Publikované: 29.06.2015

Sloboda slova, názoru a presvedčenia

Slovenské liberálne („slobodné a nezávislé“) papierové noviny sú nebezpečné tým, že mienkotvorne manipulujú čitateľskú „stánkovú“ verejnosť, pričom aj v tomto prípade ani denník SME neponúka na stránke názory (komentáre) iné názory (komentáre). Len tie “svoje”. Od súkromných protislovenských médií orientovaných na neoliberalizmus amerického zrna je potrebné postaviť argumentačne a akčne schopnú konzervatívnu mediálnu opozíciu, ktorá v v printovom režime zatiaľ prakticky neexistuje.
Platí to pre všetky tri liberálne denníky (SME, Denník N, Pravda). S týmito denníkmi je možné diskutovať čoraz menej aj v ich elektronickom vydaní …
Cenzúru, ktorá údajne nie je cenzúrou ohlásil Denník N hneď na počiatku svojej činnosti.
Zrejme sa opiera aj o už skorší lakmusový papierik Tomáša Bellu (SME 15.10.2013):  http://komentare.sme.sk/c/6971304/kedy-zrusia-vsetky-internetove-diskusie.html
Príbeh slobody slova, názoru a presvedčenia pokračuje:
http://www.zemavek.sk/articles/view/dennik-sme-pripravuje-citatelov-na-cenzuru
http://komentare.sme.sk/c/7878683/michal-havran-co-chcu-neonacisti.html
Pod článkom nebola otvorená diskusia.
http://novinky.blog.sme.sk/c/362118/preco-pod-niektorymi-clankami-nie-je-moznost-diskutovat.html
Filozoficko-teologické „produkty intelektuála”Michala Havrana tak idú len jedným smerom – von. Späť k autorovi cesta nemožná… a počty podobných jednosmerných prezentácií rastú.
Tieto „skvosty intelektuálneho ducha“ sú navyše viazané režimom Piano a predplatným (DenníkN)…
Otvorená komunikačná interaktivita typu ČT24 je pre RTVS a TA3 neznámou a ani len o nej nesnívajú… (mimochodom, vysielanie RTVS bez reklamy je prezentované ako vymoženosť. Pre Českú televíziu a jej 6 verejnoprávnych programov samozrejmosť…). RTVS poskytuje stále príliš málo, aby sa mohla nazývať verejnoprávnou v plnom zmysle pojmu verejnoprávnosť ako platená služba občanovi.
K veci: Je tu vážne podozrenie, že rozhodnutie Najvyššieho súdu USA bolo vydané pod vplyvom mocnej a bohatej homosexuálnej loby, ktorá sa infiltruje orgánov štátnej moci a zákonodarných zborov…
Platí to aj pre Európsky parlament, ktorý rozhoduje o návrhoch Európskej komisie…
Akty vyňatia homosexuality zo zoznamu chorôb najskôr APA a o desať rokov aj WHO sú poznačené agresívnym nátlakom tejto loby… a tá sa salámovou metódou pokúša vyňať zo zoznamu chorôb aj trasgender (Conchita…)
…možno sa dočkáme aj súdno-aktivistickej “ekvilibristiky” s teóriou ľudských práv aj vo veciach pedofílie… (tomu, komu sa „ťah pedofilov na bránu“ javí ako absurdný a nemysliteľný) odporúčam teóriu Overtonovho okna (Gooogle). A poviedku „absurdistu“ (popri Samuel Beckett) Eugéne Ionesco Nosorožec.
Označenie rozhodnutia amerického najvyššieho súdu ako súdno-aktivistické je dôvodné… a ak sa samotní ľudsko-právni aktivisti nepostavia proti takto vykladaným ľudským právam, čo nerobia, lebo, dočkáme sa ďalších revízií ľudských práv… a kľúčové americké „hodnoty“ si v rámci budovania Nového svetového poriadka začne „osvojovať“ aj Európa.
Novinoví “stánkari” si žiaľ, nemajú možnosť prečítať aj toto:

http://postoy.sk/content/sudny-aktivizmus-poskodzuje-manzelstvo-co-prinesie-buducnost

Konzervatívna protiváha liberálnej aktivistickej tlače, žurnalistiky a publicistiky sa nachádza zatiaľ len na webe (blogosféra a noviny…).
Proamerických liberálov riadne a až do nepríčetnosti vyvádza z miery mesačník Zem a Vek.

Táto mladá ambicózna dáma sa teší priazni denníka SME ako jeho úspešná komentátorka s hocičím, len nech to má progresívny liberálny šmrnc v duchu 60-tych rokov predošlého milénia:
http://komentare.sme.sk/c/7885284/duhova-pre-manzelstvo.html

Manželstvo nie je konzervatívna inštitúcia, ktorú dobyli liberáli (Keplová). Bolo, je a bude zväzkom muža a ženy a liberáli ho „iba“ znásilňujú. A tí, „ktorí si nevedia vynachváliť, aké príjemné je sedieť v teplákoch pred televízorom a dívať sa na seriály“, mohli a môžu sedieť pred ním predtým i dnes. I potom (rozhodnutie Najvyššieho súdu USA):

https://youtu.be/IN05jVNBs64

…a zavládla všeobecná blaženosť, lebo: „God bless America!” Óóoo!
Doplnené 30.6.2015 o novú informáciu: Paráda! Salámová metóda ako vyšitá! Nie! USA sa ešte predsalen neocitli v stave totálne blaženosti. Vyjadrí sa liberálne SME a liberalizmom očarená komentátorka tohto denníka Zuska Keplová aj k tomuto (?):
http://www.aktuality.sk/clanok/278710/komentar-manzelstvo-hocico-hocikoho-s-hocikym/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2#


 

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?