Publikované: 01.12.2015

„Somárikovia“ v médiách

Ako dieťa som mal veľmi rád rozprávku Tom a Jerry. Dodnes si spomínam na epizódu, keď bola malá myška pod ochranou buldoga a Tom sa k nej nevedel dostať. A tak použil lesť a hodil psovi kosť do záhrady. Pudy zafungovali a buldog sa rozbehol za kosťou. Keď ju dobehol, tak mu to došlo. Tom z neho spravil totálneho somárika. Budoga to nahnevalo a tak to Tomovi spočítal aj s úrokmi.

Dnes som si na túto scénu opäť spomenul. Všetky média dnes riešili absurdné vyjadrenie Pavla Pašku o tom, že chce byť ministrom zahraničných vecí. Pýtali sa všetkých v Smere, čo si o tom myslia. Snáď sa obrátili aj vrátnika zo Súmračnej. Škoda, že nie aj Mgr. Kolesíka mohla byť aspoň sranda, ale ten má asi už zakázané hovoriť. Prekvapujúco sa k tomu ešte nevyjadrila na Facebooku pani europslankyňa za Smer-SD.

A to čo by média mali riešiť je zabudnuté. Papaláši s krytím SMER-SD ako aj strýka Pavla tu na ulici bijú nevinných ľudí dokonca si trúfli napadnúť aj ženu. A súdruhovia z ÚV nás presviedčajú, že sa máme báť utečencov a mnohí novinári im v tom dobrovoľne sekundujú.

Nemôžem si pomôcť, ale veľmi mi to pripomína tú scénu z rozprávky. Len s tým rozdielom, že v tej rozprávke to tomu buldogovi došlo a poučil sa. Druhýkrát už z neho somárika nikto neurobil.

Osadenstvo zo Súmračnej môže smelo hádzať kosti ďalej. A „somárikovia“ s diktafónmi sa za nimi prebehnú.

A že ich do volieb ešte rozhádžu si môžeme byť istí.  Veď to predsa funguje lepšie ako v rozprávke.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?