Publikované: 25.12.2021

Slovensko potrebuje novú druhú ústavu

Osobitný článok Ustavy definujúci úlohy a postavenie tretieho mimovládneho neziskového sektora. Vítané budú len reálne verejno-prospešné spolky a združenia, podieľajúce sa na kontrole moci a vládnutia, verejných obstarávaní, anti-korupčné, pomáhajúce a dopĺňajúce deficity vládnych aktivít v časti pomoc zdravotne postihnutým a sociálne odkázaným, charitatívne, pomáhajúce pri ochrane prírody, krajiny, historických a kultúrnych pamiatok…
a tak ďalej…
Osobitne treba neutralizovať mimovládky vnášajúce do slovenského ústavného systému neomarxistickú ideológiu a otravujú spoločnosť domnelými právami LGBTIQ… osôb a skupín (útok na manželstvo muža a ženy a rodinu založenú takýmto manželstvom)! Proti ústavné!!! Rozpor s Čl. 1 časť ideológia!
Zákonom regulované alebo rušené a zakázané budú politikárčiace, pôsobiace ako piata kolóna, subjekty zahraničnej diverzie
Súhrnné označenie: ZAHRANIČNÝ AGENT
Na politikárčenie a politickú činnosť pre účel artikulácie vnútorných a zahraničných politík sú určené výlučne parlamentné a mimoparlamentné registrované politické subjekty.
Kroky Ruska, Bieloruska a ďalších krajín nie sú ničím iným, než aplikáciou dikcie amerického zákona FARA

 

ibaže USA si svoje záujmy chránia, ale, a kto robí ktorýkoľvek iný štátny subjekt, vrieskajú o demokracii a slobode… na ich obraz.
Čo mimovládky nesmú robiť v USA, robia to inde. Účel: Vnútorný rozvrat hostiteľa.
Slovensko potrebuje novú druhú Ústavu a s ňou novú ochrannú a bezpečnostnú stratégiu. Bez zahraničných agentov.
https://slobodnyvysielac.sk/2016/02/04/67703/
https://www.justice.gov/nsd-fara

Zrušenie vojenskej prezenčnej základnej služby od 1. januára 2006 v roku 2005 bol Westernom premyslený krok k desuverenizácii a branno-bezpečnostnému oslabeniu akčnosti Slovenska, majúci súvis so vstupom do NATO a jeho proti ruským vektorom… súbežne so zrušením občianskeho väzu pre spoluprácu s armádou.
Slovensko v prípade potreby nie je schopné posilniť svoju obranu výcvikom dostatočného počtu aktívnych záloh. Rovnako nie je schopné saturovať pomoc pri prírodných katastrofách, následkoch klimatických zmien ani pomoci zdravotníctvu pri zvládaní kovidu.
Nejasné úmysly a kroky ministra obrany Naďa sú celé zle!
Nová ústava zavedie obnovu Zväzu a znova zadefinuje minimálnu povinnú vojenskú  prípravu mladých mužov a dobrovoľne žien

Nová druhá ústava prehodnotí postavenie Slovenska vo vzťahu k Zmluve o NATO a Naď/Korčokovej Zmluve o obrannej spolupráci s USA nad rámec Aliancie a na ochranu slovenskej republiky pred jej desuverenizáciou aj vo vzťahu k domnelému nadradenému právu EÚ v rozpore s Lisabonskou zmluvou, teda procesmi federalizácie a vzniku Štvrtej Nemeckej ríše…

K Zmluve s USA nad rámec Zmluvy o NATO by malo byť vyhlásené referendum! ZLE! K takej zmluve by vôbec nemalo dôjsť!
Ide o otázku verejného záujmu osobitnej a zvláštnej dôležitosti vo veci bezpečnosti Slovenska, predhadzovaného USA ako  “kosť” na odpútanie a zdržanie obrannej reakcie Rusov v prvom slede! NATO je provoplánovo nástroj ochrany a obrany USA s vektorom Západ-Východ (smer: Rusko!).

Slovensko musí spätne odstrániť chyby, spôsobené bezhlavým vstupom do NATO a EÚ bez výhrad a pripomienok. Slovensko sme MY, nie Korčok, Naď a Heger/Matovičova vláda!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?