Publikované: 20.02.2020

Si liberál a predsa fašista

Denník Nenávisť je údajne „nezávislá“ mediálna vlajková loď  liberalizmu na obraz „liberálnej demokracie“. Má ísť o “vyšší typ” demokracie.
Od progresívneho kroku vpred smerom k liberálnemu fašizmu a jeho otvorenej podpore Denník N delí 29. február.

            

https://dennikn.sk/1763894/som-liberal-preco-mi-nadavaju-do-fasistov-podcast-z-diskusie/?ref=list
Liberálni fašisti sa zatiaľ správajú v medziach zákona. V prípade volebného víťazstva sa aj ich podpora Denníkom N posunie ďalej.
Do fašistov ti nenadávajú, si fašista. Lebo liberalizmus pretláčaš násilím. Prezentuješ ju ako jedinú správnu ideológiu. Skrývaš ju za ľudské práva. Už pred voľbami. S celým tvojím „antifašistickým“ spolkom.
Fašizmus sme tu už mali: V Taliansku, Nemecku. Oba založené na extrémnom nacionalizme, nadradenosti a prezentácii sily a represie odporcov a politickej opozície.
Taliansko – obnova Veľkej rímskej ríše.
Nemecko – budovanie Tretej ríše.
V Nemecku navyše na nadradenej germánskej rase nordického typu.
Druhou podobnou ideológiou bol stalinizmus a komunistická ideológia v ZSSR.
Ide o totalitné ideológie sprava aj zľava. Prvý predstavuje korporátnu moc oligarchie koncentrovanú do rúk malej skupiny vlastníkov finančného a priemyselného kapitálu s nadnárodno-štátnym globálnym presahom.
Ideológia ľavice bola nahradená neomarxizmom, pričom pôvodný proletariát (Marx) bol nahradený proletariátom menšín, údajne diskriminovaných na údajných základných ľudských právach, neomarxistami subsumovaných pod základné ľudské práva, kedy z pohľadu definície pojmu normalita vychádzajú úplné nezmysly a neomarxistické sociálno-filozofické a ideologicko-politické bludy v opore on nič; pozri parlamentné a ostatné politické spektrum, tlačiace sa pod vlajkou liberalizmu a “liberálnej demokracie” do parlamentu a prostredia štandardnej demokracie.
Neomarxisti a liberáli novej progresívnej neomarxistickej ľavice postavili svoj boj (ich Mein Kampf) na konflikte “nových” základných ľudských práv a slobôd, verzus definované základné ľudské slobody a práva; ide o hnutie feminizmu, potratárstva (úžasný biznis!) a LGBTI dúhy (detto). Plus násilný a násilnícky multikulturalizmus; na prevádzačstve zarábajú darebáci, ktorým je ľudský život ukradnutý; hlavne, že si svoju smrť utopením zaplatili.
Pre účel supresie, ostrakizácie a represie liberáli operujú pojmami xenofóbia a homofóbia ako so značkami a nálepkami, ktoré pripomínajú Norimberské zákony a žlté hviezdy.
Je mrazivé, že OČTK nekonajú
(nevedia, čo činia, resp. nečinia). Konajú, resp. nekonajú zjavne na politickú objednávku, ktorej nosným príkazom je stíhanie pravicového extrémizmu (Merkelovej obmedzovanie slobôd v mene slobody).

             
Vľavo za Bihariovou sú transparenty PS/SPOLU: „Welcome to refugees!”

Osobitný druh fašizmuhttps://www.conservapedia.com/Homo-fascism

                                       
V rámci rasizmu a xenofóbie má osobitné a nadradené (!) postavenie antisemitizmus a holocaust, je vysoko na špici ľadovca alebo terminálu známeho ako genocídium.
Pod úplne zdravou, prirodzenou a normálnou xenofóbiou sa rozumie odmietavý vzťah k nelegálnej migrácii, denne posilňovanej konfliktnými a tragickými udalosťami v západnej Európe preplňovanej migrantmi rôznej aj neznámej proveniencie (dnes, štvrtok: https://dennikn.sk/minuta/1764486/?ref=mpm); píše „slniečkársky“ liberálny denník, ktorý vrieska proti xenofóbom, ako proti nacistom a fašistom: „Poďme do nich!“ ako stranícky denník PS/SPOLU; a vítajú migrantov.
Poznámka: Nič proti migrácii, ale regulovanej a kontrolovanej (bezpečnostné hľadisko) v súlade so záujmami Slovenska (ekonomika).
Na stole máme novú salámovú metódu presadzovania gender ideológie, cez ďalší dohovor o boji proti násiliu a obťažovaniu, tentoraz z Medzinárodnej organizácie práce.

             
Poznámka k pelíškovskému fóru: To je dôsledok kontraproduktivity násilia “sexuálnych menšín” proti väčšine.
Krik pravicových extrémistov stíchne:
1. Ak stíchnu a stratia sa provokatívne a liberáno-genderistickým westernom organizované a financované eticky a esteticky nechutné dúhové prajdy sexuálnych deviantov rôznej proveniencie (takzvaného “proletariátu”);
Na to, na čo je Západný Western už “pripravený” Slovensko sa pripravovať nechystá:
Liberálka Cigániková: „Čo vám prekáža na tom, ak sa niekto považuje za psa, alebo mačku?“ Ak by aj bola dobrou ministerkou zdravotníctva, práve je aktívna na 58. parlamentnej schôdzi, pre občiansky štandard je vo voľbách neprijateľná… (nebudem článok zahlcovať obrázkami, už som zdieľal);
Slovensko zmnienenú sedxuálnu kultúru nechce.
2. Ak definitívne nezmiznú zo stola EÚ povinné kvóty pre migrantov, a dnes naň znova kladené tézy o povinnej solidarite; skúšajú to.
Čerstvá správa: Eurokomisárka Ylva Johanssonová k migrácii: „Potrebujeme mechanizmus povinnej solidarity“https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3050988-potrebujeme-mechanismus-povinne-solidarity-rika-komisarka-pro-migraci-mel-byt-ale
Poznámka: Brexitánia ukončí voľný migračný pohyb osôb do konca roka 2020. Dánsko zakázalo financovanie mešít zo zahraničia (podobný postup ako pri mimovládkach, platených zahraničím). Ústavný súd Rakúska odsúhlasil vyhosťovanie imámov. Francúzsko (Macron) zastavuje import moslimských imámov do krajiny.
Ide o dôvodné bezpečnostné opatrenia. Stáli už množstvo životov, ktoré padli rukou teroristov v mene multikulturalizmu. Praha súdi pomáhača a náborcu pre islamský štát. Čosi sa konečne pohýna…
Za útok v Nemeckom Hanau nesie zdieľanú zodpovednosť nemecký government a vítačka cudzincov kancelárka Merkelová; významná časť autochtónnych Nemcov s ňou pre migráciu pochopenie a porozumenie nezdieľa.
Extrémizmus je ale vždy diagnosticky spojený aj s poruchami osobnosti.
Nebezpečenstvo islamu potvrdil sunnita Erdogan:
“Neexistuje umiernený a radikálny islam, islam je len jeden, medzináboženský dialóg je neprípustný, islam je nadradený judaizmu aj kresťanstvu.”
Tak ako to je s tou xenofóbiou a islamofóbiou? Hmm…
Európska únia a Organizácia práce ale pripravila Návrh rozhodnutia a chce Slovenskú republiku splnomocniť na podpis, lebo nemôže podpísať dohovor sama (“Islamský dohovor 2″):
https://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/515637-slovensko-ziskalo-europsku-agenturu-prace/
Zdieľajte, som fejzbúkom do nedele zablokovaný (zdieľanie v skupinách a pridávanie komentárov) a tým aj „neviditeľný“ do nedele predpoludnia. Čakal som to každý deň, stalo sa dnes (lebo voľby).
Môj predošlý článok ako príspevok do volebnej a predvolebnej kampane: http://www.blogovisko.sk/dobre-informovane-zdroje.html
Ešte sme sa “nestihli” vysporiadať s Istanbulským dohovorom, a už je tu ďalšia scestná rodovo ideologická habaďúra:
https://www.podpisem.sk/petition/nepotrebujeme-rodovu-ideologiu-v-dohovore-medzinarodnej-organizacie-prace-c-190/
Pozdravujem “mŕtve chrobáky”. V mene svojom a Slovenska. Na obzore je tretia totalita a fašistická diktatúra liberálnej ideológie, akejsi „liberálnej demokracie“.
Je možné jej čeliť len v parlamentných voľbách.
Fašisti si dnes vravia antifašisti.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+7 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?