Publikované: 21.11.2020

Referendum 2021

Za daného stavu technikálií a poznatkov na príklade ankety strany Hlas-SD pre účel overenia občianskeho záujmu o petíciu za referendum o skrátení volebného obdobia Matovičovej vlády sa dá konštatovať, že internetovým hlasovaním je možné manipulovať ankety, petície, referendá a voľby všetkých typov. Ako v Amerike…


https://vosveteit.sk/referendum2021-aj-po-uprave-sposobu-hlasovanie-mozete-odovzdat-viac-ako-1-hlas-tentokrat-je-to-este-jednoduchsie/

Iniciátorom ankety neodporúčam zdržiavať už drahý čas, po dobu ktorého vznikajú a rastú ďalšie  hmotné a nehmotné škody, ďalším “zdôveryhodňovaním“ inkriminovanej ankety, pretože spoľahlivý záujem už ukázala stále bežiaca anketa na fejzbúku s jednoznačným záujmom tisícov fejzbúkárov
. Nepriestrelné, verifikovateľné!
Zbabraná a tým už nedôveryhodná elektronická anketa ukázala aj stav a kvality vo veci angažovaných slovenských ítéčkárov. Toto odignorujte: www.referendum2021.sk. Aj po opakovaných opravách už táto anketa nemá šancu na jej uznanie, úplne v súlade s Ústavou a zákonom! Jej pokračovanie je “na hlavu”. Zbabrali to. Odkliknúť do koša a vyprázdniť kôš.
Keďže o ponuke Hlasu a Smeru vie celé Slovensko z protestu 17. novembra a médií, a poznáme aj stanoviská premiéra Matoviča a jeho vlády, vieme o nimi avizovaných obštrukciách mimo Ústavu a zákon, čím pokračujú v diskreditácii a rozbití právneho štátu, urobte čo vám radí „šéf“:
Bezodkladné spojenie Smeru a Hlasu a ostatnej parlamentnej a mimoparlamentnej opozície, čakajúcej na volebnú príležitosť.
Test ochoty a záujmu na zjednotení sa celého občianskeho a politického frontu.
Koordinované spustenie centralizovanej petičnej akcie za referendum osvedčeným spôsobom tlačených petičných hárkov a ich distribúciu do miest a obcí Slovenska „nohami, na kolesách“ a poštovou, kuriérnou, cestou.
Občania v referende ukážu, či to so záujmom o zmenu myslia úprimne a vážne, alebo ako vždy. Platné a úspešné bolo len ratifikačné referendum o vstupe Slovenska do EÚ. Nepreskúmané. Nemohlo a nesmelo dopadnúť inak.
Žiadam predčasné voľby!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?