Publikované: 01.11.2020

Sloboda slova bez brehov a brehy slobody slova

„Už celé roky nerobíme vôbec nič a nebojujeme a nebojovali sme proti tejto ilegálnej a nás ničiacej migrácii a rozdávame len tak pre nič za nič francúzske občianstvo. Dokonca aj takým migrantom, ktorí neakceptujú naše francúzske hodnoty a ktorí ani nezložili ani občiansku prísahu. Dávali sme naše občianstvo aj takým ľuďom, ktorí Francúzsko urážajú a či až nenávidia. To je ale strašná hanba pre nás samých. Mlčali sme a mlčíme a preto sme sami najväčšími vinníkmi.“
Zdroj: https://www.facebook.com/jgarriaudmaylam

   
Francúzska senátorka sa obracia na všetkých moslimov Francúzska „aby sa konečne prebudili – nesmú už niečo takéto viac pripustiť.“ Joëlle Garriaud-Maylam:Pani senátorku poopravím: Hoops! Moslimovia po islamistických útokoch aj útoku na Charlie Hebdo (2015) mlčali so strachom, že budú označení ako takfíri a káfiri a stanú sa tiež terčom útokov:
Dnes je ich väčšina proti Macronovi a Francúzsku.
Senátorka zmieňuje endogénne imanentné (vnútorné) príčiny a zdroje nepôvodného (neautochtónneho) francúzskeho islamského terorizmu.
Konzekvencia: Na moslimov by som sa neobracal a nespoliehal. Dôvod: Takía, tavría, kitman, muruna, sú štyri Koránom uznané a povolené moslimské druhy islamskej lži, ak sledujú ciele: Džihád a islamizácia. To znamená, že pravý, dobrý a správny  moslim pravdu vo veci islamskej viery nemoslimom nepovie. Problém je v tom, že v islame možno len dnu, nie von. Aj preto. Z osobných ochranných a bezpečnostných dôvodov…
Namiesto práva na bezbrehú slobodu slova treba vyučovať zodpovednosť, mieru vecí a etiku slobody slova. Pokračovanie v uzurpácii falošnej slobody slova za každú cenu (životy občanov Francúzska a nielen) je znak mentálnej biedy lídrov „slobodárov a demokratov“ EÚ a Francúzska.
Nebol som a nie som Charlie Hebdo.
Na tomto darebáckom časopise, zalezenom v ktoromsi parížskom kanáli pod policajnou ochranou, akoby dnes „stálo alebo padalo“ Francúzsko a európska sloboda a demokracia. To je ale falošná a nepravá sloboda a demokracia. Je odpadlíckou od pravej slobody a demokracie. Ukradnutá ultra liberálmi.
Takto deformovaná sloboda a demokracia narazila hlavou na islam (hlavičkou o islamský klinec).
Charlie Hebdo treba zrušiť alebo významne preformátovať
.
Osoby nelegálnych imigrantov (vraj utečenci) a osoby neprispôsobivé osoby legálnych migrantov, treba hnať preč z Francúzska a obnoviť panstvo a vládu autochtónnych Francúzov a kresťanského náboženstva.
Občianstvo nepôvodným Francúzom je možné dať aj vziať.

Senátorka ďalej hovorila o zákernej a asymetrickej vojne, ktorú islamskí teroristi rozpútali proti Francúzsku a frankofónnemu Quebecu v Kanade.
Jedno z posledných varovaní:
Islam v Európe, Francúzsku ani EÚ nemá čo hľadať!
Otvorený stret civilizácií, kultúr a náboženstiev v Západnej EÚ je na spadnutie.
Hrozí občianska medzi náboženská a kultúrna vojna. A začnú sa brániť aj kresťania, ktorí si „užívajú“ nenávistné kresťanofóbne útoky a verbálne hate speech od domácich neomarxistov a falošných liberálov…
Liberalizátorov slobôd a práv a hlásateľov pseudo liberálno-demokratických a neomarxistických pseudo európskych hodnôt, treba bezodkladne postaviť mimo Ústavu a zákon! Aj s ich médiami! Už včera bolo neskoro!
Charlie Hebdo sa satirou ani inak nepostavil proti prenasledovaniu, mučeniu, vraždeniu a genocíde kresťanov; ibaže spor o Náhorný Karabach, islam verzus kresťanstvo a pokračovanie genocídy Arménov na nej participujúcim Tureckom a neo Osmanom Erdoganom, nie je na karikatúru ani smiech.
A to je dôvod na úplné zrušenie a zákaz Charlie Hebdo.
Senátorka priznala aj nasledovné:
„Ako členka parlamentu sa aj ja sama cítim vinná a mám svoj podiel viny za to, čo sa tu deje. Nebola som dostatočne húževnatá a nekričala som dosť hlasno proti islamizmu. Dnes je ale už naozaj dosť toho, čo sa stalo a Francúzsko musí konečne začať robiť tvrdú politiku a ukázať nulovú toleranciu voči terorizmu.“
Pozor!
Pojmoslovie „islamizmus a islamská ideológia“ jedno sú: Erdogan explicite odmietol delenie islamu na umiernený a radikálny: „Islam je len jeden“. Delenie islamu na šitsky a sunnitský je vnútornou záležitosťou sporu o nástupníctvo po Mohamedovi. To je asi tak všetko.
Marine Le Pen, Geert Wilders a AFD, varovali, odmietali islamizáciu Európy a na ich slová prišlo. Teraz nevravia nič ale na ich slová dochádza…
Som zvedavý, ako sa budú brániť neomarxisti, liberáli, hlavní vinníci. Zatiaľ len vrieskajú o slobode slova… (skôr, než dôjde aj na nich).
Koľko ochrankárov si daňoví poplatníci v západnej EÚ si môžu popri nákladoch na covid (ekonomické a osobné straty na HDP a príjmoch občanov!) dovoliť pre darebákov, ktorí na nich pod false flag slobody slova, privolávajú islamských teroristov? Bonus: Bojkot francúzskych výrobkov Arabmi. A Macronovo “incorrect et injuste”.
Mimochodom, NATO nie je pripravené na vojnu s islamom. Muselo by byť preformátované.
Islamský teroristický útok vo Francúzsku alebo Nemecku či Belgicku nemožno vyhodnotiť podľa Článku 5 aliančnej Zmluvy. Šlo by o chytanie vetra v žite. NATO prosto nie je spôsobilé pre boj s terorizmom vo vnútri členských štátov Aliancie.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?