Publikované: 23.05.2013

Revolúcia je tu, poďme zachrániť TA3

Kto bojuje proti TA3?

Po (schválne) zbabranom vystúpení členov Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva za sranu SMER-SD, nemám vážení priatelia na výber, musím zaveliť :

Do boja za záchranu televíznej stanice TA3 (TV TA3). 

Aj vy ste si v poslednej dobe všimli, že TV TA3 sa tvári ako keby bola privátnou televíziou srany Smer-SD a ako keby bojovala proti jej konkurentom? Ak áno, musím Vás varovať – je to všetko dopredu pripravená spravodajská hra s s jediným cieľom – zničiť jedinú spravodajskú televíziu na Slovensku. Podľa spravodajskej agentúry Sweet Dreams sa TV TA3 stala nechutnou obeťou machiavelistickej politiky srany Smer-SD a nasadených agentov vo vnútri televízie, aby ju znemožnila v očiach verejnosti!!

Veď len povážte – naposledy Smeráci zvolali brífing v kinosále Národnej rady SR. Najprv sa tvárili, že im zlyhala technika, potom predviedli zostrihaných a zmanipulovanie odpovedí vytrhnutých z kontextu aby zhodili zo seba vinu a obvinili iných a nakoniec nechceli odpovedať na otázky novinárov a z miestnosti odišli. Pritom TV TA3 dostala zásadnú informáciu, že bude vysielať odhalenia siahajúce až na dreň problému spravodajských služieb a Smer-SD navrhne definitívne riešenie, ktoré tento problem k spokojnosti všetkých dovŕši. Treba len rozmýšlať vlastnou hlavou. To si vážne myslíte, že novinár hodný toho mena bude uvádzať prenos, ktorý by zbúchal lepšie aj druhák gymnázia? Vážení priatelia toto je evidentná sabotáž predstaviteľov srany Smer-SD, nijak inak sa to nedá nazvať.

Alebo relácia TA3, kde chudák moderátor Bielik dostal na diskusiu s Ľubom Galkom podklady, ktoré mu takisto evidentne pripravil niekto spojený zo sranou Smer-SD. Však všetci vieme, že ide o statočného, pravdovravného novinára, ktorého zaujíma len pravda. Moderátor nemusí poznať všetko, na to má tím ľudí, ktorí mu pripravujú podklady a opäť sa budem opakovať – došlo k nechutnej sabotáži tak, aby Bielik vyznel ako manipulátor a TV TA3 ako zapredaná televízia.

Takých prípadov by sme vedeli vymenovať aj viac – ale vždy ide o to, aby TV TA3 vyzerala ako hlásna trúba srany Smer-SD, a každé vystúpenie je prehnané až do absurdna aby si ľudia ani náhodou nepomysleli, že v tej televízii môžu sedieť aj čestní, pravdovravní a občianskou statočnosťou sa pýšiaci ľudia.

Avšak najväčšie tajomstvo, ktoré sa srane Smer-SD doteraz podarilo utajiť je, že TV TA3 sa (až  na spomenutých agentov tajných služieb v utajení) skladá výlučne z kvalifikovaných profesionálov, ktorí by nikdy, za žiadnych okolností neohli svoj chrbát za tridsať strieborných. Všetko čo vidíte v televízii je len nehorázna manipulácia demagógov a tajných služieb.

Výzva

Vážení spolubčania. 

Na kolenách Vás prosím, zachráňme spoločne televíziu TA3 pred podvratnými diverznými akciami srany Smer-SD, ktorá neustále podsúva tejto televízii tak okato zmanipulované správy, že jediné možné vysvetlenie je plánovaná likvidácia televízie!!!

Môžeme sa len pýtať čo je za tým, rozhodne je ohrozená sloboda slova a včasným odkrytím zradných plánov srany Smer-SD možno ešte dokážeme v poslednej chvíli zachrániť úbožiakov, ktorí pod ťažkým jarmom zamestnaneckých zmlúv musia plniť príkazy priečiacich sa ich profesionálnej cti. Chudák Bielik – však na ňom očividne vidieť, že je nevinnou obeťou zradných plánov týchto neokomunistov .

Ešte raz priatelia – hor sa do boja, tak ako sme zachraňovali TV Markízu pred nenechavými gamatexáckymi paprčami v ukrajinských rukaviciach.

Bráňme vlastnými telami redakciu a slobodu slova, zachráňme televíziu TA3…

pošli na vybrali.sme.sk

 

Zdroj :

http://tv.sme.sk/v/27077/smer-zvolal-tlacovku-nic-im-nefungovalo.html
http://jurajpolacek.blog.sme.sk/c/328156/Galko-Bielik-Monsterproces-na-TA3.html

 P.S. článok je irónia…

 

 • SlabéVýborné (+15 skóre, 17 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Chápem, že si smutný. Preferencie na nule, bez perspektívy zlepšenia, to dorazí každého straníka. Tak si aspoň krátiš čas sledovaním telky, kým príde ten nevyhnutný koniec. Ale nesmúť, však Galko patrí do basy, to dobre vieš. Nemôžeš obhajovať zločinca, aj keď je to kamarát a možno ste už mali spolu rozohranú nejakú hru o štátne peniažky, ktorá vám po tom sprostom samoodstrelení nevyšla.

 2. Ján Gaborčík

  Kedysi som ju pozeral, ale teraz na ňu kašlem a takto ju zachránim.

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?