Publikované: 17.01.2021

Rozbieha sa príprava impíčmentu proti Bidenovi

V USA prebieha vyšetrovanie Bidenovho „aktivizmu“ na Ukrajine na osi Biden-Porošenko (Bidenov poslušný užitočný idiot) za prísľub milióna dolárov ako úplatku za to, že bude (a bol) odvolaný ukrajinský prokurátor stíhajúci Bidenovho syna Huntera (podnikanie s plynom) a iné delikty.
Skorumpovanou prokuratúrou USA v čase kampane bolo prebiehajúce vyšetrovanie tlmené a mediálne minimalizované, lebo:
„Stíhanie Bidenovcov by vážne narušilo volebnú kampaň“ .
Preverovanie a konanie USA verzus Joe a Hunter Bidenovci  sa po voľbách vrátilo do „štandardného“ režimu.
Dôkazy: Záznamy telefonickej komunikácie na osi Biden-Porošenko a nielen.
Na Ukrajine je stíhaný aj Porošenko. Najsilnejšia eventualita v sérii obvinení a podozrení je obžaloba Porošenka z vlastizrady proti záujmom Ukrajiny.
Bidenovcom a Porošenkovi sa „nezávislé“ médiá príliš nevenujú
Tu i tam len tomu, ako Rusko vraj „neplní Minské dohody“ (hoaxy).
Impíčment za podporu a „velenie“ vzbure (zodpovednosť za útok na Kapitol a podnecovanie vzbury) proti Trumpovi (pribudli aj akési „nejasné info“ o tajnej dohode Trumpa s Putinom) sú blufy. Nič z toho sa nepreukáže.

             

Text obžaloby Trumpa je výsledok „brainstormingu“ demokratov á la: Kto čo vie
Hnutie “Make America Great Again” or MAGA žije svojím nezávislým životom mimo vôľu Trumpa. Nanajvýš mu imponuje. Trump hnutie MAGA nezaložil, neorganizuje ani neriadi. Platí to aj pre QAnon.
Ultra ľavicové neomarxistické  hnutia Antifa a BLM sú riadené demokratmi, ako nimi použití a zneužití užitoční idioti, nepriamo pracujúci pre deep state a cabal a totalitný projekt New World Order, pod false flag a covid rúškom „liberálnej“ slobody a “liberálnej demokracie“ a pseudo rovnosti ľudských práv a slobôd…
Protestov a útoku na Kapitol 6. januára sa zúčastnilo viac ako tucet postupne identifikovaných rozličných extrémistických a falošných maskovaných skupín, s čím už vonkoncom nemá Trump nič spoločné.
Pre účel ochrany a obrany Kapitolu a potlačenie protestov v celých USA bolo velených viac príslušníkov Národnej gardy, než ich majú USA rozmiestnených po celom svete.
To je ale jasný signál, že s prezidentskými voľbami v USA nebolo všetko v súlade s kostolným ústavným poriadkom.
https://www.voanews.com/2020-usa-votes/researchers-more-dozen-extremist-groups-took-part-capitol-riots
Impíčment nebude ukončený do inaugurácie Bidena.
Exprezident Porošenko z Ukrajiny nemá kam ujsť.
Poznámka: Impíčment nemôže pokračovať po 20. januári, lebo: Tento ústavný inštitút odvoláva úradujúceho prezidenta vo funkcii, nie exprezidenta ex post, čo už potvrdili aj dvaja špičkoví ústavní právnici (akademici USA, prednášajúci ústavné právo).
Ak sa ale preukážu obvinenia obžaloby z pravdivé, Trump môže byť stíhaný ako radový občan USA.
Zvažuje udelenie ďalších milostí a vraj, aj sebe. Málo pravdepodobné. Mečiar to ale urobil fikane: https://sk.wikipedia.org/wiki/Me%C4%8Diarove_amnestie#Vyhl%C3%A1senie_amnesti%C3%AD
Pre tých, ktorí sa pýtajú, aké následky by pre Trumpa malo mať jeho prípadné  odvolanie, tieto:
1) stratí svoj dôchodok 200 000 + po zvyšok svojho života,
2) stratí cestovný príspevok 1 milión dolárov ročne,
3) stratí právo na info od tajných služieb,
4) stratí možnosť kandidovať v roku 2024.
Z Trumpa zdesení demokrati, deep state a cabal chcú stoj čo stoj „odstrihnúť“ ho od politiky a možnosti uchádzať sa o akúkoľvek politickú funkciu.
Jeho dve deti a manželka tiež stratia príspevok na cestovanie a občan Trump príspevok na nájom osobnej kancelárie, a nebude môcť byť pochovaný na cintoríne v Arlingtone.
https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2021/01/14/fact-check-donald-trump-loses-presidency-perks-if-removed-jan-20/6615505002/
Vyšetruje sa aj zahraničné financovanie nepokojov… (zákon USA FARA, ktorého modifikáciou nedisponuje Slovensko vo veci tretieho sektora a „slovenských“ zahraničných médií…!)
               

Republikáni rozbiehajú re-kontra: impíčment proti Bidenovi, ktorý ešte nie je ani vo funkcii.
https://www.youtube.com/watch?v=dknqlG8NT8M&t=364s
Dá sa realisticky očakávať, že Joe Bidena (záložný plán demokratov) vystrieda a nahradí Kamala Harrisová…
Už je jasné i to, že inauguráciou Bidena hlboké vnútorné procesy rozkladu USA pod velením deep state a cabal (hlboké systémové príčiny, ktoré chce Trump odhaliť a preto v tom nesmel pokračovať ako prezident!) budú pokračovať…
Hoc Trump „odstrihnutý“ od sociálnych sietí a sankcionovaný aj vo finančnej a obchodnej sfére (obchodné zmluvy a banky) odchádza na Floridu do svojej rezidencie a tam sa „zotaví“…
Bidenovu inauguráciu má „na háku“.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Prílepok: Správy o prevzatí velenia armády prevzal Biden, sú lož a hoax. Trump je hlavným veliteľom ozbrojených síl do momentu zloženia Bidenovej prísahy. Ani o minútu kratšie.
Ochranu Kapitolu Národnou gardou a bezpečnostné opatrenia vo všetkých 50-tich štátoch Únie vyhlásením núdzového stavu nariadil Trump.
Pravdou je, že rozdelená je armáda (Pentagon) aj policajný zbor.
Vonkajšia aj vnútorná bezpečnosť USA sú vážne narušené…
USA po voľbách prechádzajú vnútorným „hlbokým“ procesom preformátovania v prostredí demokratov aj republikánov.
Žaloby proti korektnosti volieb neboli zamietnuté ale odmietnuté! Odmietnutie prejednania žaloby Texasu 11.12. výborom SCOTUS Najvyššieho súdu USA ako strážneho psa demokracie a ústavnosti USA, bolo flagrantným porušením ústavných princípov a americkej demokracie. Potvrdené to bolo aj prienikom vzrušeného rozhovoru (hádky a kriku) spoza zatvorených dverí rokujúceho výboru NS, ktorý rozhodol o odmietnutí (nie zamietnutí!) žaloby.
Systém Dominion podľa žalôb mal odoberať hlasy Trumpovi a presúvať ich Bidenovi strojovým „preverovaním“ hlasovacích lístkov…
Aj „nezávislými“ médiami vyhodnotené ako konšpirácie.

K žalobe Texasu sa pripojilo 22 štátov, 22 bolo proti, šesť nezaujalo stanovisko. Vlastne „pilátske“ ruky si umývajúce stanovisko súdu situáciu neupokojilo ani nevyriešilo. Najvyšší súd USA 11.12. cestu k pravde o voľbách zbabelo zamietol pod stôl a koberec.
Súd hlasoval v pomere 7:2 za odmietnutie (neprijatie) žaloby. Nič na tom nezmení ani Bidenova inaugurácia.
Predseda súdu John Glover Roberts mal kričať: Budete zodpovední za nepokoje, ak prevezmeme prípad!?“ A sudcovi Neilovi Gorsuchovi: „Nehovor mi o Bushovi proti Gorovi. Vtedy sme neriešili nepokoje a ty zabúdaš, aká je tvoja rola!“
„A nechcem nič počuť od dvoch nižších sudcov, poviem vám, ako rozhodnúť!“ Sudca Clarence Thomas vraj Robertsovi povedal: „John, to ale bude koniec demokracie.“
Kto je zodpovedný za stav vecí a nepokoje v USA? 

                

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?