Publikované: 18.02.2020

Reklama pre Hlavné správy

Tak sa nám odkopali. Najplyvnejší slovenský dezinfoweb hlavnespravy.sk poskytuje vytúžené publikum Dankovi, Kotlebovi aj Harabinovi. Napísal 17.2. na svojej fb stránke Juraj Smatana:

Viliam Stankay, Správy STV: „Z domácich elektronických aj tlačených médií najviac respondentov dôveruje RTVS. Potvrdil to výskum Katedry politológie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského. RTVS ako zdroju informácií dôveruje vyše 52% opýtaných, druhé v poradí boli správy súkromných televízií s podielom dôvery 39,5%. Najmenej dôvery v prieskume získali dezinformačné weby.“ (00:24:12) Zdroj: Správy RTVS 4.2.2020: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/212161
Pavol Baboš: „RTVS nie je pod až takým komerčným tlakom ako iné médiá (mienil zrejme najmä súkromné)…“
„Autori štúdie pripomínajú, že túto úlohu môže verejnoprávny vysielateľ naplniť iba v prípade, ak bude politicky ale aj finančne nezávislý.“
Povedal to Pavol Baboš, spoluautor štúdie, ktorú pre RTVS dodala Katedra politológie Univerzity Komenského v Bratislave.
Pavo Baboš bol hosť aj večerných Správ a komentárov STV, v ktorých ani raz neoznačil alternatívne médiá ako deziformačné weby.
Pavol Baboš: „RTVS nie je pod až takým komerčným tlakom ako iné médiá (mienil zrejme najmä súkromné)…“
„Autori štúdie pripomínajú, že túto úlohu môže verejnoprávny vysielateľ naplniť iba v prípade, ak bude politicky ale aj finančne nezávislý.“
Povedal to Pavol Baboš, spoluautor štúdie, ktorú pre RTVS dodala Katedra politológie Univerzity Komenského v Bratislave.
Redaktor správ STV Viliam Stankay zažmúril oči presne v momente označenia alternatívnych webov ako dezinformačné weby.
Mrvil sa, žmurkal, klopil zrak a hlavu aj pri oznámení, že: „tému podrobne rozoberieme s Pavlom Babošom, ktorý je spoluautor štúdie.Každý znalec v odbore psychológie verbálnej a neverbálnej komunikácie potvrdí, že redaktor RTVS Viliam Stankay vedel, že klame. Museli to vedieť aj vedúci vydania Marek Zgalinovič a šéf spravodajstva Vahram Chuguryan, ale aj generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.
RTVS s falošnou výsadou verejnoprávneho média 4.2. zviedla útok proti médiám a webom mimo a okolo nej a manipulatívnu, samochválenkársku a ohováračskú kampaň.
Každý, kto klame, tvári sa pri tom vážne, čím “pridáva” na dojme dôveryhodnosti lží a poloprávd (tiež psychológia medziľudskej komunikácie). Juraj Smatana ani okom nemihne plus zvláštny studený pohľad bio robota:

Vážnym prehreškom by sa mali zaoberať Rada pre vysielanie a retransmisiu, Rada RTVS a parlament (definícia pojmu verejnoprávnosť a miesto RTVS v info tokoch na webe a digitálnom verejnom priestore online).
Problém je, že ak
1. Juraj Smatana označí Hlavné správy za dezinfo web, nedoloží to vecnými dôkazmi; robí to en bloc;
2. STV1 urobila to isté.
Oboje je vrecizmus, porovnateľný s antisemitizmom; je vrecistický.
Dnes si už málokto myslí, že RTVS je hlavným zdrojom informácií, verejnosť sa sťahuje na web a sociálne siete.
https://sspi.blog.sme.sk/c/527940/danko-kotleba-a-harabin-si-platia-reklamu-na-dezinformacnom-webe.html?ref=sekciabox
V Smatanových zoznamoch majú Hlavné správy číslo 121www.konspiratori.sk Odporúčam čitateľskej verejnosti. Nájdete tam to, o čom “verejnoprávna” RTVS a ostatný mendiálny mainstream ani nepáchnu.
Položku alternatívne médiá Viliam Stankay (iniciatívny blbec a užitočný idiot) označil ako dezinformačné weby. V mojich „zoznamoch“ manipulatívnych webov sa RTVS tým posunula o číslo vyššie.
Smatanu a jeho zoznamy sledujem ako alternatívu a pre kontrolu, čo práve vyvádza. Čo je ho do toho, kto si kde „robí reklamu“ a ktoré médium mu dá priestor? Čo vás je do toho, čo kto číta? Pán Smatana, to je chucpe!
Mrzí vás návštevnosť Hlavných správ? Trhnite si! Vo vašich zoznamoch je množstvo úžasných webov, ktorým sa nevyrovná manipulatívny mediálny mainstream, ktorému tak, ako Hlavným správam robíte pozitívnu reklamu. Pokojne v tom pokračujte.

K pojmu verejnoprávne médium (RTVS):
V dobe masívneho a zrýchleného rozmachu informačno-komunikačných technológií, umocnenom prechodom zo 4 na 5G, stráca význam a výsadné postavenie “verejnoprávna” RTVS; tvrdím, že všetky médiá, verejne dostupné v online mediálnom a digitálnom priestore sú verejnoprávne, s rozdielom, že niektoré sú platené, ostatné zdarma.
Tvrdenie v prvej vete spochybňuje delenie médií na hlavné, mainstream a alternatívu; kľúče k ich deleniu má príjemca (občianska spoločnosť) na osi expedient (médium) kód (správa) recipient (príjemca) v opore o Ústavu SR a základné ľudské a občianske slobody a právo na informácie.
Platené médium, web, denník (N a SME a pod.) môže znamenať aj nižšiu čítanosť a tým aj obmedzenie prístupu k informáciám, rozumej: “exkluzívneho obsahu”. Nasrať!
Všetci si máme slobodné právo vybrať si zo širokej ponuky informačných zdrojov.
Smatanove zoznamy nemajú oporu v ústave a zákone; zasahujú do slobôd a práv občanov. Je teda úplne jedno, či tvrdia, že nejde o cenzúru. Ide o nepriamu cenzúru.
K prieskumom verejnej mienky: Osvedčuje sa, že predvolebné prieskumy sú manipulatívne, viac škodia než pomáhajú, i to, že nie sú súčasťou základného práva na informácie.

Nielen Danka, Harabina, Kotlebu vždy vo všetkom nemusím, rovnako v dobrom i zlom vnímam všetky persóny politického parlamentného a mimoparlamentného spektra, ako aj vás… (tu ste u mňa za čiarou!).
Pán Smatana, vy ste ako učiteľ, politik a aktivista obyčajný manipulátor. Tárate o potrebe kritického myslenia, sám ste ale nekritický rusofóbny militant. Pro liberálny a westernový politruk.
V škole na dejepise i mimo ňu, manipulujete mládež, tú progresivistickú “držiteľku rána”; ste ale spoločensky obzvlášť nebezpečný psychopat.
Psychopatia je starší výraz pre paticky narušenú osobnosť (psychológia osobnosti). To ale ešte nie je psychická porucha. Ale pozor, kedykoľvek môže prepuknúť. Mali by ste si nechať urobiť test osobnosti, čo je profylaxia a dobre mienené a užitočné (preventívne) odporúčanie. Týmito testami by mali prejsť všetky persóny v politike naprieč Slovenskom a EÚ; čas po brexite je dobrý a vhodný čas. V záujme celej európskej spoločnosti.
Psychopatia má i nemá súvis s výškou IQ ani mentálnou a intelektovou výbavou; lineárne, štvorcom výšky IQ a úbytkom EQ (váš pohľad) môže byť o to závažnejšia.
Patické osobnosti majú psychopatiu na doživotie. Verejnosti a voličstvu odporúčam aj preskúmanie takzvaných “charizmatických” osobností…

RTVS je pre mňa alternatívne médium a vy rovnaká persóna s rovnakou hovnotou ako Vilam Stankay a celá vaša westernovská a proti slovenská cháska. Práve som vám urobil reklamu. Vyhodnotí ju občianstvo a voličstvo. Nie ako vy, ja, ale ako samé chce. A ako sa rozhodne, ukážu výsledky parlamentných volieb.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+8 skóre, 8 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?