Publikované: 01.05.2020

Seriál pokračuje

Vysoká zdieľanosť, lebo bulvárna atraktivita a senzacionizmus. Štipka základnej mediálnej gramotnosti velí: Overovanie zdrojov. O aké sa opiera Tadesco? Bol, je a svieti im pri tom? Komu a čomu?
Mne to je jedno, zdieľal som, lebo mi „podbehlo“. A napadlo mi, že sa s tým „zdôverím“ v článočku a vsadím doň zdroje (aj o tomto je treba a dobré vedieť):

https://tadesco.org/babylon-padl-platby-najemneho-a-dluhu-se-zastavuji-a-dluznici-jsou-osvobozovani-tisice-deti-bylo-zachraneno-z-kleci-v-podzemnich-zakladnach/
https://www.exopolitika.cz/informacni-zdroj-qanon-odhaluje-spojeni-mezi-vatikanem-rothschildy-a-reptiliany-tajna-vlada-elit-deep-state/4978
http://svetelneinfo.cz/adrenochrom-a-anti-aging-proc-je-tolik-deti-unaseno-a-ritualne-vrazdeno/
Pridajte k tomu Reptiliánov, Anunnaki, a „svedka“ ohnivých vozov starozákonného veľkého proroka Ezechiela, starých Inkov, lietajúce stroje: Ezechiel 32:27 lietajúce osoby zobrazené v skafandroch. Dá sa o arche Zmluvy, aj o biblických nefilim (obri, Goliáš) pred veľkou potopou, ktorú prežil len Noe s rodinou a živým príslušenstvom, ako „nová ľudská generácia“ a obyvateľstvo Zeme. „Keď sa ľudia začali množiť po zemi a narodili sa im dcéry, Boží synovia videli, že sú spravodliví; a vzali si manželky zo všetkého, čo si vybrali.“
Vtedy Pán povedal: „Môj duch neostane navždy v smrteľníkoch, pretože sú mäso; ich dni budú sto dvadsať rokov.“ Ide o zmienku rano starovekej dlhovekosti. Postupne skracovala, dnes sa vek zasa  predlžuje…
Nephilimovia boli na zemi v tých dňoch a tiež potom, keď vošli synovia Boží, ako „padlí anjeli“ k dcéram ľudí, ktoré im rodili deti. K nefilim: Genesis 6: 1–4
K Anunnaki elohim (množné číslo pre bohov) z dôb Sumerov a Chetitov (viac ako pred 6-tisícimi rokmi) sú dôkazy cez artefakty a písmo.
K SETI: Má i nemá dôkazy o nevysvetliteľných javoch a objektoch. Alebo ich tají. K UFO: Čosi-kamsi o incidente v Roswell (USA) inak vlastne nič. Len “svedectvá”. Ale množstvo zinscenovaných filmových dokumentov (Votrelci dávnoveku a ďalšie…).
Tie pyramídy v Egypte a Južnej Amerike, starovekých Inkov a Aztékov, a poskladané múry, hradby a steny, a to z takých presne opracovaných kamenných blokov, že do spár medzi nimi ani žiletka sa nedá zasunúť… (poznali technológie, o ktorých sa nám len sníva).
Podľa konšpiračných teórií, o existencii mimozemských civilizácií má informácie niekoľko osôb na planéte Zem. Sú viazané mlčanlivosťou? Kým? Mohlo a malo by ľudstvo vedieť viac? Aj o utajovaných technológiách..?
Dych mi berie aj, že v palivovej energetike má stále navrch ropa (aspoň že uhlie už tak nie)…
Svet konšpirácií verzus staroveké artefakty a texty. Ak máte záujem čítajte. Máte na to právo.
Smatanove zoznamy ignorujte. Ibaže:
Pokým to (vyššie) neprejde serióznymi médiami, a nezačne o tom verejná reč, tu a teraz neriešim, ktoré sú to, niet sa o čo oprieť, ani dôvod, pracovať s informáciami. Najmä neoverenými.
Zaujíma ma účel a čo sa tým sleduje. Iba stále verím v krajšiu budúcnosť Zeme a ľudstva. Nie som marxista, neomarxista ani liberál, ani veriaci. Verím v nemenné overené a zrádzané hodnoty. Vraj v mene ľudskej slobody“. Venujem sa ľudským právam. Nežijeme v slobode ale otroctve systému svetských vecí; podsúvajú nám pseudo slobody a pseudo demokraciu. Sme „ich“ otroci.
https://nazory.pravda.sk/dnes-pise/clanok/549855-koronabohaci-a-svet-im-este-aj-tlieska/
Občas „Nemám slovo, chýba mi slovo!“ Ako Mojžiš po návrate od „horiaceho a hovoriaceho kra“ z hory Sinaj, nazad k jeho ľudu izraelskému, tancujúcemu okolo zlatého teľaťa, s tabuľkou Desatoro.

To je asi tak všetko. Na seriál Tadesco a podobné témy, nemám názor. Iba si uvedomujem a zisťujem, že sa dejú veci. A niet pochýb o existencii o tajných spolkoch a Deep State s príslušenstvom.
Ak tí, čo vládnu svetu mocou svojich peňazí a finančného kapitálu, majú informácie, ale ich ľudstvu taja, treba s nimi naložiť podľa základného práva na dôstojný život od počatia po prirodzenú smrť. A to zakladá aj spôsob, právo, ako s nimi naložiť („zrušiť ich“). Ľudstvo má dostať informácie. Sú ďalším základným ľudským právom.
Svet sa musí zmeniť. Za daných okolností je systém svetských vecí neudržateľný. Iba sa strieda forma.
Obsahy sú rovnaké.  V slovenských voľbách zvíťazil „Matovičov efekt“.
Na čo sa tu (aj na Slovensku) zasa, už tridsať rokov, znova a znova hráme? Iba hlupáci robia stále tie isté chyby.
Na pozadí ekonomickej a finančnej systémovej krízy liberálneho kapitalizmu a neomarxizmu novej progresívnej ľavice, ktorá slobodomilovných ťahá do pekla ďalšieho otroctva, a ženie do náruče kapitálu, posilnenej a v tieni Covid-19 sa niečo deje. Čo sa má, stane sa.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan.

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?