Publikované: 21.11.2012

Róbert Fico odkazuje učiteľom – choďte štrajkovať!

Výstražný štrajk učiteľov, ktorý bol 13. septembra 2012 som nepodporil. Nie preto, žeby som súhlasil so stavom v akom sa školstvo nachádza, ale preto, že nie som zástancom akcií, ktoré vedú odborárski bossovia. Tí bossovia, ktorí sa v mojich očiach skompromitovali podpísaním dohody o spolupráci  so stranou SMER. A je teraz jedno, či to bol SMER, alebo či by to bola hocijaká iná politická strana. Jednoducho, nechcem podporovať politikárčenie odborov.

Štrajk, ktorý by sa mal začať 26. novembra  2012 ale podporovať budem!

Budem ho podporovať lebo:

 1. Róbert Fico ma považuje za rozbíjača EU. Písal som o tom tu. A to mňa, a malo by každého učiteľa na Slovensku, uráža.
 2. Róbert Fico chce za spoločné štátne peniaze odkúpiť súkromné zdravotné poisťovne. A ak sa tak stane, nepôjde o drobné! Na prvý pohľad lákavo znejúce staranie sa o zdravie občanov tejto republiky a konečne (?) o vyriešenie problémov zdravotníctva.

  Kde ale je,  pán premiér, mohutná reklama na prehlasovanie sa poistencov zo súkromných zdravotných poisťovní do štátnej Všeobecnej?

  Veď čím menší kmeň poistencov, tým nižšia cena!  Ja som naopak zaznamenal správu, že práve Všeobecná mala najväčší odliv poistencov, ktorí sa prehlásili do súkromných zdravotných poisťovní. Niečo mi vraví, že je tu snaha (ak sa zoštátňovať za štátne bude), aby kmene boli čo najväčšie a cena čo najvyššia. A vychádza mi, že s požehnaním Róberta Fica. Ktovie prečo! ;-) Tu pán premiér rozpráva o aktívach, no neviem, či mu to verí vôbec tá ministerská stena za ním.

 3. Minister Počiatek po známej nešťastnej príhode na stavbe diaľnice týždeň omieľal dookola, že je to preto, lebo dávame málo peňazí súkromným firmám za postavenie jedného kilometra diaľnice. Takže im dáme viac! Aby sa do reťazca mohlo namontovať viac subdodávateľov (možno aj spriatelených). J

Nie som analfabet, ako zvyknú členovia strany SMER nazývať ľudí, ktorí im dávajú nepríjemné otázky a pýtam sa. (Oooops, ospravedlňujem sa, Ivan Gašparovič nie je členom strany SMER. On je prezident!)

Takže teda páni zo SMERU, ak máte dosť peňazí pre súkromné firmy, nemáte dostatok peňazí na vzdelávanie?

Nebudem štrajkovať za zvýšenie mzdy pre učiteľov, budem štrajkovať za celkove zlepšenie školstva na Slovensku a proti prelievaniu spoločných štátnych peňazí do súkromných rúk !!!

 • SlabéVýborné (+53 skóre, 57 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Dobrá trapošina. Odborárski bossovia – ty asi hodne čítaš výlevy Gabriela Beera.

 2. Dobrá trapošina — ten platený pochôdzkar Juantorena zo súmračnej Inak — ten tvoj menovec bol nadopovaný skoro ako Armstrong

  1. Juantorena

   Nefňukaj, musíš sa zmieriť s tým, že nás je viac. Šmolkovia predviedli svoju tvár kradnutia a to je len logický výsledok. Tvoji menovci v Amerike sú tiež dennodenne naliati a nik z toho nerobí vedu.

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?