Publikované: 24.05.2013

Slováci, ešte stále nevidíte, že sa vraciame do obdobia pred 17 nov. 1989?

Vtedajší komunisti Boha neuznávali, takže ho mohli automaticky ignorovať, ale tí terajší – hlavne v strane SMER, ale aj na čele s ich predsedom – tak tí kdekoľvek a kedykoľvek sa môžu zviditeľniť s arcibiskupmi alebo biskupmi napr. ak chcú pritiahnuť na Slovensko pápeža, tak sa hrdo hlásia k tomu, že „sú tiež veriaci“, ale v skutočnosti, keď chcú presadiť svoju politiku, tak sa ani Boha neboja… Nerobia si veľkú hlavu z toho, že už nimi mnoho občanov pohŕda a to aj kvôli tomu, čo stvárajú v kauze Čentéš a Ústavný súd.

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta MacejkováFoto: SITA/Ivan Fleischer

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta MacejkováFoto: SITA/Ivan Fleischer

 

Včerajšok iba potvrdil to, že Macejkovej dvor sa naozaj nestratí v tvrdej konkurencii prezidenta, Najvyššieho súdu a prokuratúry.

Macejková na žiadne rozhodnutie nečakala a pri Čentéšovi využila novelu, ktorá zatiaľ neplatí, vykašlala sa aj na prezidentov podpis a spis Jozefa Čentéša dala sudcovi Petrovi Brňákovi, ktorého senát Ústavného súdu z rozhodovania tejto kauzy vylúčil pre jeho zaujatosť…

Zázračné číslo 40 % (preferencie, ktoré média už takmer každý týždeň predkladajú slovenským občanom, že SMER by volilo viac než 40 % voličov) – smerákom tak pobalamutilo hlavy a nechali sa nimi tak uniesť, že sa už nemusia riadiť nijakými platnými predpismi a nejaký Ústavný súd, tak ten im môže byť naozaj ukradnutý…

Takže, čo iné si má človek o tom všetkom myslieť, keď premiér Fico médiám odkázal, že už novej voľbe generálneho prokurátora nič nebráni, ak nie to, že na tom má veľký podiel aj on?!

 • SlabéVýborné (+13 skóre, 15 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Ján Gaborčík

  Niektorí aj keby si im dal lupu nevidia, lebo nechcu vidieť ba starajú sa iba o svoje vrecká.A po nich potopa.

  1. Ladislav Serenča

   Jano, súhlas – mnohí sa najprv musia presvedčiť na vlastné oči – ako príklad dobre poslúži to ako takmer všetci zbožňovali Mečiara a nedali naňho dopustiť. A dnes mnohí z nich by ho najradšej videli niekde na kandelábri visieť.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?