek opozičná a pro „západná“ Rusko zničí…

Podľa vlád európskych štátov sa do Európy vrátilo asi 2000 bývalých bojovníkov džihádistických skupín.
https://www.aktuality.sk/clanok/713643/osn-varuje-pred-novou-vlnou-dzihadistickych-utokov/?fbclid=IwAR1tsM8qUlNNdNqFS9QaduP917s8p-PnWlj1-vwWbG4MI_3ODjgZ6mye8ZQ
Štruktúry Al Káida a Talibanu majú svoje hniezda už aj v Európe. Bezpečnostné zložky nebudú stíhať. Po každom teroristickom útoku budú nasledovať povinné kecy a ďalšie a ďalšie prísnejšie bezpečnostné opatrenia.
Najmä západnej a severo západnej Európe hrozí istý „policajný režim“. V záujme bezpečia občanov a obyvateľov Európy. A nadnárodný policajný super štát.
Migrácia krytá ľudskými právami prináša so sebou vývoz a expanziu islamu do neislamských krajín Európy a EÚ…
A postupnú islamizáciu Európy.
Záver: Vyhodíš ich dvermi, vrátia sa oknom. A budú ťa školiť a prevychovávať na svoj obraz. Ako LGBTI loby. Tá by sa mala stretnúť s islamom a rokovať. Pedofília v islame je prípustná len v manželstve a homosexualita smrteľne nebezpečná. Nemám jasno v myslení liberálov a slniečkárov, ktorí na jednej strane “otvárajú hranice” EÚ všetkým imigrantom a na druhej, usilujú o homosexuálne manželstvá. Kto sa naopokon za nich postaví? Islam alebo obomi, islamom a dúhou nenávidení kresťania? Kto v sebe nájde viac “božej lásky”?
Ostatná invázia islamu do Európy skončila Bitkou pri Viedni.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?