Publikované: 02.11.2012

Repčík odstúpil: Bombastické rozuzlenie pôsobenia šéfa SOZA!

Na narýchlo zvolanú tlačovú besedu stihli udychčaní novinári ledva dobehnúť. Na tú dnešnú bola totiž ohlásená senzácia. Predseda SOZA mal odstúpiť. A odhaliť svoju pravú tvár. Doslovne, aj obrazne.
Dovnútra vstúpil Vladimír Repčík, ako ho všetci poznáme. So žoviálnym úsmevom pod fúzikmi a v dobrej nálade. Jeho oči však dnes žiarili oveľa jasnejšie.
“Tak prišla tá chvíľa, na ktorú iste ľudia čakali. Všetci tí maturanti, vedúci reštaurácií, zubní lekári, taxikári, prevádzkovatelia domov smútku, predajcovia elektroniky, skrátka ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady platí SOZE moc.” nechal sa uniesť spevom šéf SOZA.
“A dočkali sa, odstupujem!” povedal dramaticky, “Zároveň však mám prekvapenie. Nie je všetko tak, ako sa zdá na prvý pohľad. A aj so mnou je to iné! Moje mediálne výstupy o spoplatnení Youtubových videí v blogoch, o kasírovaní malých detí spievajúcich svojim matkám alebo v domovoch dôchodcov, či o zdieraní maturantov…. mali všetky svoj význam.”
V tej chvíli sa v kresle otočil, rukami si upravoval tvár a keď sa otočil naspäť, vyvolal zhíknutie prítomných.
“Som členom pirátskej strany”, spustil matným hlasom v maske Guya Fawkesa. “Infiltroval som sa za vedúceho SOZA, aby som poukázal na všetky absurdity s ňou spojené! Teraz je čas posunúť veci ďalej. SOZU treba zrušiť! To však už nechám na vás…”
V tej chvíli jeho slová prerušil hustý biely diskotékový dym a hlas z obrazovky na druhej strane miestnosti, kam sa všetci otočili: “My sme Anonymous. My sme légia. My Neodpúšťame. My nezabúdame. Očakávaj nás!”
Kým sa vyjavení novinári stihli spamätať a prekuknúť oblak dymu, stolička zostala prázdna, až na pohodenú gumovú masku s fúzikmi.

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o serióznu správu, odporúčame čítať tento článok: Šéf SOZA Repčík rezignoval
Ak sa vám nebude pozdávať ani ten, musíte sa s tým vyrovnať.

  • SlabéVýborné (+11 skóre, 15 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?