Publikované: 29.05.2014

Slavjansk, video zakázané na sociálnych sieťach.

Národná garda Ukrajiny ostreľuje Slavjansk z húfnic a mínometov. Z mesta nepúšťa utečencov, vrátane autobusu s deťmi – vyjavil štáb sebaobrany. Autá a autobusy na blokpostoch ukrajinskej armády obracajú späť, obyvateľov nepúšťajú z mesta. Domobrana oznámila, že autobus s deťmi 5 hodín stál na blokposte ukrajinskej armády pri Slavjansku a potom bol obrátený späť do obliehaného mesta.

Úryvky z videa: “Tu dievčatá predávali kvety.” V pozadí počuť streľbu z ťažkých zbraní.

Video môžete nájsť tu.

“Kurvy, čo chcú s nami urobiť fašisti? Fašisti! …a malé deti, to jednoducho nie sú ľudia!”  ”To nie sú ľudia! Fašisti, nech idú do čertovej matere..! Prepáčte. Kto ich tu bude trpieť?”

“Čo robíte? Oni na nás strieľajú, na obyčajných ľudí, bombardujú celé štvrte, v ktorých jednoducho žijeme s deťmi. Strieľajú na školy, škôlky. S kým bojujú? S KÝM? Komu čo chcú? Fašisti! Nacisti! Vy jednoducho nie ste ľudia, vo vás nie je nič ľudskosti! Banditi! A to len preto, že ľudia nechcú žiť podľa vášho zákona, podľa vášho nacistického zákona. Odíďte z našej zeme, von odtiaľto! Buďte prekliaty!”

“Strieľali na školu, výučbu sme skončili, pretože sú tu malé deti. Prišli po nich rodičia. Strašné pocity, rozumiete? Strašné pocity! A to len preto, že naša armáda nás chce zničiť. A náš prezident, ktorý nás má chrániť, necháva nás strieľať – obyčajných občanov. On si myslí, že v Slovjansku sme všetci teroristi. Deti plakali, pravdaže, plakala učiteľka, plakal malý chlapček. A koľko má rokov? Šesť, je ešte maličký. Ďeťom sa treba učiť, potrebujú žiť. Želáme aj Porošenkovým deťom to, čo zažívajú naše.

 

Krátené a upravené zo zdrojov: vesti.ru, anna-news.info

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 10 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Myskin

    je po volbach – zvykajte si …. ! :-( ( (

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?