Publikované: 23.10.2019

Sloboda, demokracia a antifašisti

Poznámka: Z 22. na 23 bol proti mne darebákmi dark a deep systému vedený útok na Blogovisko; článok vraciam zo zálohy (prevencia) kam patrí…
Čestne a zoči voči, face to face, sa nepostavia…
Znova zálohujem.
Pôvodne publikované 22.10.2019

Policajný zbor a mestské polície, majúce povinnosť dohliadať na pokojný a nekonfliktný priebeh legálne ohlásených verejných zhromaždení je bezradný. Nevedia, netušia, koho majú chrániť a komu pomáhať…
Krajský súd Trenčín v zmysle Ústavy SR a práva na verejné zhromaždenie „zmietol zo stola“ Rybníčkov zákaz predvolebného zhromaždenia ĽSNS. Konalo sa v ohlásenom termíne na ohlásenom mieste.

http://www.blogovisko.sk/krajsky-sud-trencin-rozhodol-pre-lsns.html

Zápisky a poznatky z Trenčína:

https://magazin1.sk/z-hrdinu-je-padavka-nemal-problem-napadnut-nevinnu-liviu-teraz-ziada-o-vymazanie-videa/
Považskobystričan Juraj Smatana?: “Na jednu pomýlenú Líviu pripadá 10 skvelých mladých ľudí…” z Antifa a vlajkou dúhy… a Smatanovcov…

Líviu Garčalovú napadla Antifa na feministickom pochode Za reprodukčné práva žien a neobmedzené potraty 14.9. (porušenie práv ženy z hnutia pro-life na nerušný výkon jej záujmov, chránených Ústavou a zákonom zo strany prívržencov pro-choice; verejné násilie proti žene Lívii Garčalovej na kameru a zvuk; proti právny skutok útoku na slobody a práva iných):

https://www.youtube.com/watch?v=2aot9t3EQh0
https://kulturblog.sk/kultura/liviu-napadla-antifa/
https://magazin1.sk/totalne-zlyhanie-dezorientovaneho-policajta-ktory-branil-slnieckarov/
https://www.hlavnespravy.sk/antifasisti-napadli-staru-babicku-vypadni-ty-nacisticka-spodina/1904019
Na fejzbúku, ako to tam už chodí, bola relácia zablokovaná na podnet „antifašistov“. Ponúkam z Youtube. Tam je. Zatiaľ. Stiahol som a uložil si ju. Pre istotu. Lebo tak to chodí aj na Youtube:
Po stopách pravdy, Kulturblog (zvuk „naskočí“ až od 9:15-tej minúty):
https://www.youtube.com/watch?time_continue=4259&v=oESsuu6lsck
Lívia Garčalová a „antifašista“: Nemal problém napadnúť ju na verejnosti (trestný skutok) ale má problém so zverejnením udalosti.
“Nie je to o tom, kto má koho rád. V stávke je, že oni zvrhnú všetko, čo sme doteraz urobili, a urobia to rýchlo a násilne. A násilne. Je tu násilie. Keď sa pozriete na Antifa, tak sú to násilníci,” povedal Trump. Antifa je podľa Trumpa antifašistické a krajne ľavicové hnutie.
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1155205025121132545
Trump túto ultraľavicovú organizáciu viackrát kritizoval; nedávno na zhromaždení v Severnej Karolíne nazval jej členov “chorými, zlými ľuďmi”.
Rezolúciu vyzývajúcu na označenie Antify za teroristickú organizáciu predložili v polovici júla republikánski senátori Ted Cruz a Bill Cassidy. Senátori opísali členov tohto hnutia ako “teroristov, maskovaných násilníkov a surovcov, ktorí ‘bojujú proti fašizmu’ skutočným fašizmom”.
Pseudo antifašisti, nazývajúci sa Antifa, predstavujú extrémne spoločensky nebezpečné liberálno-fašistické a anarchistické hnutie krajnej a radikálnej ultra liberálnej takzvanej novej progresívnej ľavice. Ich spoločný menovateľ je násilie proti všetkým, ktorí nemajú ich „liberálne“ názory.
Porovnateľné s džihádistickým islamistickým teroristickým hnutím, zločinnými Banderovcami; Porošenko ich zákonom rehabilitoval:
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/496233-z-banderovcov-budu-veterani-porosenko-podpisal-prislusny-zakon/
Ján Levoslav Benčík je mediálne hlavný protagonista antifa; ako bloger má miesto a požíva ochranu Denníka Nenávisť.  Detto „bojovník za ľudské práva“ Inštitútu pre ľudské práva Peter Weisenbacher (miesto má v Pravde) a Robert Mihaly, takzvaný „antifašistický aktivista“ hádžuci ako „liberál“ a „antifašista“ kameňmi po hockom. V mene „antifašizmu“.
Ján Levoslav Benčík verzus Kulturblog:
https://dennikn.sk/blog/1604283/kulturblog-a-hitlerjugend/
Údajnému antifašistovi Benčíkovi uniklo toto (Mikuláš Minář a jeho „Milion chvilek pro demokracii):
Mynářov hnedý outfit (viac o NSDAP a jej uniforme):
https://aeronet.cz/news/mikulas-minar-skryte-propaguje-nsdap-a-hitlerjugend-proc-ten-mladik-nosi-hnede-kalhoty-a-kosili-jako-fuhrer-ctenarka-aeronetu-v-uctyhodnem-veku-mozna-odkryla-neco-co-melo-zustat-tajemstvim/

          

Poznámka: Aeronet je v Smatanových zoznamoch  www.konspiratori.sk označený ako „konšpiračný web“ v zoznamoch na 5. mieste, Kulturblog na 72. mieste…
https://dennikn.sk/blog/1581799/je-kulturblog-apoliticke-zdruzenie/
https://dennikn.sk/autor/jan-bencik/

FBI USA varuje: https://hnonline.sk/svet/1021249-v-usa-rastu-utoky-antifasistov-su-silnejsi-a-nebezpecnejsi-varuje-fbi
Čo vo veci robí Slovenská informačná služba? Aké konzekvencie z jej zistení plynú pre príjemcov správ SIS vo veciach poznatkov o extrémistickej činnosti ANTIFA? Má-nemá ich za extrémistické..?  Čo na to policajný zbor a prokuratúra (?): konanie zo zákona na podnet aj bez neho ex offo? Policajný zbor a prokuratúra majú vo veci extrémizmu len jedno tlačidlo? Gombík na pravicový extrémizmus? Ľavicový extrémizmus OČTK tolerujú?
Čo na to parlament, vláda a prezidentka Čaputová ako pokrvná liberálka? Hmm…
https://hnonline.sk/svet/1981427-trump-uvazuje-o-oznaceni-antify-za-teroristicku-organizaciu
https://www.ta3.com/clanok/1160816/trump-chce-oznacit-antifu-za-teroristicku-organizaciu-su-chori-tvrdi.html
https://psmag.com/ideas/what-would-it-mean-if-trump-labeled-antifa-as-a-terrorist-organization

Je v tejto vedci Trump málo liberálny a tolerantný? Antifa vedie proti nemu svoje útoky. Spojené s útokmi na majetok, zdravie a životy ľudí…
Má-nemá pravdu?

Varujem Slovenskú republiku, varujem parlament, varujem vládu, varujem policajný zbor, varujem prokuratúru, varujem súdnu moc…
Adresáti varovaní, urobte si poriadok vo svojich hlavách, lebo: Na Slovensku sa k moci derie ideológia a politiky ultra liberálneho neofašizmu a s ním nastupuje tretia totalita, akú sme ešte po predošlých dvoch nezažili.
Varujem. Lebo nechcem mať pravdu. A nechcem sa dožiť takej alternatívy a pravdy. A vy?
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?