Publikované: 29.04.2022

Slavěna Vorobelová

Nová poslankyňa je veľmi aktívna na sociálnych sieťach, kde sa pravidelne vyjadruje k rôznym spoločenským udalostiam na Slovensku či vo svete. Vyzerá to však tak, že jej slovník na sociálnych sieťach je, podobne ako u Kotlebu či napríklad Mazureka, nasiaknutý rétorikou dezinformačnej scényhttps://brainee.hnonline.sk/spolocnost/slovensko/27112238-slavena-vorobelova

Zdieľaný status z fejzbúku (zdieľal editor): Ďakujem veľmi pekne za PR a pozdravujem do Prezidentského paláca. Po prečítaní tohto veľdiela musím uviesť niekoľko dezinformácií a mentálnych motaníc zjavne “nezaujatého” autora na pravú mieru.
Autor, očividne „odborník“ by si mal naštudovať, čo je krajná pravica. Nakoľko mať vlastný názor na čokoľvek (nie len na rusko-americký konflikt, ktorý ako obvykle USA vedú cudzími rukami, tento raz ukrajinskými), ktorý nekorešponduje s prozápadnou štvavou, nenávistnou propagandou a prepisovaním histórie, nie je krajná pravica, ale je to sloboda myslenia a sloboda prejavu. A keď má autor problém so slobodou myslenia a slobodou prejavu, tak by sa mal zamyslieť, kto z nás dvoch je tu ten radikál.
Vyjadrenia pána Mazureka či pána Kotlebu som nikdy extra nesledovala, skôr výnimočne, ak som na niečo náhodou natrafila, ale určite nie do takej miery, aby čo len trochu ovplyvnili môj svetonázor. Hovoriť o tom, že na Ukrajine je občianska vojna od roku 2014, v ktorej sú preukázateľne najviac zaangažovaní existujúci skutoční, naozaj Západom vychovaní, neonacisti vzývajúci nacistu Banderu, ktorí majú mozgy vymyté nacistickou ideológiou, je holý, nespochybniteľný fakt, potvrdený viacerými medzinárodnými inštitúciami. Nie je to žiadny proruský naratív, ale ukrajinská realita a každý, kto to spochybňuje, je práve ten dezinformátor a konšpirátor, ktorý si ani nevie v dnešnej dobe internetu vyhľadať relevantné fakty, ktorých je neúrekom. Takže opäť len trápny pokus autora dezinformátora ako diskreditovať moju osobu.
Môj blog z 23. februára uverejnený na portáli pravda.sk som nezmazala ja, ako uvádza svoje dohady a konšpirácie autor, ale bol vymazaný administrátorom tohto portálu, čo nebolo prvýkrát, cenzurovali ma totiž za môj názor, ktorý nepapagájoval propagandistický naratív jednej pravdy.
Osobná poznámka editora článku: Denníkom Pravda som na Blog Pravda bol zablokovaný z dôvodu, že odopieram práva sexuálnym menšinám, čo je lož. Také menšiny neexistujú!
Autor by mohol menovať tie prokremeľské weby a dezinformačné stránky, aby som sa ja aj verejnosť dozvedela, odkiaľ údajne podľa dohadov autora čerpám. Lebo inak šíri dezinformácie.
Prezidentka Čaputová je verejnou činiteľkou, rovnako ako členovia vlády či poslanci NR SR, ktorí sú zo zákona povinní zniesť vyššiu mieru kritiky. Čaputovej konanie a vyhlásenia iritujú nielen mňa, ale väčšinu národa. Stačí si pozrieť prieskumy jej dôveryhodnosti, resp. nedôveryhodnosti. Bodaj by aj hlavné spravodajské média boli minimálne také kritické k Čaputovej a Hegerovmu režimu ako som ja, hneď by sa správali inak.
Nie som to ja, kto šíri hoaxy a dezinformácie, ale sú to práve takíto “žurnalisti”, ktorí sa na objednávku a za odmenu snažia diskreditovať osoby, ktoré nepapagájujú režimom vyžadovaný názor. Avšak, zatiaľ žijeme stále v demokratickej spoločnosti, v ktorej je sloboda myslenia a názoru, sloboda slova a prejavu ústavným právom, aj keď sa to očividne mnohým nepáči. Odmietam tvrdenia, že by som šírila dezinformácie a konšpirácie! Alebo všetci, ktorí nezdieľajú americkú propagandu a jednu jedinú pravdu, patria do politického spektra krajnej pravice a sú nebodaj aj extrémisti!? Koniec zdieľaného príspevku.
Slavěna Vortobelová je jedna za mnohých. Nie za všetkých, lebo: Jeden za všetkých a všetci za hovno. Slavěnu Vorobelovú „třeba zabít“ ako Fica. Pekná to a bystrá, briskná (v časti významu ostrá), žena: Ideológom rodovej rovnosti v časti: Viac žien v politike; najmä bystrých, vnímavých a schopných aktívne a kriticky myslieť; však aj to ste chceli, či až toto a takto nie? Nekváka váš názor? Necituje vašu “povinnú a jedinú” pravdu Veľkého Brata USA? Dnes preklínate sufražetky a volebné právo žien? Kedy zrušíte voľby? Slovensko potrebuje novú druhú ústavu, aby sa tak nestalo. Už včera bolo neskoro. Ešte hrozí ústavný zákon o predĺžení volebného obdobia tejto vládnej koalície. Systém beztak nemožno zmeniť voľbami. Kol dokola “melieme” k vláde toho istého v pravicovo-ľavicovom alebo stredovo-liberálnom kabáte. Sociálny aspekt musia obsahovať všetky politiky. Sociálne orientované trhové hospodárstvo a štát nepozná sociálny aspekt. Trh nemá sociálne cítenie, nepozná pojem sociálna empatia. Žiadna sociálne orientovaná ekonomika neexistuje. To je ústavná lož, reziduum socializmu. Pozor! Robotnícka a roľnícka trieda, intelektuálna vrstva a pracujúci v službách (zdravotníctvo, školstvo…) sa nikam nevytratili! Ani živná pôda, voda, vzduch! Žiadne vpravo ani vľavo ale rovno a priamo s účtom: má dať-dal. A spravodlivým prerozdelením zdrojov; Česko dáva na zdravotného poistenca 80, Slovensko 34 eur! Matovič! Kam dávaš DPH zo zdravia škodlivého alkoholu a tabaku?! A vy, pripnite si na klopy žlté narcisy, hlupáci! Preč s voľnou a burzovou cenotvorbou, darebáckymi maržami, treba nanovo definovať peniaze, stotožniť ich s reálnou hodnotou práce, zlata, aktívami a pasívami, upraviť alebo zrušiť DPH: sociálny aspek trovná sa Láska k blížnemu, a začať sa konečne správať čestne a korektne! O tom všetkom je Všeobecná deklarácia ľudských práv a slobôd, Listina základných práv a slobôd a môže, mala by byť Ústava!
Odstrihávam sa od systému ako aktívny volič. Nie som formálne ani inak viazaný na žiadny politický subjekt. Vyčkám na právo svojho hlasu v Referende o referende.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?