Publikované: 31.08.2020

Robert F. Kennedys komplette Rede in Berlin (prejav)

Kennedyho prejav na mítingu Querdenker, Inland, Lateral thinking-711 sprostredkovala spoločnosť RT Deutsch


https://deutsch.rt.com/

Robert F. Kennedy junior, syn „Bobbyho“ (zavraždeného Roberta) a synovec zavraždeného Johna F. Kennedyho (Dallas 1963) hovoril v Berlíne na demonštrácii „bočných mysliteľov“ pred desiatkami tisíc nadšených ľudí…
Vo svojom prejave Kennedy kritizoval farmaceutický priemysel aj politiku. Pre oboch by bola pandémia prospešná. Na ešte rozsiahlejšiu kontrolu nad ľudstvom v budúcnosti by sa využil aj technologický rozvoj, ako sú digitálne meny alebo 5G.
Stuttgartská iniciatíva Lateral thinking-711 očakávala tak okolo 22 000 účastníkov rozsiahlej demonštrácie proti koronovým opatreniam v Berlíne, bolo ich však podstatne viac (do 35 tisíc). Násobne vyššie počty sú hoaxy. To nebol pivný festival ani Berliner Fest.
Rally sa zúčastnil aj americký právnik, environmentálny aktivista a oponent vakcíny Robert Francis Kennedy Jr., synovec bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho.
Pred desiatkami tisíc nadšených ľudí kritizoval farmaceutický priemysel aj politiku. Obom by prospela pandémia. Technologický vývoj, ako sú digitálne meny alebo mobilná komunikácia 5G, by sa v budúcnosti použil aj na rozsiahlejšie riadenie ľudstva.
Kennedy varoval pred celkovým dohľadom a v tejto súvislosti zaútočil na zakladateľa spoločnosti Microsoft Billa Gatesa (investície do všeobecne povinnej vakcíny s temnými konotáciami globálneho NWO).
Poznámka 1: Osobnostne labilné persóny miliardárov sa na osi filantropia a moc stávajú sociopatmi (bohatstvom narušené osobnosti).
Poznámka 2: Prostredím, zakladajúcim vznik a rozvoj (fabulácia) konšpiračných teórií a konšpirácií je neurčitosť alebo nedostatok (absencia) informácií, entropia, informačný šum.
https://deutsch.rt.com/inland/106101-komplette-rede-von-robert-f-kennedy-auf-grossdemo-in-berlin/
Kennedy vyzval na návrat k demokracii a dav v Berlíne označil za poslednú prekážku, ktorá stále stojí v ceste elite túžiacej po moci.
Nebezpečenstvo covid pandemie a jej zneužitia proti demokracii a slobodám, agresivita farma firiem, zlo Bill Gates, Anthony Fauci, povinná vakcinácia, diktatúra povinného názoru, (…)
Prejav Roberta Kennedyho s českými titulkami:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=o_ynpx3AquI&feature=emb_logo
Vlastne nič nové, kol-dokola prejav a debata na osi pravda-lož. Ide len o to, ako si rôzne kontroverzné info verzus dezinformácie alebo info šum, označované ako konšpirácie, pre seba prekladajú ľudia a občania…
Diskusia obsahuje kontroverzné názory na klan Kennedyovcov, Trumpa, vládne nemecké politiky, konšpirácie, kolaboráciu platených mienkotvorných médií, vydávajúcich sa za “slobodné a nezávislé”…
Kritika bola vznesená na slabosť Kennedyho prekladateľa: „Extrem schlechte Übersetzung!“
Kennedy ako šprecher zdá sa, trpí spazmodickou dysfóniou.
Na Kennedyovcov boli vedené útoky slobodomurármi, sionistami a deep state, čo je najväčší problém americkej slobody a demokracie ale aj partnerskej EÚ vo vnútro a zahranično politických aspektoch…
Otázkou je, prečo tento prejav neprevzal mainstream. Lebo. Ako vždy.
Záznam prejavu je ľuďmi sťahovaný a ukladaný pre ďalšie potomstvo a pre účel trestných opatrení… (znova budú norimberské a súdy v Haagu).
Z debaty pod záznamom: „Áno, John F. Kennedy bol zabitý, pretože už vtedy vedel, čo elity chystajú. Ale netušil, akú veľkú silu získajú. Ďakujem Robertovi Kennedymu za tieto pravdivé slová. Zdieľajte toto video, aby túto reč mohlo počuť čo najviac ľudí.“
Poďakovanie RT: „Vielen Dank, RT! Eine tolle historische Rede!“
Na ľudstve sú páchané zločiny, v mene slobody a demokracie, proti ľudským právam a slobodám. Sprievodne s covidom nastupuje stav post demokracie. Diskrepancia medzi: zdravie a životy verzus ekonomika a európske hodnoty (ľudské práva a slobody). Liberáli, libertariáni a liberasti majú problém.
Vládna moc rieši a hľadá cestu a východiská medzi systémom, poriadkom a anarchiou (anti systém). Mení sa aj definícia pravicového a ľavicového extrémizmu.
Než si pravda obuje čižmy, lož obíde celý svet. Pod pätou pravdy klíči pochybnosť.
Zámienka na pritvrdenie: Údajná druhá vlna pandémie.
Politicky je možné použiť  zneužiť čokoľvek.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickybcan

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?