Publikované: 20.07.2022

Referendum o referende

Systém nemožno zmeniť žiadnymi voľbami, len zmenou systému. Slovensko potrebuje novú druhú ústavu. Musí ale pre ňu mentálne a občiansky dozrieť. Táto nevyhnutnosť musí sa stať zvnútornene prijatou prirodzenou ľudskou a občianskou potrebou v opore o základné ľudské práva a slobody.

Jednoduchá referendová otázka vylučujúca obštrukcie:
„Ste za to, aby referendom bolo možné meniť a dopĺňať ústavu?“

https://www.sfunkcneniereferenda.com/%C3%BAvod-prezent%C3%A1cia-podrobnosti

Ako politicky a konceptuálne negramotné a pohodlné občianstvo ale chcete len ďalšiu zmenu. Len hlupáci robia kol-dokola tie isté chyby. Najskôr ste sa vrhli okolo krku Matovičovi proti Ficovi, teraz idete voliť Smerohlas a s ním Progresívne Slovensko, ktoré nemusí pohnúť ani prstom a má už 10 percent, lebo „prieskumy“ (objednané, zaplatené) a s ňou ďalšiu neomarxistickú háveď a zlotu. Vezmite na vedomie, že výsledky volieb pod správou USA a EÚ sú riadené globálnym prediktorom až do novembrových volieb do Kongresu USA Pax Americana. Ním je riadená EÚ aj Slovensko. Výnimka: neposlušné Maďarsko a Poľsko (osobitná kapitola, sledujúca na Ukrajine svoje expanzívne záujmy). Ostatok sú užitoční idioti globalistov. Ak si to uvedomíte, stanete sa minimálne konceptuálne gramotnou spoločnosťou, pripravenou hájiť svoje osobné sociálno-ekonomické záujmy, svoje rodiny a univerzálne ľudské hodnoty, nie pseudo hodnoty neomaxistov, a váš, nie cudzí záujem na váš úkor.
Kto chce zmenu, bude ju mať. Kam vôľa tam i cesta. Ak vám zlyhajú všetky iné možnosti, vráťte sa k tej, ktorú radí „šéf“. Dostanete ďalšie pokyny a inštrukcie. Potom sa dožijete zmien, po ktorých túžite.
Aktuálne organizované druhé referendum je len o výmene moci, nie zmene systému.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?