Publikované: 18.09.2020

Slovensko nahlas

Pridávam k Bratislava nahlas (1989). Premiér Matovič po prvý raz verejne priznal, že vláda síce rozhoduje de iure, ale de facto ju riadi (Sorosov) tretí sektor. Zdieľa dedičstvo Ficových vlád…
“Onedlho sa možno bude tretí sektor nazývať prvý. Na Slovensku určite, keďže vo vláde hrá prvé husle. Je to súčasť hry na rozloženie štátu. Nielen štát, ale aj demokracia sú reálne v ohrození. Mimovládne inštitúcie totiž začínajú vytvárať nielen paralelné mocenské štruktúry, ale priamo sú inkorporované do riadenia štátu.”
Vládny sektor je vytláčaný tretím mimovládnym sektorom! Pravdepodobnosť, že “neziskovky” píšu zákony sa blíži k jedna (nie nula, áno jedna).
Tu už nejde o vyvrátenie „fámy“ a indícií, ale ich potvrdenie.
Slovenská republika rovná sa Slovenská mimovládna republika.https://cz24.news/sokujuce-prerieknutie-matovica-vladu-de-facto-riadia-mimovladky/
https://www.hlavnespravy.sk/pisu-koalicnym-poslancom-navrhy-zakonov-mimovladky-alebo-niekto-iny/2297722
Či nie je to tak? Na túto eventualitu som upozorňoval a varoval pred ňou po dobu predošlých Ficových vlád… (ako “občianska spoločnosť” ste odignorovali a boli nečinným “obyvateľstvom”).
A namiesto definície tretieho mimovládneho sektora vo vzťahu k postaveniu, poslaniu a úlohám „neziskoviek“ a hraniciam možného a prípustného, a aktívnym ústavným opatreniam sa Smer-SD „staral len o svoje veci“. Tu i tam sa „postavil na zadné“ (robí to dodnes, už mimo moc) na tlačovkách (proti mimovládkam a médiokracii).
Takzvané „liberálno-demokratické“ mimovládky dnes vedú priamy útok na preambulu ústavy a charakter štátu.
Do vládneho a legislatívneho prostredia inkorporovala mimovládny sektor Radičová…
Mimovládky zo zákona majú byť apolitické, majú dopĺňať to, čo nestíha vláda a nemajú legislatívnu právomoc.
Majú sa správať podľa zásady verejnej prospešnosti. Spolu s médiami sa správajú ako politické strany a vnikajú do parlamentného prostredia zákonodarného zboru spôsobom, ktorý je zo zákona neprípustný. Široko a hlboko nad rámec zákona!
Demokracia má prinajmenej dva konce a stále ide o demokraciu (hodné diskusie na tému uhly pohľadu).
Poľský minister spravodlivosti Zbiginiew Ziobro vo štvrtok obvinil Európsku úniu z „útoku na demokraciu“ v reakcii na uznesenie Európskeho parlamentu (EP), v ktorom jeho poslanci odsúdili slabé dodržiavanie právneho štátu a diskrimináciu LGBTI menšín v Poľsku.
Slovensko je vyrovnaná parlamentná demokracia. Vo svojej preambule ani v definícii typu štátneho zriadenia nie je označená ako liberálna demokracia. Taký politologický pojem Ústava SR (Poľska, Maďarska alebo Česka nepozná). Tobôž Nemecka, Francúzska.
Okrem toho, LGBTI „menšiny“ nie sú ľudsko-právne definované ako menšiny. Problematické je ich označovanie ako „komunita“. Mienené „gay bary“?
Ide o cluster (strapec) vzájomne nesúrodých (nehomogénnych) vzájomne nekompatibilných skupiniek (odlišné sexuálne záujmy a preferencie záujmy) osôb s odchýlkami od bežného (normalita) hetero štandardu. Manželstvo vzniklo ako zväzok muža a ženy. Nie hockoho s hoc kým… (biologické, sociálne a ekonomické dôvody). Rodinu vždy zakladalo manželstvo muža a ženy ako prvá a základná stavebná jednotka štátu (detto).
EÚ manželstvo a rodinu definuje inak.
https://www.hlavnespravy.sk/polsky-minister-spravodlivosti-obvinil-eu-z-utoku-na-demokraciu/2296398
So Sorosom sa na Slovensku narába ako s neexistujúcim démonom, a či vôbec ide o existujúcu živú osobu…
Z Maďarska a Poľska ho hnali a ženú preč. Liberálna opozícia vrieska o slobode a demokracii na jej obraz.
Na Slovensku sa Sorosovi darí.
Vezmite na vedomie toto: Tam, kde moc do rúk prevzala liberálna demokracia a jej „mimovládny sektor“ , nastal rozvrat spoločnosti a štátu. Premietnite to na Rusdko a navalôného pklus liberálna demokracia tam…
Pridajte Bielorusko. Poznámka: Smerom k Ukrajine už ani pes neštekne.
Poznámka: Poradca Janukovyča “náš” Mikloš, ponúkol Matovičovi pomoc pri príprave reforiem a za ním sa vlečie unudený a “nevyťažený” Dzurinda (pokračovanie “privatizácie” (svojim) a súhlas s humanitárnym bombardovaním bývalej Juhoslávie letectvom NATO. Nepotrestané ako vojnový zločin a zločin proti republike.
O charakter štátu sa vedie boj v Rusku (Putin to má pod kontrolou) aj v Bielorusku. Dnes sú v tom zajedno. Lebo Dobrá všeobecná teória riadenia zložitých systémov a super systémov má svoju validitu a praktické výsledky.
Liberálno-demokratický Western tam nepochodí. Jeho liberálno-demokratický prediktor takzvaných európskych hovnôt (sory, preklep) ktoré sa objektívne aj subjektívne rúcajú, nerovná sa exaktná vedecká DVTR.

Takzvaná “liberálna demokracia” sa mení na post demokraciu, do rúk jej nahráva covid a nevyhnutné opatrenia obmedzujúce základné ľudské práva a slobody pod „rúškom“ ochrany verejného zdravia (a ekonomiky).

Na Slovensku vo veci covid mimo tretieho sektora vládne Ústredný krízový štáb. Jeho výstupy a nariadenia sa už vymykajú ústavnosti a Listine základných opráv a slobôd. Pozrite názory právnika Harabina a ústavného právnika Drgonca (opatrenia k rúškam a očkovanie): http://www.blogovisko.sk/k-harabinovi-sa-pridava-drgonec.html
O čom „točí“ David Icke
Pravdu povediac a výlučne za seba, tieto články čítam a weby sledujem len sporadicky, nie sú mojou prvoradou informačnou potravou a na nich nestojí a nepadá môj život ani občiansky (politický a ľudsko-právny aktivizmus).
Nie som životný optimista ani pesimista ale realista. Prijímam, spracúvam a vyhodnocujem informácie tak, ako ku mne prichádzajú a postupne si skladám osobné puzzle vlastného svetonázoru a názoru.
Je mi jedno, kde v Smatanových zoznamoch www.konspiratori.sk sa nachádzajú weby Tadesco, Aeronet, Zem a vek a tu a teraz www.otevrisvoumysl.cz a podobne…
Máte právo na informácie. Všetky informácie. Aj konšpirácie.  Je na vás a len vašej slobodnej vôli (rozume) ako s nimi naložíte. Ešte raz: Texty podobné tým nižšie ponúknutým spravidla “preletím” aby som mal všeobecný prehľad… (aj sa patrí).
Tým, ktorí odmietajú “alternatívu” (konšpiračné weby) odkazujem: Ste len “pózeri”. Klamete. Čítate. Neviem si ani predstaviť, že by som sa živil” len mediálnym mainstreamom (denníkmii SME a N)…
Toto právo vám dáva Listina základných práv a slobôd:
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/1991/23/
Listina je hmotným jadrom Ústavy SR:
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/1992/460/
Cenzúra pod akoukoľvek zámienkou sa zakazuje. Výnimku upravuje zákon. Musí ale byť v súlade s Ústavou a Listinou. Pozor! Hrozí “Poučenie z krízového vývoja EÚ a normalizácia 2″!
https://www.otevrisvoumysl.cz/david-icke-o-karantene-covid-19-a-cili-pandemie-novy-rozhovor-1-2/
https://www.otevrisvoumysl.cz/david-icke-o-5g-ockovani-kultu-co-ridi-svet-vzkaz-o-lasce-rozhovor-2-2/
Pridajte Qanon (údajné práva LGBTI „menšín a komunít) obhajobu pedofílie (SME) a projekt Modrá kniha. No, nekonšpirujte. Pracujte s indíciami. Tie ale nie sú dôkazy
(na základe indícií nemohol ani súd uznať vinnými z obžaloby Kuciaka Zsuzsovú).
Velaci (nárečie Tekova) rozhodujú o veciach arbitrárne (svojvoľne) bez dôkazov.

Rastúca hustota tohto informačného Babylona silnie. Je len nás, ako sa v ňom dokážeme zorientovať bez škody a ujmy na našom mentálnom zdraví, normalite a osobných slobodách, právach a ľudských hodnotách…
To, čo sa deje je prinajmenej na „psychiatra“. Vyhýbajte sa im. Sú to tiež ľudia. Tiež musia nosiť rúška.

Za stav vecí na Slovensku je vždy zodpovedné voličstvo. Nie “naši” (nie moji) volení zástupcovia. Tí až v druhom rade. Ako následok.
Mimochodom, ČT24 včera uviedla, že: “Za šírenie covidu je zodpovedné stretávanie sa rodinných príslušníkov a priateľov…”
Zasa sme bližšie k poznaniu “covidu”.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?