Publikované: 01.05.2014

Spojme sa

Pán Kiska a opozičníci!

Zdraví vás voliaca väčšina tejto krajiny (kiskovoliči a opoziční voliči), ktorá nie je a nebude politicky mŕtva a nekašle na to.

Jar začala skvele, ide máj 2014  - pre Slovensko a jeho obyvateľov dôležitejší viac ako mnohí myslíte. V tieni eurovolieb sa totiž odohrávajú domáce justičné voľby a my voliči to vnímame tak, že the Games of NS a ÚS thrones je vnútro-politicky významná udalosť hviezdnej veľkosti. MEGA.

Skúste pouvažovať:

1. Nie je to náhodou tak, že justícia, polícia, tajná služba a  prokuratúra v područí zbabelých funkcionárov  bránia ďalej zvyšovať našu ekonomickú výkonnosť (zapikovanú na 75-76 percent priemeru EÚ)? Ak takíto funkcionári bránia trestaniu činov,  ktorými sa, mimo iného, „kradli a kradnú“ verejné zdroje tejto krajiny, aké materiálne i nemateriálne dôsledky – toxíny má toto ich mnohoročné pôsobenie krajinu ako takú? Nuž … katastrofálne, predovšetkým sme dlhodobo chudobnejší a demoralizovanejší  v porovnaní s tým, ako by to malo byť (a že vraj skokan EÚ v ekonomickom raste a raste daňových príjmov). Dôsledky nedôveryhodnej justície sú všadeprítomné. Preto práve očista-detoxikácia justície je v skutočnosti základ  dosiahnutia pokroku a prosperity SR … a  najlepšia ekonomická reforma.  My voliči to vieme a veríme, že aj vám to došlo a s odvahou idete burcovať verejnú mienku.

2. O koľkých „škodných“ sa to vlastne bavíme – no volí sa teraz iba zopár top funkcionárov, všakže. Koľko je ale na rozhodujúcich pozíciach nečestných a konformistických šéfov a šéfiek, čo aktívne škodia alebo čakajú, práve teraz? Pár tisíc? Spolu so sudkyňami a  sudcami, čo sa boja rozhodovať, ale chcú byť materiálne zabezpečení a ísť do truhly v talári i s crony politikmi je to spolu koľko…desaťtisíc, dvadsaťtisíc? A tie obrovské materiálne škody – minimálne 3 miliardy ročne z verejného fuč (to je norma)… koľko to je na jedného top funkcionára, čo nám de iure má slúžiť?! A  na druhej strane moc v tomto štáte patrí de iure občanom … a  nás kiskovoličov a opozície je koľko – milión tristo štyristo tisíc, či?

No a  napriek tomu, že nás je tak veľmi veľa a poznáme svoje práva a volíme, sú stále šikovní, podnikaví čestní ľudia ostrakizovaní a ochudobňovaní všakovakými nečestnými v pozíciach v justícií a vo verejnom sektore všeobecne.  Kto z Vás alebo Vašich známych to ešte nepocítil, asi sám seba klame alebo má klapky na očiach. Ponižovanie sa kvôli blbom v pozíciach ako za totality a život v tieni štbáckych manierov je realita. A toto všetko brzdí posun Slovenska vpred, je to hanba, neefektívne a nedôstojné 21.storočia a kvôli tomuto odchádzajú naši mladí a nenávidia to tu. (To trápi všetkých normálnych rodičov medzi nami.)

Ale dá sa vyhrať … v marci sme šli voliť Kisku, volili sme zmenu a nádej a vyhrali sme!

Faktom je, že bez zmeny vo vedení justície a  potrestania stále slobodných zlodejov a tvorcov  molochov MÔŽEME na vyššiu ekonomickú výkonnosť, platy, cesty, nemocnice a  školy fakt zabudnúť. Darmo je v mnohých súkromných bratislavských obývačkách a  garážach prepych a  na účtoch hojno. I napriek tomu NEBUDE dosť na prepotrebné cesty, modernejšie verejné veci a služby a  školákov. Nevydá to, keď sa z verejného roky rokúce vo veľkom kradne a netrestá sa pričinením justičných kráľov a kráľovien.

Pán Kiska, opozičníci, prosím, vystúpte verejne v médiach a  na priestranstvách najmä v tomto mesiaci, vystúpte veľakrát po sebe – aspoň dva-krát týždenne, spolu, jednotlivo v skupinkách či v zlepenci. Pranierujte pomery, zobuďte opäť Vašich voličov, vysvetlite o čo tu ide!  Aby sa podlé skutky stále voľných páchateľov nepremlčali. Dajte nádej, povedzte nahlas to, čo si slušní  myslia, ale nevedia alebo neodvážia sa to povedať. Opakujte, prosím, do nemoty, že bez očisty justície sa nepohneme.  Odprezentujte SILNÝ HLAS našej väčšiny a tlak na zvolenie morálnejších kandidátiek a kandidátov na justičné tróny.

V týchto voľbách je jedno, kto z Vás viac maká na euro, etno, religio, techno či poľno marketingo agendách. Neodsudzujte sa navzájom, veď vieme, kto a  čo stojí na čele justície, polície a prokuratúry a čo to pre našu krajinu znamená! Teraz ide o odvahu, o naštartovanie kvalitatívnej zmeny systému slovenskej justície na systém čistejší. Iba čistejší systém na čele s odvážnou  autoritou zabezpečí prosperitu krajiny a ochráni viac verejných zdrojov pre naše deti. Už nebudú prehajdákané kmotrami v súkromí, ale sa využijú na školy, cesty a nemocnice slušného Slovenska.

Teraz v máji 2014 sa spojte!  Spojme sa. Je nás väčšina. Buďme k sebe prajní a vezmime justíciu anti-osobnostiam! Oplatí sa to!

Andrea Filt

 

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?