Publikované: 29.03.2021

Reakcia na Ficovu tlačovku

Strana Smer-SD označila návrh vymenovania Igora Matoviča za ministra financií za šialený. Podľa predsedu strany Roberta Fica, v prípade, že sa Matovič stane šéfom rezortu financií, tak vo vláde nebude mať najsilnejšie postavenie premiér, ale minister financií, čo je tragikomická fraška!


https://www.ta3.com/clanok/1206809/tb-predstavitelov-strany-smer-sd-o-obsadeni-postu-ministra-financii-i-matovicom.html

Prečo preboha necháte behať toho Fica po slobode, keď ste OČTK rozviazali ruky? Veď svojimi tlačovkami už aj s Pellegrinim rozbíjajú vaše ideály a sny!!!
Odkaz Matovičovmu voličstvu a priaznivcom jeho zlepenca: Čo sa to ľudia, deje? Nemáte dosť kajúcnikov (udavačov) vo väzbe? Kedy už konečne Tódová z Denníka Nenávisť voči Smeru ohlási priamy prenos zo zatýkania aspoň toho trolla Fica? Apritom Kiska na slobode, Matovič na slobode…
A politológ Mesežnikov ešte navyše aj uvažuje (Rádio Z prvej ruky) a podsúva na miesto ministra zdravotníctva toho “progresívca“ Mistríka? A ešte aj bývalý “totalitno-komunistický” a potom liberálno-demokratický minister zahraničia Eduard Kukan, eurposlanec, spochybnil Matoviča ako ministra financií…
Od podsúvania k realite a odborným kompetenciám: Novým ministrom zdravotníctva by sa mal stať súčasný riaditeľ Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku Vladimír Lengvarský. Zatiaľ nereagoval.
Matovič má viesť kľúčový a najťažší vládny rezort financií? Veď ten „oslávenec” si znepriatelil všetkých okolo seba, zadok mu lížu už len jeho podpindosi (vládna koalícia); nechal sa nimi vyhlásiť za „štátnika“ len aby sa mu uklonili a aby sa udržali pri moci… (bez vzdelania a kvalifikácie);
A Heger ako predseda vlády?!! Zabudnite! V podriadenosti Matovičovi!!!
Na ťahu je prezidentka: Ak odsúhlasí rošádu Heger-Matovič, je odborne a politicky nesvojprávna a neštátnická a hrozí, že svojím súhlasom sa dostane do konfliktu s národnoštátnymi záujmami Slovenska ako členského štátu EÚ a člena eurozóny!!! A tým padne aj jej meno v zahraničí! Zahraničie sa smeje a v lepšom prípade plače! Dávam veciam a ľuďom ich pravé mená; na adresu novinárskej obce po Ficovej tlačovke pridávam: Sú to Fico chronickí, smerofóbni blbci a hlupáci! A nesvoprávne voličstvo si to osvojuje. Garantujem, že ten zlepenec nevydrží. Všetci stratili zvyšky osobnej sebaúcty. Občianstvo a voličstvo podlieza zásady etiky, mravnosti a politickej kultúry. Slovensko je totálne mentálne dne. Ako Kursk.
Nechápem, čo všetci vydesenci z Fica čakajú od tejto vlády…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Jediná výstraha k predčasným voľbám: Za dverami parlamentu ako jastrabi čakajú Progresívci (PS/SPOLU/PV) s podporou USA (Bridget Bring, ambasáda USA). A prezidentka (liberálka, vzišlá z PS, ako jeho zakladateľka). To bude tá tretia zmena po Kuciakovej vražde?
V každom prípade tým, čo netrpia kognitívnou disonanciou, odporúčam: Pokračujte v petičnej akcii za predčasné voľby. Budú. Navzdor ich nástrahám, iného východiska niet.
K stavu prieskumov k Smeru a Hlasu; predbežné konkurenčné výsledky. Voličstvo sa vráti k Smeru. Garantujem, že bude platiť: Pred voľbami nepriateľ, vo volebnej kampani úhlavný nepriateľ, po voľbách koaličný partner. Nesmú ale zopakovať chybu: Široká “konsenzuálna” vládna koalícia!
NAKA bude mať aj naďalej “voľné” ruky.
K podliezaniu limitov (nárokov) na bezúhonnosť politikov najvyššieho ústavného rangu (ponorka Kursk ostáva na dne): Ak sa špeciálnym prokurátorom mohla stať osoba vo výkone trestu lebo “len” nedbalostný trestný čin (podmienečne), hoc so smrteľným následkom, iný páchateľ by dostal trest “natvrdo” (nepodmienečne) lebo smrteľný následok! A tak ministrom financií môže byť aj “premlčaný” daňový podvodník…
Podobnou persónou bol a je trestne stíhaný exprezident Kiska.
Hlbšie dno nepoznám. Ilustračne k Matovičovi:

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?