Publikované: 14.01.2014

Rozhodol sa Fico spáchať samovraždu?

Isté je len to, že 60 % Slovákov by ho skôr chceli vidieť na takom bilborde, na ktorom sa chystá skočiť zo strechy „mrakodrapu“ – pochopiteľne bez padáka.1509913_10152114813011950_1351196130_n

A mnohí by sa stotožnili napríklad aj s takýmto titulkom: Bol to pre Fica malý krok, ale veľký skok pre ľudstvo – najmä pre Slovákov…….

Od chvíle, keď sa na Slovensku objavili Bilbordy s prezidentským kandidátom Smeru Robertom Ficom, tak neustále hútam nad tým s akým programom je náš pán premiér billboard-volby-prezident-fico-nestandard2 pripravený predstúpiť pred tých voličov, ktorých svojim ksichtom doposiaľ neohúril až natoľko, aby mu v prezidentských voľbách len tak, pre nič za nič svoje hlasy odovzdali.

Totiž tie bilbordy sú tak neskutočne veľké, že aspoň ja by som na nich veľmi rád uvítal aj jeho prísľuby ako napríklad : Ako prezident spravím všetko preto aby už na Slovensku konečne prestala vládnuť mafia – (Slovenská gorila)!

Alebo: Vymetiem všetky kúty v súdnictve a na prokurátoroch s ľuďmi, ktorí tam už dávno nemali byť, respektíve čo robiť!

Nejdem sem vymenúvať ďalšie problémy, lebo tých je tak strašne veľa, že ak by boli písané len malilinkými písmenkami, tak by sa aj tak všetky ani na tie obrovské bilbordy nezmestili…..

P.S.

Pán premiér ste pripravený pre Slovensko – pýtam sa: Ako?

Nebude to tak ako doposiaľ, že ste občanom stále iba sľubovali a sľubovali, ale mnohé tie Vaše sľuby ešte stále nie sú splnené?! (A dovolím si tvrdiť, že ani nikdy splnené nebudú).

 • SlabéVýborné (+14 skóre, 16 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Pekné a symptomatické. Z budovy ústredného výboru komunistickej strany.

  1. Ladislav Serenča

   Nezamýšľal som sa nad tým, na akej budove bola tá fotomontáž spravená, ale ak je pravdou, čo píšete, tak klobúk dole pred autorom fotografie. :-) ) ls

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?