Publikované: 21.02.2021

Sabotáž Remišovej so Sputnikom

Ursula von der Leyen priznala, že EÚ „nepočítala s problémom kapacít výroby a distribúcie vakcín v EÚ“. WHO za ňu zmienila problém zdĺhavej byrokracie a protekcionizmu (rovnejší medzi rovnými v tieni korupcie).
Za núdzových okolností môžu členské štáty konať samostatne podľa: „Zachráň sa kto ako vieš a môžeš!“ (trebárs aj inak v EÚ „neposlušné“ Maďarsko).
Pápežskejšia než pápež (Remišová):
1. „Očkovanie Sputnikom nesmie byť experiment na ľuďoch!“  
2. „Sputnik V je geopolitickou zbraňou Moskvy.“
Na Facebooku dodala, že experimentálnym očkovaním touto vakcínou by nerada robila zo Slovákov pokusné králiky.
Zrejme očakáva palcové titulky v Politico a Euractiv: „Zodpovedná Remišová!“
Perex (lož): „Maďarsko experimentuje s občanmi geopolitickou zbraňou Moskvy“.
Pravda: Dohodu o použití vakcíny Sputnik V schválili v 31 krajinách, výrobu ponúklo 10 krajín. V hre je aj Nemecko.

Žiadam pozéra Matoviča a jeho vládu o okamžité rokovania s ruskou stranou o kontrakte na dodávku vakcíny Sputnik V!
Žiadam kontra pozérku Remišovú o zmenu názoru alebo odstúpenie.
Ak neprebehli procesy  schvaľovania cez EMA, majú konať ŠÚKL, Krajčí alebo vláda!
BRATISLAVA. Nech je vakcína vyrobená kdekoľvek na svete, môžeme ju na Slovensku vraj používať len až po jej registrácii Európskou liekovou agentúrou. Svorne o tom Remišová s Kolíkovou (kecy).


https://domov.sme.sk/c/22600418/koronavirus-vakcina-covid-sputnik-za-ludi-remisova.html

Je mi úplne fuck, aký liek vezmem alebo vakcínu prijmem, ak mi pomôžu. Ak nie, mal som smolu. Geopolitiku a politiku mám v tejto veci “na háku”. Kto dnes čo vie s úplnou istotou?
A ak v skutočnosti ide o globálnu plánovanú a riadenú habaďúru proti ľudstvu, tak som sa mýlil tiež.
Vsuvka (pre spestrenie, z fejzbúku a zhrnutie k Pablo Fab):
Covid neexistuje, testy klamú a infikujú čiernym kašľom a zápalom pľúc. Vakcíny menia genetické pomery príjemcov. Ide o pokročilú konšpiráciu. Návrhu na bloknutie som vyhovel skôr, než do troch Ficových minút…



Vie sa, že covid má nevyjasnený pôvod, zjavuje sa nevysvetliteľne na rôznych miestach sveta a zároveň mutuje, čo z pandémie robí simultánnu multipandémiu.
Konšpirátori: Covid má umelý alebo prírodný a “poľudštený” pôvod, experimentuje sa tiež s “humanizáciou” vtáčej aj prasačej chrípky (prvé “pozitívne” výsledky už sú…)…
Poznatok z nedeľnej relácie TA3 V politike, časť ZMOS: Zistilo sa falošné výkazníctvo údajov o výsledkoch komunálnych testov v prospech pozitivity nálezov; šlo o nadsadené údaje… (hmm…).
Pozoruhodné je (relácia STV O päť minút12) že staršie, viac menej osvedčené lieky (Ivermectin a ďalšie) sú pre verejnosť blokované a následne predražované (!).
Z mála možností, ktoré ostávajú, mala by byť umožnená sloboda výberu akejkoľvek dostupnej hoc neregistrovanej ruskej či čínskej vakcíny. Najmä Remišová sa hrá na “pani zodpovednú” za zdravie a život občanov v stave, keď Slovensko je na prvom mieste v počte infikovaných a úmrtí…

Na druhej strane, schválne, pozrite a vypočujte si toto (pre spustenie videa kliknite dvakrát, potom sa vráťte k článku spätným postupom, dvomi kliknutiami na šípky vľavo hore);
Jesse Ventura a jeho konspiračná teória: Jesse Ventura a jeho Konspirační teorie z roku 2009
Akiste ste si všimli, vo videu sa zmieňuje aj vírus prasačej chrípky; sporadicky sa vyskytne raz tu, raz tam (odkiaľ?)…
Rusko s jeho úžasným vedeckým potenciálom, nespravodlivo neuznaným Westernom,  disponuje už tromi anti covid vakcínami a v nakladaní s nimi nie je závislé na akomsi certifikáte Európskej liekovej agentúry; EMA je inštitút EÚ, nie globálne božstvo. V núdzových situáciách, ktorou je nedostatok vakcín má každý, aj členský štát EÚ „voľné ruky“. EÚ do jeho práv priamo a lege artis neingeruje.
Vedenie EÚ vie o existencii Sputnika V aj o jeho pozitívnych hodnoteniach prestížneho Lancet (účinnosť, bezpečnosť). Odkaz na certifikát EMA je len odporúčaním.
EÚ a EMA nemusia milostivo čakať na žiadosť Ruska. Naopak, mali by vykonať všetky kroky k legalizácii Sputnika, aj ďalších dvoch ruských vakcín!
Rusko je aj v rámci Rady Európy  nezávisle na nej slobodné a suverénne! Ako tretia veľmoc nemá rado diktát!
Rokovania s Moskvou nemusia mať pozitívny výsledok! Prekážkou úspechu sú  „naši slovenskí“ volení aj nevolení zástupcovia, najmä kariéristickí, akože „kariérni diplomati“ EÚ a USA riťolezci, aktuálne ministri Korčok a Naď, majúci Rusko za bezpečnostnú hrozbu a nepriateľa. Ibaže práve ONI sú takticko-strategickou prekážkou a personalizovanou bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko!
Vnútro koaličné politikárčenie Matovičovej vládnej junty mediálne marketingovo prezentované, je zločinecká sabotáž na zdraví a životoch obyvateľstva Slovenska v spolupáchateľstve! Odkaz občianstvu a voličstvu: Prestaňte už tárať a “riešiť” podsúvané dilemy zodpovednosti: Lebo Fico? Lebo Pellegrini? Lebo Matovič? Pozrime sa na to, a teda takto: Vy. Lebo vy! Dnes vládne Matovič. Fica a Pellegriniho ste odmietli. Kto bude ďalší?
Tak či tak, konanie Remišovej a následne váhavá nečinnosť vlády, za politickú cenu udržania koalície pokope, je blízke zločinu vlastizrady proti Slovenskej republike. Mimochodom, v režime núdzového stavu! A má platiť: Padni komu padni!
Zároveň žiadam predčasné voľby!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+8 skóre, 8 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?