Publikované: 18.11.2020

Slovensko s ľudskou tvárou!

Tu už nejde o veľa ale o všetko. Je úplne jedno, kto zorganizuje proces prípravy predčasných volieb, ktoré sú nevyhnutné a neodvratné. Vládna moc dnes reaguje štandardne ako tá, ktorá ju pod tlakom “ulice” odovzdala do rúk ľudu po dramatickom 17. novembri.

              

Poznámka: Tvrdenie, že Dubčekov socializmus s ľudskou tvárou bol nerealizovateľný, je dnes už nedokázateľná lož. Slovensko potrebuje vládu s ľudskou tvárou! Československo k nej kráčalo po každom ďalšom pohrebe kremeľského vodcu. Reálny socializmus padol za vlády Gorbačova.
Zavariť bránu Úradu dočasnej hoc riadne zvolenej Matovičovej vlády pred jej vylomením nenapadlo ani predstaviteľom „ústredného kúrenia“ tobôž Zimného paláca v Petrohrade.
Zavarenie brány je symbolom neslobody v deň 31. výročia Veľkého Novembra. Ide o objekt, ktorým sa prechádza medzi dvoma svetmi, symbol slobody, kedy otvorená brána symbolizuje cestu k slobode.
Zaváranie brány je príznačné nielen pre vládu Igora Matoviča, ktorý sa už zjavne začal báť vlastných občanov, keď začal jazdiť v obrnenej pancierovanej limuzíne.
Pohŕdanie Matovičovou vládou od zdvihnutých obočí po odpor a pohŕdanie, cítiť už aj v zahraničí; nie ale vo vedení EÚ; tam je chválený ako ich užitočný idiot, ktorý ako iniciatívny blbec robí nevyžiadanú nadprácu, popri ktorej ale nerobí čo má, vyzvaný EÚ:
Slovensko podľa Šimečku a v tom má výnimočne pravdu, hoc aj ako líder krokov proti Maďarsku a Poľsku, ktoré rozpočtový rámec vetovali, lebo konflikt EÚ vo veci definície demokracie a právneho štátu. Slovensko dostane peniaze z plánu obnovy neskôr ako iné krajiny EÚ: „Pre pomalú prípravu národného plánu obnovy Slovensko bude meškať v čerpaní peňazí z fondu obnovy, tvrdí europoslanec Michal Šimečka. A sa pýtam: Majú, nemajú, Foco a Pellegrini v tejto veci pravdu?
„Ministerstvo financií nepovažuje za dôležité kedy, ale v akej kvalite pošle reformný plán na schválenie eurokomisii, v omeškaní čerpania problém nevidí.“ Vláda a minister financií Heger meškanie kryje prácou na kvalite plánu.
Neverím. Dôvod je, že Matovičov minister a vláda má v tom hokej a nevedia kam z konopí…
https://euractiv.sk/section/ekonomika-a-euro/news/slovensko-podla-simecku-dostane-peniaze-z-planu-obnovy-neskor-ako-ine-krajiny-eu/
Správanie Matoviča a jeho diktátorské nekonečné tlačovky, vykazujú znaky osobnostnej poruchy a neistoty.
Premiér a vláda majú strach. Prezentovali sa len na sociálnych sieťach. Po 17. novembri vytvoria obranno-útočnú kruhovú obranu.

Médiá (Košice 17. novembra) toto odignorovali (emisia žalôb za škody a bezprávie spôsobené núdzovým stavom, proces prípravy na vznik nového politického subjektu):
https://zalobyvocistatu.sk/nezaradene/pravo-slovenskej-republiky/

Pripravujú sa opatrenia na obmedzenie občianskych práv a slobôd pod rúškom covidu:
Covidizácia spoločnosti je proces obmedzovania občianskych a ľudských práv a slobôd pod heslom:
Zdravie má prednosť pred občianskymi a ľudskými právami.
Paralely:
Národná bezpečnosť a ochrana obyvateľstva pred terorizmom má prednosť pred osobnými slobodami a ľudskými právami. Migrácia má prednosť pred zdravím a životmi (pridal sa neomarxistický Vatikán); počíta sa sľudskými stratami aj v dôsledku islamského terorizmu.
Spoločný menovateľ:
Nový svetový poriadok zbúra princípy tzv. právneho štátu a nahradí ich trojprincípom, ktorým je rodová, rasová a sociálna rovnosť v ére neomarxizmu.
Dochádza k zmene pohľadu na ľudské práva slobody. Silnie moc s NWO kolaborujúcich médií.
Kovidizácia je systematický proces postupných, najskôr dobrovoľných, neskôr podmieňovaných, a nakoniec mandatórnych obmedzení občianskych práv a slobôd, na základe zámienky starostlivosti o zdravie obyvateľstva nadradeného slobodám jedinca.
Bude sa trestať a obmedzovať osobná sloboda a ostatné práva. Po „dobrovoľnom“ testovaní nastúpi „dobrovoľné“ očkovanie. Po ňom rušenie hotovosti (EÚ akceptuje bitcoin) a jej „dobrovoľná“ náhrada elektronizáciou platobného styku. Vyvrcholí to „dobrovoľným“ čipovaním.
Pre očkovanie aj čipovanie už bežia kampane a otvárajú sa ďalšie Overtonove okná…
Problém nastal vo chvíli, keď v mene ochrany zdravia predseda vlády na 10 dní zatvoril slovenských občanov v domácom väzení, pretože sa neprišli „dobrovoľne“ otestovať na Covid-19. A tak v mene ochrany zdravia spáchal slovenských premiér (sú názory právnikov, že spáchal trestný čin apartheidu). Podľa môjho názoru ide o neo Norimberské zákony a vyhlášky, aplikované na židov, dnes na všetkých…
Dôkazom nastupujúcej represie je protest Nemcov proti ochranným opatreniam a práve schválenému zákonu proti potieraniu infekčných chorôb a regulácii osobných práv, ktoré bude trestným činom ako homofóbia, xenofóbia a antisemitizmus…
https://www.sueddeutsche.de/politik/berlin-demo-infektionsschutzgesetz-bundestag-1.5119121

Zváranie brány pred Úradom vlády je symbolické: Vláda sa skryje a bude sa chrániť a brániť najmä pred útokmi poddaných občanov
https://www.youtube.com/watch?v=HcIf7inV7DY
Polícia uzatvorila v Trnave ulicu, kde býva predseda vlády Igor Matovič. Dôvodom sú bezpečnostné opatrenia, na sociálnej sieti si viaceré skupinky dohadovali na utorok večer protestné zhromaždenie práve v tejto časti Trnavy. Na všetky tri prístupové cesty postavili policajti oceľové zábrany, na ulicu púšťali len obyvateľov s trvalým pobytom.
https://www.ta3.com/clanok/1196932/premierovi-pred-domom-vytvorili-pochmurny-napis-zo-sviecok.html
Návrh ústavného zákona o skrátení volebného obdobia a parlamentu koalíciou neprejde. Ten pokus by som ako úplne zbytočný a beznádejný, vypustil.
Pokračovanie akcií typu “očistec” a ďalších, neriešte, nemáte na to kompetencie. Nateraz je namieste vďačnosť Pellegrinimu a Ficovi za ich iniciatívy, ktoré Slovensko povedú k predčasným voľbám. Váš vzťah k Smeru a Hlasu tu a teraz odložte nabok:  www.referendum2021.sk
Zo strany vlády a štvorkoalície s bezprecedentnou už nedemokratickou ústavnou väčšinou očakávajte všetky možné ústavné aj neústavné obštrukcie.
Pridávam sa k Ficovi vo veci účasti na referende. Môže dopadnúť ako ostatné s výnimkou beztak len ratifikačného o vstupe do EÚ v r. 2004. Nie je isté, či nebolo zmanipulované. Na fejzbúku pre účasť na proteste hecovali tisícky osôb. Protest bol malý a nepresvedčivý. Väčšina ostala hejtovať z domu. O vašej úprimnosti už nemám ilúzie.
Máte slobodné, občianske demokratické aktívne volebné právo, intelekt a slobodnú vôľu, komu dáte svoje hlasy.
Hlavným účelom predčasných volieb je nové premiešanie a rozdanie kariet v parlamente.
Bratislavský Zimný palác sa musí stať sídlom dočasnej úradníckej vlády do predčasných volieb a po nich sídlom novej vlády.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?