Publikované: 25.10.2020

Sorry, úžasne škaredá žena

A nech mi kto vysvetlí, čo to je ten sexizmus. Jeho korene a zdroje. Liberáli, neomarxisti a čo máte niečo s hnutím or #MeToo začnite! Ideál ženskej krásy bola a je vždy historicky a dobovo premenná estetická kategória. Mení sa dobou. Definuje dobu. Definujte súčasnosť! 
Súťaže ženskej krásy plnia všetky iné možné paralelné účely, než pre ktorý boli vynájdené. Ide predovšetkým o biznis s bielym mäsom. Všetci vrieskajú o sexizme, ale tieto súťaže si nedajú…
Nebyť ženského samo predvádzavého ehibicionizmu, čo je na jednej strane prirodzená vlastnosť a “pracovná náplň” žien: páčiť sa, nebolo by sexizmu ani Metoo. A bolo by aj menej sexuálne podmieneného násilia. Hoops! Je ľahšie aktivistom tárať, než konať. V jednoduchost a čistote zovňajšku je krása, v zložitosti detail. A v ňom diabol…
Mirka Fabušová, miss Universe a cudné sexydoll Metoo bábiky, v mätových šatočkách, skôr pre pedofilných deviantov…
               
https://plus7dni.pluska.sk/ludia/sok-kollarom-statnej-limuzine-viezla-case-nehody-znama-miss-zranena-lezi-jis-ke
https://www.svetpredeti.sk/metoo-babika-v-matovych-satach-42cm-p24000/
Samozrejme, tej zranenej žene, ktorá bola v nevhodnom čase na nevhodom mieste želám prednostne čoskoré uzdravenie a ďalší úspešný lov.
Alebo naopak: Byť „šťastným úlovkom“.
Koľko si asi účtuje za službu ako sa živí, za kilogram svojej hmotnosti (aj náklady na vizáž, plastiky a údržbu)?
Pre pána predsedu parlamentu Kollára čestná trofej: „Ak stretnem peknú babu, pretiahnem ju.“ (TB TA3): „Moja súkromná vec.“
Nebol som, nesvietil som im pri tom.

Som tetofób (fóbický odpor k tetovaniu). Blbosť. Taká fóbia sa ešte v pribúdajúcom zozname nenachádza; Známa je z injekcií a ihiel pri tetovaní. Pre mňa prekážka sexu. Ale nech si to žiadna potetovaná neberie k srdcu. Ak je správna liberálka, emancipovaná feministka, uvedomelá neomarxistka, nemalo by to ňou pohnúť. Niektorých deviantov, práve ženské tetovanie eroticky vzrušuje.
Umelá ženská „krása“ s tetovaním, navzdor dobovej móde a estetike, robí ma sexuálne necitlivým. Iba „nejdem s dobou“ (konzervatívec)? Aj liberáli sú konzervatívci (článok k Dostálovi). Takže kto je blbec?
A ešte ak zistím, že má umelo zväčšené pery a prsia, zvädnem. Dá sa to poznať aj pohľadom. Taká žena je pre mňa vzduch. Provokatérka.
Potom vrieskajú, že sú obťažované, že sú za “ľahké” a lacné, aj ony sú #MeToo! A pritom mávajú nad hlavami Istanbulským dohovorom. ID je o tom. A nielen o tom. Vybavené, neriešim. O ID som toho popísal dosť. Už niet čo. Zatiaľ je “ticho”. EÚ nemá čas.
Arabi, najmä moslimovia, doma a najmä v západnej EÚ, sú na to už obzvlášť citliví… (ktosi by a mal prispôsobiť alebo si zvyknúť).
Taká subkultúra nielenže nevyhovuje len mne, ale zjavne aj väčšine slovenských mužov „konzervatívcov“…
Od týchto a mnohých žien by to chcelo viac vnútornej sebakritiky a autoreflexie vo vzťahu k estetike odievania, zovňajšku a mejkapu; platí aj pre vonkajšie mimikry transsexuálnych persón… (mám s tým problém: Nie je to homofóbia ani transfóbia, je to odpor k afektovanosti a estetike (vkus). Prevzatý z brazílsych karnevalov. Plných zmyselnosti a sexizmu. Obťažuje ma to. Estetický smog.
Platí aj pre metrosexuálov; zdravý a normálny chlap mužského pohlavia a rodu má byť čistý a upravený, bez zbytočností… (prehnane ulízaný a príliš zjemnelý chlap pripomína afektovaného zženštilého submisívneho homosexuála).

V predošlom článku som sa „radil“ s psychiatrom vo veci xenofóbie. Vraj som, odpovedal, úplne zdravý a normálny. Ostanem aj v tejto veci. Trocha sexuálnej psychológie mužov dobyvateľov:
Modelka a miss na JIS zrejme radodajkou nebude. Bez toho, že by som ju poznal, nemám v úmysle sa jej dotknúť.
Ibaže ženy, žijúce životom kurtizán (životná voľba po maturite) aby som nebol skrivodlivý, tu i tam s vyšším vzdelaním, sú bez riadneho dobitia ako “zlatokopky“ (podobnou bola Alena Zsuzsová) spravidla ťažko alebo úplne nedobytné. Vedia robiť riadne drahoty.
Ak sa ale tu i tam zaľúbia, im samým promiskuitným, prestane vadiť promiskuita nimi vyvoleného muža. Ak ale necítia jeho „lásku“, ich láska rýchlo chladne. Ako sú vnútorne spokojné, dokonca šťastné, nik netuší, lebo: Svet sa nesmie nič dozvedieť… (k nehode sa, aj ubolená, aj o svojej ceste s Kollárom, odmietla sa vyjadriť; zrejme už tuší, že je  jeho “osudovou láskou”…).

Umelo upravené ženy (poprsie, pery) zväčša nedisponujú ponukou skrytej ženskej a fascinujúcej ženskej krásy a pravej ženskosti.
Napokon, čo nás je do nás? Sme predsa liberáli a demokrati! Či? Je slobodná? Je. Má vlastný rozum? Áno. Má slobodnú vôľu? Má. Je na JISke? Je. Nech je najneskôr do týždňa vonku zdravá.
To znamená, že je to jej vec a všetko je po tejto stránke v pohode. S empatiou to je horšie. Dáku zo seba vydolujem.

To bola jedna strana mince.

Druhá strana tej istej mince
Správanie predsedu parlamentu a na verejnosti má byť v jednote so správaním v jeho „súkromí“. Správanie na verejnosti nie je najdôstojnejšie.
1. Pán Kollár nie je súkromná ale chránená verejne činná osoba, druhý najvyšší verejný ústavný činiteľ v štáte, po prezidentke (má vlastné intímne súkromie, sťažené svojím postavením);
2. Osoby ústavných činiteľov nie sú úplne súkromnými osobami ani v ochrankou chránenom a uzavretom prostredí ich domácností;
3. Akákoľvek súkromná osoba v akomkoľvek služobnom vozidle bez dobrého dôvodu, bol vždy a je i dnes a bude problém.
Faktúra, vyúčtovanie, konzekvencie
1. Ak sám Boris Kollár neodstúpi, lebo spáchal podobný priestupok ako Roman Prymula (dosluhujúci minister zdravotníctva ČR);
2.  Ak predsedu parlamentu neodvolá parlament, lebo ho ako vždy „podrží“ vlastná strana a koalícia a dopadne to ako vždy;
3. Ak sa Slovensko podľa dikcie Čl.32 Ústavy SR nepostaví na odpor;   4. Ak občania Slovenska mlčaním vyslovia ich súhlas s pokračovaním úpadku politickej kultúry a celkového úpadku etiky, mravnosti a morálky politikov a niektorých ústavných činiteľov;
(kvalita diplomoviek je zlovestný vrchol ľadovca, predznamenávajúci aj podobnú možnú neodhalenú „kvalitu“ rigoróznych a habilitačných prác);
bude to znamenať potvrdenie suspektnej diagnózy:
1. Slovensko je v pokračujúcom mentálnom, mravnom a morálnom úpadku;
2. Personálne zloženie niektorých osôb vládnej koalície, politických strán a opozície, je zrkadlom stavu spoločnosti;
3. Táto spoločnosť je chorá; potrebuje rozobrať na súčiastky a znova poskladať;
4. Predčasné voľby budú zrejme poslednou príležitosťou.
Vždy som chcel, aby Slovensko viedla intelektuálna a duchovná elita s nepriestrelným etickým, mravným a morálnym kreditom. Smola.
Slovensko má vykročené k vláde pseudo elít, niktošov, dobrodruhov  a luzy.
Sa mi javí, že Boris Kollár ako „nežný“ alfasamec svoj život a prácu politika až tak dobre, akoby sa „ z rýchlika“ zdalo, nezvláda.
Reálnym alfasamcom (mimo sexualitu) bol aj obľúbenec ženskej časti voličstva, a v reálnej politike Mečiar. Boris Kollár sa mi tiež javí aj ako neurotik.
Ženská, pre štátny záujem cudzia persóna v štátnej limuzíne, nie je osobnou súkromnou záležitosťou osoby predsedu Národnej rady Slovenska Borisa Kollára. Je vecou štátu a celého Slovenska. Nemyslím tým, že na potešenie s Miss Universe má sexuálny nárok celé mužské Slovensko.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

K veci Kollár a jeho pasažierka
Program a cieľ cesty je plne v kompetencii chránenej osoby. Rovnako je výlučne na jej rozhodnutí aj to, kto sa bude spolu s ňou nachádzať ako pasažier v služobnom motorovom vozidle, ktoré užíva,” dodala.
https://slovensko.hnonline.sk/2235976-porusil-kollar-predpisy-mikulcov-rezort-vysvetlil-kto-rozhoduje-o-pasazieroch-v-limuzine?
Rozhodnutie o programe, cieli cesty i pasažieroch v aute s vodičom z Úradu na ochranu ústavných činiteľov je plne v kompetencii ústavného činiteľa, ktorý túto možnosť využíva. Ozrejmila to hovorkyňa Ministerstva vnútra Barbara Túrosová.
Juraj Režo, poznámka, výhrada: Etický rozmer rozhodnutia „chránenej“ osoby politika, druhého najvyššieho ústavného činiteľa. Papalášizmus. Ako za “komunistov”. Sme zabudli?
https://www.tvnoviny.sk/exkluzivne/2011241_kollarova-spolujazdkyna-prehovorila-o-nehode-prezradila-kam-mali-namierene?

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?