Publikované: 15.04.2014

Smrť za bohatstvo

Ukrajina začne meniť svoje obrysy. Nebude to trvať dlho a všetko bude úplne inak ako doposiaľ. Pri súčasnej technike a zbraniach stačí možno len jeden týždeň na to, aby sa zo zásahu ľudia spamätávali celé roky…ak sa vôbec niekedy spamätajú.

Najvyšší chcú všetko riešiť diplomatickou cestou…no ich zámer je úplne iný. Stret ruských a amerických zbraní by im vyhovoval, ich ľudí to nepostihne, zvýšia obrat zbrojárenskému priemyslu a dostanú sa k nerastnému bohatstvu. Rýchla, cynická a krutá cesta k ekonomickým výhodám. Samozrejme, že aj Tymošenková by najradšej zaútočila…veď obchod je obchod. Nie je to o národnej hrdosti a o strachu, čo bude s domácim obyvateľstvom. V žiadnej krajine nikoho z mocných netrápia obyčajní ľudia.

Na amatérskych záberoch z ulíc Donecka je počuť smiech…ľudia to vnímajú zrejme ako zastrašovanie a možno aj ako zlý vtip. No hrozba vojny v dnešných časoch je nepredstaviteľná…pre mňa úplne absurdná, dvojnásobne to platí o civilizovanom svete…no z toho všetkého mám pocit, že ľudia sú mentálne ešte stále veľmi nezrelí a je im veľa vecí ľahostajných.

V Doneckej oblasti už spustili protiteroristickú akciu…mali to nazvať správnym názvom, začína sa občianska vojna…a vraj ide o ochranu ľudských životov…no, veľa ich určite práve kvôli tomu peklu, ktoré vypuklo, vyhasne…

Je mi ľúto všetkých ľudí, ktorí musia trpieť…ekonomika Ukrajiny sa zrúti do úplného suterénu, ľudia budú zomierať od hladu…možno by si mohol Vladimír Putin spomenúť na obdobie Leningradskej okupácie, ktoré ho poznačilo na celý život…

Predstavitelia EÚ + Ruska + USA = banda nenažraných, mocichtivých a necitlivých oblúd!

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Putin okupuje Krym, na Ukrajinu posiela diverzantov, ale zlé je EÚ a USA. Logika ako u KDHáka Čarnogurského.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?